Can Yoldaşım 88. Bölüm Özeti – 26 Ekim Salı

Can Yoldaşım 88

Bezelye Mucizesi! Sandiya’nın ZAFERİ!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 87. bölümde Swamji tüm aileyi köşeye sıkıştırmıştı. Sandiya ve Sruaj’ın ise yeni bir planı vardır. Peki 88. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya ve Suraj’ın planı işe yarayacak mı? Can Yoldaşım 88.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya’nın planı! Sandiya Swamji’ye meydan okur. Bu meydan okuma tüm halk şaşkınlıkla karşılar. Swamji gibi kutsal birine bu denli bir meydan okuma anlaşılacak cinsten değildir. Sandiya’nın planı ise kısa sürede belli olur. Sandiya Swamji’nin yaptığı oyunlarla onu ters köşe etmeyi planlar.

Bu plan Hint geleneklerine göre kutsal atfedilen Hindistan cevizi testiyle başlar. Sandiya minik bir oyunla Swamji’nin elindeki Hindistan cevizinin parçalanmasını sağlar. Sandiya’nın tıpkı Swamji gibi kutsal bir mucize göstermesi halkı şaşkınlığa sürükler.

Mücevherler geri geldi! Sandiya’nın yapacakları elbette bununla kalmaz. Tıpkı Swamji’nin ilk gelişinde kutsal bir su çıkarma mucizesi gibi Sandiya’da mücevherlerin bulunması için mucize hilelerine başvurur. Swamji bunun farkına varır. Sandiya ise herkesin önünde yere çiçekler dökerek üzerine su döker. Tüm insanlar gerçekleşecek yeni mucizeyi beklemeye başlar.

Endişeli bekleyiş sürerken kısa süre sonra toprak hareketlenmeye başlar. Ardından toprağın içinden mücevherler açığa çıkar. Herkes bu yaşanan karşısında şoke olur. Bir anda tüm oklar Swamji’ye döner. İnsanlar Swamji’yi tanırının mücevherlerini çalmakla suçlar. Swamji kendini kurtarmak isterken işleri daha da batırır. Mücevherlerin evde olması gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 88. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bezelye mucizesi! Herkes bu yaşananların nasıl olduğunu merak eder? Mohit bunun bilimsel bir sırrının olduğunu düşünür. Sandiya ise tüm olanların su ile temas eden bezelyelerin filizlenmesiyle olduğunu açıklar. Bu esnada suçu ortaya çıkan Swamji ise ortalıktan tüymek ister. Ancak Surja onu yakalayarak geri getirir.

Swamji’nin eliyle Snadiya tüm mücize yalanlarını, yapılan planları, tapınak yerine inşa edilecek AVM’yi anlatır. Swamji’nin tüm pisliğini ortaya döker. Swamji herkesin tepkisiyle karşı karşıya kalır. İnsanlardan af diler. Bir çukura düşüp tepetaklak olur. Vikram herkesin kuyusunu kazdın bugünde sen çukura düştün diyerek Swamji ile dalga geçer. Santoş ve diğer herkes öfkesini çıkarır.

Santoş’un aklanması, kolejin kurtulmasıyla sonuçlanan bu zaferde elbette en büyük övgü Sadniya’nındır. Ayrıca onlara haksızlık eden tüm insanlarda özür dileyerek ailenin kaybolan şerefini geri iade eder.

Yıldönümü heyecanı! Ertesi gün olduğunda Sandiya kendisine şık bir sari seçer. Suraj Sandiya’nın yanına gelince ikili arasında romantik anlar oluşur. Suraj Sandiya’ya hediye verir. Bugün ikilinin ilk Yıl dönümüdür. Evliliklerinin üzerinden tam bir yıl geçmiştir. İkili mutluluklarını ev halkıyla da paylaşır.

Can Yoldaşım 88. Bölüm Özeti – 26 Ekim Salı Günü Neler Olacak?

Sandiya’ya yönelik bir diğer hediye ise Chavi’den gelir. Bu haber ikilinin beraber okul için verdiği emeğin sonucudur. Chavi okulunu bitirip üniversiteden kabul almıştır. Üstelik Sandiya ile aynı koleje gidecektir. Bu haber herkesi mutlu eder.

Santoş’un Sandiya için sürprizi ise bu mutluluğu daha da artırır. Santoş, Sandiya’yı gece kolejinden gündüz kolejine değiştirmiştir. Sandiya’nın gündüz evde gece de kolejde çalışmasının doğru olmadığını söyler. Santoş’un bu hareketi herkesi şaşırtır. Arun ise Santoş’un tıpkı bir Hindistan cevizi gibi olduğunu söyler. Dışı sert olsa da içi yumuşacıktır.

Bu güzel gelişmelerden sonra tüm aile hazırlanarak dışarı eğlenmeye çıkar. Sandiya ve Surja’ın evlilik yıldönümünü kutlamak için gittikleri mekanda çiftlerin yarıştığı bir oyuna denk gelir. Bu oyunca en hızlı şekilde eşler birbirlerine en güzel makyajı yapacaktır. Satnoş’un teşvikiyle Suraj ve Sandiya bu yarışa katılırlar.

 • Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba
  İçerik Tablosu Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can …
 • Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı
  İçerik Tablosu Sandiya Hamile mi? Suraj ENDİŞELİ!Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …
 • Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi
  İçerik Tablosu Sandiya Başarısız OLDU! Saçları KESİLECEK!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti Devam Ediyor!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …
 • Emanet Legacy Episode 268 Promo
  İçerik Tablosu Yaman is going crazy! The Devil’s GAME!¡Yaman se está volviendo loco! ¡El JUEGO del diablo!Yaman está ficando louco! O JOGO do Diabo!Yaman is going crazy! The Devil’s GAME!¡Yaman …
 • Emanet 268.Bölüm Fragmanı – 8 Aralık Çarşamba
  İçerik Tablosu Yaman Deliye DÖNÜYOR! Şeytanın OYUNU!Yaman is going crazy! The Devil’s GAME!¡Yaman se está volviendo loco! ¡El JUEGO del diablo!Yaman está ficando louco! O JOGO do Diabo!Yaman Deliye DÖNÜYOR! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir