Can Yoldaşım 87. Bölüm Özeti – 25 Ekim Pazartesi

Can Yoldaşım 87

Tüm Halk Düşman! Sandiya’nın Aileyi Kurtarma Planı!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 86. bölümde Swamji yaptığı oyunla Santoş’u hırsız durumuna sokmuştu. Santoş bu suçlamalar karşısında sarsılır. Peki 87. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya, Santoş’u bu zor durumdan kurtarabilecek mi? Can Yoldaşım 87.bölüm özeti devam ediyor.

Kayıp kolye nerede? Bu hırsızlık durumu herkesi üzüntüye boğarken Sandiya bu duruma anlam veremez. İdolün üzerinde duran kolye bir anda nasıl yok olabilir? Tüm bunları düşünene Sandiya bir ipucu arar. Düşünceye dalan Sandiya’nın aklına Swamji’nin sözleri gelir. Bu sözlerden hareketle Sandiya kolyenin evde bir yerde olduğunu düşünür.

Sandiya bu durumu ev halkına anlatır. Ev halkıyla beraber kolyeyi konakta aramaya başlarlar. Mena bu durumu bir fırsat olarak görür. Eğer kolyeyi ilk o bulursa büyük bir mirasa konacaktır. Ancak tüm aile evi arasa da kolyeyi bir türlü bulamazlar.

Sandiya ipucunu yakalıyor! Aramalar sonuçsuz kalınca Sandiya yine Swamji’nin sözlerini anımsar. Bu sözleri zihninden geçirir. Chavi ve Mena’da ona yardımcı olur. Sonunda Sandiya konuşmaların satır aralarından oldukça iyi bir noktaya gelir. Kolyenin sunakta olabileceğini düşünürler.

Can Yoldaşım 87. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya’nın bu düşüncesinden hareketle herkes sunağa gider. Mena herkesten önce gidip kolyeyi bulabilmek için hemen şeytanlığa başlar. Sandiya’nın yoluna yağ döker ve onu geciktirir. Ayrıca Suraj’ı da yanlış yönlendirir. Sunağa ilk varan Mena her yeri didik didik eder. Ve sonunda mücevheri bulmayı başarır. Kimse görmeden mücevheri saklayan Mena kazanacağı parayı düşünerek mutlu olur.

Mücevher Mena’da! Ardından Sunağa Sandiya gelir. Suraj ile beraber ikili kolyeyi arar ancak herhangi bir şey bulamazlar. Sandiya mücevherin burada olması gerektiğini düşünürken hayal kırıklığı yaşar. Mena ise elindeki mücevheri saklamak için ahıra gider. İneğin gübresine mücevheri saklar. Kimseye çaktırmadan tüm bunları yaptığı içinde mutlu olur.

Ertesi gün olduğunda Sandiya süt almak için kapıya gider. Ancak sütü ona süt satmaz. Sandiya yıllardır süt aldıkları sütçünün bu hareketine kızar. Herkesin ne denli onlara düşman olduğunu apaçık görmüş olur.

Aile dışlanıyor! Mena ise sabahtan bir bahane bularak ineğin yanına gider. Mücevheri sakladığı gübrenin kurumuş olduğunu görür. Bir şekilde bunu konaktan çıkarmanın yollarını arar. Sandiya’nın yaşadığı dışlanma durumunu Suraj’da yaşar. Suraj dükkanı açtığında kimse ondan tatlı almaz. Aksine ona kötü sözler söylerler. Ayrıca ocağın biten tüpünü değiştirmek isteyen Suraj tüpçüyü aradığında da benzer durumla karşılaşır. Kimse onlara mal satmak istemiyordur.

Can Yoldaşım 87. Bölüm Özeti – 25 Ekim Pazartesi Günü Neler Olacak?

Tüm bu olumsuzluklara rağmen Sandiya pozitif düşünür. Ahırda bulunan inek gübrelerini getireceğini söyler. Böylelikle geleneksel ocakta tatlı pişirmeye devam edebilirler. Nitekim tahmin edeceğiniz gibi Sandiya’nın ineğin yanına gitmesiyle beraber kayıp mücevherlerde bulunmuş olur. Suraj hemen mücevherleri götürmeliyiz der. Ancak Sandiya ona karşı çıkar. Altınları götürmek demek suçu kabul etmek demektir. Swamji’nin şeytani planı iki türlüde onları suçlayıcı şekilde işlemiştir.

Sandiya ne yapacak? Bu yüzden Sandiya işin içinden çıkmalarını sağlayacak yeni bir plan arayışı içine girer. Swamji’nin sahtekarlığını ispatlamazlarsa oldukça zor duruma düşeceklerdir. Bu arada Mena’da mücevherleri almaya gider. Ancak onların orada olmadığını görünce kahrolur.

Diğer tarafta Swamji’nin verdiği süre ise artık dolmuştur. Onun müritleri tüm aileyi alarak Swamji’nin yanına götürür. Bu yolculukta halk tüm aileye hakaretler savurur. Swamji tüm insanların içinde bir kez daha aileyi tehdit eder. Onlara 24 saat daha müsaade edeceğini söyler. Ya sularını kabul edecekler ya da cezalarını çekeceklerdir.

SurYa’nın planı! Tüm aile için zaman hızla daralırken Sandiya ve Suraj kılık değiştirerek bir plan yaparlar. İkili kılık değiştirerek gizlice yaptıkları şeyden sonra Swamji’nin karşısına çıkar. Ve ona meydan okur. Swamji mücevherin konakta olduğunu iddia ederken Sandiya tam tersini söyler. Tüm insanlar ise bu karşılıklı meydan okumanın nasıl sonuçlanacağını merak eder?

 • Can Yoldaşım 173. Bölüm Özeti – 19 Ocak Çarşamba
  Santoş Kavita’ya Tokatı GEÇİRDİ! Yallah Hapse! Can Yoldaşım 172. bölüm özetinde Kavita yaptığı şeytani planla dükkanı kurtaracak belgeleri imha etmişti. Aile için tek bir çözüm yolu kalmıştı. Sandiya’nın Kavita’nın ayaklarına …
 • Emanet Legacy Episode 293 Promo
  Yaman’s Dance with Death! What will happen in the 293th episode of Emanet? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in the 293th episode of …
 • Emanet 293.Bölüm Fragmanı – 12 Aralık Çarşamba
  Yaman’ın Ölümle Dansı! Emanet 293.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 293.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 293.bölüm …
 • Maske Kimsin Sen Tavuskuşu Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …
 • Maske Kimsin Sen Aslan Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir