Can Yoldaşım 89. Bölüm Özeti – 27 Ekim Çarşamba

Can Yoldaşım 89

Mohit’in Gayrimeşru ÇOCUĞU! Santoş Babaanne OLDU!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 88. Bölümde Sandiya Swamji’yi alt etmiş ve ailesini bu iftiradan kurtarmıştı. Peki 89. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya ve Suraj’ın ilk yıldönümü nasıl geçecek? Can Yoldaşım 89.bölüm özeti devam ediyor.

Yarışmayı kim kazanacak? Swamji belasından sonra aile normale dönmüştü. Muhteşem çiftimizin ilk yıldönümleri yaşanırken Santoş onların festival alanındaki bir yarışmaya katılmalarını ister. Sandiya ve Suraj makyaj yarışmasına katılırlar.

Mena bu yarışmada kendine çok güvenir. Nitekim yarışmacılar arasında en iyi performansı da o verir. Vikram Mena’yı oldukça güzel hazırlar. Ardından jüri oylamaya geçer. Mena 15 puan alır, ardından jüri Sandiya’yı inceler. Makyaj malzemelerinden birinin sürülmediğini fark eder. Bunu nedenini sorar. Suraj malzemelerde olan bir hatayı belirtir. Sandiya’nın canının acımaması için kullanmadığını söyler.

Kazanan Sandiya ve Suraj! Jüri tüm incelmelerini yaptıktan sonra ödülü vereceği ismi açıklar. Mena en iyi performansı çıkardığı için en yüksek puanı almıştır. Ancak jürinin kararı Mena değil Sandiya ve Suraj olur. Jüri bu yarışmanın güzellik değil çiftler arası uyum olduğunu söyler. Suraj’ın ince düşüncesi onlara ödülü getirir.

Bu güzel anlar devam eder. Chotu çocuklarla beraber yarışmalara katılır. Her şey oldukça güzel ve eğlenceli devam eder. Yarışmalar devam ederken bu seferki yarışmaya Santoş ve Sandiya katılır. İkili gelin kaynana oldukça eğlenceli dans ederler. Bu güzel mutlu anları özlemişiz… İkilinin dansını sakın kaçırmayın.

Bir ödül daha! Diğer tarafta Mohit’in ise başında sorunlar vardır. Emily Mohit’in kendisini kandırdığını düşünerek onunla buluşmak ister. Ailesinden Emily saklayan Mohit zora düşer. Mohit’in Hristiyan olan bir kızı Santoş ile tanıştırması imkansız bir şeydir. Tabi Mohit’in bu tedirgin hali çok geçmeden fark edilir.

Diğer tarafta Sandiya ve Santoş’un yarışması sona erer. Jüri kararını açıklar. İki birinci seçer. Hem Santoş hem de Daisa birinci ilan edilir. İkili ödül için kavga ederken Mena Daisa’yı yarışma dışı bırakacak bir ayrıntı bulur. Daisa’nın gelinin hamile olduğunu söyler. Yarışma kuralları gereği Daisa diskalifiye edilir ve ödülü Santoş alır. Mena’da ödülde payının olduğunu söyleyerek yalakalık yapar.

Mohit zor durumda! Sandiya ve Santoş’un zaferinin yanı sıra Emily Mhitî görmek için gelir. Emily’nin isteği Mohit’in ailesi ile tanışmaktır. Mohit ise farklı dinler yüzünden yaşadığı çekingenliği anlatır. Emily gözyaşlarına boğulurken Mohit ondan zaman ister.

Ardından tüm aile eve döner. Sandiya depodan çanta alırken dengesi kaybolur. Suraj’ın üstüne düşer. İkili çuvalların üstünde romantik anlar yaşarlar. Bu romantizm Chaturi’nin gelişiyle bozulur. Chaturi ikiliyi üst üste görünce utanıp kaçar.

Romantizm dorukta! Akşam olduğunda ise Suraj ve Sandiya baş başa kalırlar. Suraj yıldönümü için pasta alıp keser. İkili oldukça mutlu olur.

Ertesi gün tüm aile dışarı çıkar. Alışveriş yaparlar. Aniden yanlarında biri bayılır. Bu bayılan kişi Emily’dir. Sandiya onu tanır. Emily alarak evine götürürler. Emily’nin evi Santoş’a oldukça farklı gelir. Hristiyan inancına özgü semboller bir hayli tuhaftır. Bu arada doktor gelip Emily muayene eder.

Emily hamile! Muayene sonunda ise Emily annesi kızına kızmaya başlar. Nasıl olursa evlenmeden çocuk sahibi olursun der. Santoş böyle bir durumu oldukça kötü bulur. Bu ailenin durumuna acır. Üstelik Emily bebeğin babasını aradığında Mohit telefonu açmaz. Bu durumda Santoş’un ona acımasına sebep olur.

Santoş ve Sandiya eve dönerken Emily kara kara düşünür. Mohit’e ve tüm ailesine gerçekleri anlatmaya karar verir. Ancak bu o kadar kolay değildir Mohit ondan zaman isterken Santoş’un Emily’e bakış açısı işleri daha da zorlaştıracak bir diğer konudur. 

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir