Can Yoldaşım 87. Bölüm Özeti – 25 Ekim Pazartesi

Can Yoldaşım 87

Tüm Halk Düşman! Sandiya’nın Aileyi Kurtarma Planı!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 86. bölümde Swamji yaptığı oyunla Santoş’u hırsız durumuna sokmuştu. Santoş bu suçlamalar karşısında sarsılır. Peki 87. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya, Santoş’u bu zor durumdan kurtarabilecek mi? Can Yoldaşım 87.bölüm özeti devam ediyor.

Kayıp kolye nerede? Bu hırsızlık durumu herkesi üzüntüye boğarken Sandiya bu duruma anlam veremez. İdolün üzerinde duran kolye bir anda nasıl yok olabilir? Tüm bunları düşünene Sandiya bir ipucu arar. Düşünceye dalan Sandiya’nın aklına Swamji’nin sözleri gelir. Bu sözlerden hareketle Sandiya kolyenin evde bir yerde olduğunu düşünür.

Sandiya bu durumu ev halkına anlatır. Ev halkıyla beraber kolyeyi konakta aramaya başlarlar. Mena bu durumu bir fırsat olarak görür. Eğer kolyeyi ilk o bulursa büyük bir mirasa konacaktır. Ancak tüm aile evi arasa da kolyeyi bir türlü bulamazlar.

Sandiya ipucunu yakalıyor! Aramalar sonuçsuz kalınca Sandiya yine Swamji’nin sözlerini anımsar. Bu sözleri zihninden geçirir. Chavi ve Mena’da ona yardımcı olur. Sonunda Sandiya konuşmaların satır aralarından oldukça iyi bir noktaya gelir. Kolyenin sunakta olabileceğini düşünürler.

Can Yoldaşım 87. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya’nın bu düşüncesinden hareketle herkes sunağa gider. Mena herkesten önce gidip kolyeyi bulabilmek için hemen şeytanlığa başlar. Sandiya’nın yoluna yağ döker ve onu geciktirir. Ayrıca Suraj’ı da yanlış yönlendirir. Sunağa ilk varan Mena her yeri didik didik eder. Ve sonunda mücevheri bulmayı başarır. Kimse görmeden mücevheri saklayan Mena kazanacağı parayı düşünerek mutlu olur.

Mücevher Mena’da! Ardından Sunağa Sandiya gelir. Suraj ile beraber ikili kolyeyi arar ancak herhangi bir şey bulamazlar. Sandiya mücevherin burada olması gerektiğini düşünürken hayal kırıklığı yaşar. Mena ise elindeki mücevheri saklamak için ahıra gider. İneğin gübresine mücevheri saklar. Kimseye çaktırmadan tüm bunları yaptığı içinde mutlu olur.

Ertesi gün olduğunda Sandiya süt almak için kapıya gider. Ancak sütü ona süt satmaz. Sandiya yıllardır süt aldıkları sütçünün bu hareketine kızar. Herkesin ne denli onlara düşman olduğunu apaçık görmüş olur.

Aile dışlanıyor! Mena ise sabahtan bir bahane bularak ineğin yanına gider. Mücevheri sakladığı gübrenin kurumuş olduğunu görür. Bir şekilde bunu konaktan çıkarmanın yollarını arar. Sandiya’nın yaşadığı dışlanma durumunu Suraj’da yaşar. Suraj dükkanı açtığında kimse ondan tatlı almaz. Aksine ona kötü sözler söylerler. Ayrıca ocağın biten tüpünü değiştirmek isteyen Suraj tüpçüyü aradığında da benzer durumla karşılaşır. Kimse onlara mal satmak istemiyordur.

Can Yoldaşım 87. Bölüm Özeti – 25 Ekim Pazartesi Günü Neler Olacak?

Tüm bu olumsuzluklara rağmen Sandiya pozitif düşünür. Ahırda bulunan inek gübrelerini getireceğini söyler. Böylelikle geleneksel ocakta tatlı pişirmeye devam edebilirler. Nitekim tahmin edeceğiniz gibi Sandiya’nın ineğin yanına gitmesiyle beraber kayıp mücevherlerde bulunmuş olur. Suraj hemen mücevherleri götürmeliyiz der. Ancak Sandiya ona karşı çıkar. Altınları götürmek demek suçu kabul etmek demektir. Swamji’nin şeytani planı iki türlüde onları suçlayıcı şekilde işlemiştir.

Sandiya ne yapacak? Bu yüzden Sandiya işin içinden çıkmalarını sağlayacak yeni bir plan arayışı içine girer. Swamji’nin sahtekarlığını ispatlamazlarsa oldukça zor duruma düşeceklerdir. Bu arada Mena’da mücevherleri almaya gider. Ancak onların orada olmadığını görünce kahrolur.

Diğer tarafta Swamji’nin verdiği süre ise artık dolmuştur. Onun müritleri tüm aileyi alarak Swamji’nin yanına götürür. Bu yolculukta halk tüm aileye hakaretler savurur. Swamji tüm insanların içinde bir kez daha aileyi tehdit eder. Onlara 24 saat daha müsaade edeceğini söyler. Ya sularını kabul edecekler ya da cezalarını çekeceklerdir.

SurYa’nın planı! Tüm aile için zaman hızla daralırken Sandiya ve Suraj kılık değiştirerek bir plan yaparlar. İkili kılık değiştirerek gizlice yaptıkları şeyden sonra Swamji’nin karşısına çıkar. Ve ona meydan okur. Swamji mücevherin konakta olduğunu iddia ederken Sandiya tam tersini söyler. Tüm insanlar ise bu karşılıklı meydan okumanın nasıl sonuçlanacağını merak eder?

 • Emanet’te Sıla Türkoğlu Gitti! Nanuka Stambolishvili Geldi!
  Emanet’te Sıla Türkoğlu’nun Yerine Gelen Başrol Kim?… Kanal 7’nin sevilerek izlenen Emanet’in yeni sezon fragmanı yayınlandı. Emanet 3.sezonda neler olacak? Geçtiğimiz sezon bitmeden ayrılacağı belli olan Sıla Türkoğlu’nun yerine yeni …
 • Düşman Başına 68. Bölüm Özeti – 15 Ağustos Pazartesi
  Endişeli Bekleyiş! Raghav Nerede? Düşman Başına 68.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 68.bölümde Shivm ve Riya Raghav’ı bulmaya gidiyor. Shrivastav ailesinde endişeli bekleyiş sürüyor. Düşman Başına 68.bölüm özeti devam ediyor. …
 • Legacy Season 3 COMING SOON!
  Horsewoman will blow Yaman’s mind away! Season 2 of the Legacy series had a sad end. Seher lost her life and Yaman was left alone. After this sad season finale, …
 • Emanet 3.Sezon YAKINDA!
  Yağız Atlı Kadın Yaman’ın Aklını Başından Alacak!  Emanet dizisi heyecanlı bir 3.sezonla izleyicisine kavuşacak. Emanet 3.sezonun Eylül ayında yayınlanması bekleniyor. Peki Sıla Türkoğlu olmadan yeni sezon nasıl olacak? Emanet 3. …
 • İntikam Ateşi 2 Sezon 13.Bölüm – 6 Temmuz Cumartesi
  Shivangi, ailesiyle Yamini’nin nasıl bir ilişki içinde olduğunu düşünerek Yamini’nin odasına gider ve dolapta ebeveyninin resmini bulur. Yamini gelir ve ne yaptığını sorar. Shivangi düğün albümünü aradığını ve bu resmi bulduğunu söylüyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.