Can Yoldaşım 85.Bölüm Özeti – 23 Ekim Cumartesi

Can Yoldaşım 85

Dedektif Sandiya Olayları ÇÖZÜYOR!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 84. Bölümde Sandiya din adamının gerçek yüzünü öğrenmişti. Ancak Sandiya’nın bu durumu ispatlaması ve insanları inandırması gerekir. Peki 85. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya gerçeği ispatlayıp okulu kurtarabilecek mi? Can Yoldaşım 85.bölüm özeti devam ediyor.

Dedektif Sandiya! Santoş gazetede Dhaisa’nın fotoğrafını Sandiya’dan araştırmasını ister. Sandiya ise bu işi kabul eder. Dhaisa’nın fotoğrafını kullananın kim olduğunu bulacaktır. Sandiya’nın dedektiflik mesaisi sadece bundan ibaret değildir. Asıl zorlu mesele ise kısa süre sonra yine geri gelir.

Swamji adındaki din adamı konağa uğrayarak Sandiya’nın ne karar verdiğini öğrenmek ister. Sandiya’nın kararı ise nettir ve değişmemiştir. Bunun üzerine Swamji Sandiya’ya ve ailesine belalar savurur. Santo kutsal atfettiği bir kişilikten bu tarz sözler duyduğu için korkuya kapılır. Sandiya’dan geri adım atmasını ister. Ancak Sandiya insanların duygularını sömüren birine karşı asla geri adım atmayacaktır! Santoş ise gelininin kararını değiştireceğine dair Swamji’ye söz verir.

Mena bayıldı! Bu arda ailenin başına hemen kötü şeyler gelmeye başlar. Bunlardan ilki Mena’nın bayılması olur. Hemen konağa doktor çağrılır. Doktor Mena’nın dosyasını ister. Daha önce hangi ilaçları kullandığını görmelidir. Ancak Mena gizlice aldığı ilaçlardan doktora bahsetmez. Swamji’nin laneti üzerine bu olayın yaşanması Santoş’un Sandiya’ya bakışını elbette olumsuz etkiler.

Can Yoldaşım 85.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Aksiliklerin ardı arkası kesilmez. Mohit kaza yaparak konağa gelir. Ardından Suraj’ın hesabından para çalındığı ortaya çıkar. Tüm bunlar Swamji’inn lanetinin tuttuğunun bir işareti olarak yorumlanır. Sandiya bu tarz bir hurafeye nasıl inanıldığı için şaşkındır. Mena’nın kullandığı ilaçlar konusunda ise mesafe kat edemez. Mena sessizliğe gömülür. Kullandığı ilaçların ortaya çıkması, Suraj’ın kayıp parası…

Lanet gerçek mi? Ev halkı laneti kaldırmak için kara kara düşünmeye başlar. Sandiya ise tüm olayların üstüne gider. Öncelikle bankayı arayıp paranın çekildiği tarihlere ait kamera kayıtlarını talep eder. Mena ise gerçeği söyleyip söylememekte kararsızlık yaşar.

Bu esnada Sandiya ise gazetedeki ilanı ve şans eseri bulduğu ilaçları görür. Polis karakoluna giderek fotoğraf olayını soruşturmak ister. Mena için ise işler giderek kötüleşir. Doktor bir an önce hangi ilaçları kullandığının öğrenilmesi gerektiğini vurgular. Aksi takdirde bebek ve Mena’nın hayatı tehlikededir.

Sandiya olayları çözüyor! Sandiya ise gerçeği öğrenmek için karakola gitmek ister. Santoş kendi hurafelerden dolayı izin vermez. Ancak Sandiya kararlıdır. Karakola gider ve müfettiş ile görüşür. Yengesinin sağlık durumunu anlatarak dava dosyasını talep eder. Sandiya dosyayı aldığında Mena’nın ne işler çevirdiğini görür. Yasa dışı ilaçlar kullanmış, Suraj’ın parasını çalmış ve gazeteye komşularının resmini göndermiştir.

Can Yoldaşım 85.Bölüm Özeti – 23 Ekim Cumartesi Günü Neler Olacak?

Gerçeği öğrenen Sandiya öncelikle doktora giderek Mena’nın sağlığını kurtarır. Doktor Mena’yı kurtaranın SANdiya olduğunu söyler. Santoş bu durumdan hiç hoşnut olmaz. Sandiya ise Mena’ya oldukça sert çıkışır. Erkek evlat isteği için nasıl bu denli gözünün dönebildiğini sorar. Bu gerçeğin ortaya çıkmasıyla beraber lanet olayının bir yanlış anlaşılmadan ibaret olduğu giderek gün yüzüne çıkar.

Tüm bu işlerin ardından Mena’nın olması ev halkının da bakış açısını değiştirir. Mohit’in kazası da her gün yaşanabilecek olaylar arasında görülür. Üstelik kayıp parayı da Mena çalmıştır. Ynai lanet ile ilişkilendirilen her şey Mena’nın yaptıklarını sonucudur. Sandiya ev halkını tekrar yanına çekse de daha büyük bir sorunla karşı karşıyadır. İnsanların inançlarının gölgelediği yanlışları düzeltmek o kadar kolay olmayacaktır. 

 • Maske Kimsin Sen Tavuskuşu Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …
 • Maske Kimsin Sen Aslan Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …
 • Maske Kimsin Sen Geyik Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …
 • Can Yoldaşım 172. Bölüm Özeti – 18 Ocak Salı
  Dükkana Karşılık Şok İstek! “SANDİYA AYAKLARIMA KAPANIP YALVARACAK!” Can Yoldaşım 172. bölüm özetinde Suraj’ın dükkanı Kavita’nın planıyla tehlikeye girmişti. Aile mahkemeye dükkanın kendilerine ait olduğuna yönelik delil sunamazlarsa dükkan ellerinden …
 • Can Yoldaşım 171. Bölüm Özeti – 17 Ocak Pazartesi
  Kavita ve Sandiya Savaşı! Dükkan Kimin Olacak? Can Yoldaşım 171. bölüm özetinde Kavita’nın gerçek yüzü ortaya çıkmış ve konaktan kovulmuştu. Ayrıca Kavita seçimleri kaybetmişti. Tüm bu yaşananlardan sonra Kavita intikam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir