Can Yoldaşım 84.Bölüm Özeti – 22 Ekim Cuma

Can Yoldaşım 84

Din Adamı SAHTEKAR! Sandiya NE YAPACAK?

Can Yoldaşım Hint dizisinin 83. Bölümde Sandiya Brandon’dan kolejin yerine AVM yapılacağını öğrenir. Sandiya bu durumu araştırırken ev halkı ise tapınak yapımı için para toplar. Peki 84. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya gerçekleri öğrenebilecek mi? Can Yoldaşım 84.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya’nın kafası karışık! Konakta Arun tapınak yapımı için bağışları toplar. Poja için herkesin isimlerini toplar. Kapının eşiğinde duran Sandiya’nın ise kafası karışıktır. Brandon’un sözlerini düşünür. Herkes tapınak için para topluyordur. Ancak Brandon oraya tapınak değil AVM yapılacağını söylemiştir.

Sandiya bunları düşünürken dalgınlaşır ve yanlışlıkla çelengi düşürür. Çelenk Suraj’ın kafasını geçer. İkili arasında komik ve romantik anlar oluşur. Bu arada Chotu ve minik çocuklar ikiliyi görüp gülüşmeye başlar. Suraj bu duruma utanır. Chotu’nun elindeki köpeği görüp onun nerden bulduğunu sorar. Chotu bu tatlı köpeği sokakta bulduğunu söyler.

İpuçları birleşiyor! Bu arada din adamı mahalleye gelir. Tüm halk onu görmek için dışarı çıkar. Sokak adeta festival havasına döner. Herkes mutluyken tek durgun kişi Sandiya’dır. Din adamı konağa getirilir. Santoş ve ev halkı onun ayaklarını yıkarlar. Herkes din adamına tapınır.

Tüm bunlar olurken Sandiya yeni bir iipucu fark eder. Din adamının Brandon’un anlaşmada yazılı olan isme duyduğunda o yöne döndüğünü fark eder. Sandiya bu durumu Suraj’a anlatır. Ona şüphelerinden bahseder. Suraj böyle bir dini kişiliğe yönelik bir iddianın tehlikeli olabileceğini, emin olmadan hareket etmemeleri gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 84.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya’nın planı! Sandiya tüm bunların gerçek olmamasını diler. Çünkü din adamı bir şok kişinin güvenini, inancını kullanmış olacaktır. Üstelik herkes tapınak için para toplamıştır. Bu durumu teyit etmek için Sandiya, Brandon ile konuşarak bir plan yapar. Plan Brandon AVM yapacakları kişiyle ile görüşecek, Sandiya’da onun din adamı olup olmadığını anlayacaktır.

Can Yoldaşım 84.bölüm özeti devam ediyor. Sandiya planını gerçekleştirmek için din adamını sıkı takibe alır. Ancak onun mürtleri Sandiya’yı yaklaştırmaz. Din adamı dua için odaya kapanır. Sandiya odaya giren din adamını dinlemek için kırık pencereye tırmanır. Ancak Sandiya’nın sakarlığı işin rengini değiştirir. Sandiya’nın eli kırık cam parçasına çarpar. Cam parçası yere düşünce çıkan ses müritlerin dikkatini çeker. Neyse ki Suraj son anda gelerek Sandiya’yı yakalanmaktan kurtarır.

Suraj ve Sandiya ne yapacak? Tabi Suraj’ın bu kurtarma çabası da kısa sürer. Müridler daha sıkı önlem alınca Suraj ve Sandiya odada mahsur kalır. Suraj odadan bir çıkış yolu bulur. Bu çıkış yolu geçmişte açılmış bir tadilat yoludur. İkili çatıya açılan bu yoldan ilerlerler. Yol onları din adamının olduğu odanın çatısına götürü. Suraj tavan girişini araladığında aşağıda din adamının Brandon ile görüntülü konuşma yaptığını görür.

İkilinin gördükleri din adamının sahtekar olduğunun kanıtıdır. Ancak bunu herkese ispat etmeleri için delil gereklidir. Kanıt olmadan kimseyi buna inandıramayacaklardır. Üstelik bugün temel atılacaktır. Sandiya ve Suraj bu işi nasıl çözeceklerini kara kara düşünmeye başlarlar. Özellikle Suraj insanların temiz duygularıyla oynayan, tapınak inşası için para toplayan bu sahtekarlara çok ama çok öfkelidir.

Can Yoldaşım 84.Bölüm Özeti – 22 Ekim Cuma Günü Neler Olacak?

Sandiya karşı koyuyor! Akşam olduğunda herkes tapınak inşası için toplanır. Sandiya ve Suraj ise bu adaletsizliği engellemek için bir avukat ve polisle gelip inşaatı durdurmaya çalışır. İkilinin bu hareketi Santoş’u çok kızdırırken din adamı Sandiya’nın gerçeği bildiğini anlar. Ancak nüfuzu sayesinde Sandiya’nın inşaatını engellemesine izin vermez. Sandiya Bhabo ve diğer insanların tepkisi dışında bir şey elde edememiştir.

Ancak Sandiya hiçbir şekilde vazgeçmez. İnsanların duygularını kendi çıkarları için kullanan bu adama pabuç bırakmayacaktır.

Ertesi gün olduğunda herkes rutin işlerine döner.  Santoş Sandiya’dan inşaatı durdurma emrini geri çekmesini ister. Bu arada komşular eve girer. Gazetede çıkan haberi gösterirler. Haberde dolandırılan kadınların fotoğrafları vardır. Bu fotoğrafların içinde normalde Mena’da olmalıdır. Ancak Mena kendi fotoğrafı yerine Daisa’nınkini koymuştur. Daisa bu fotoğrafın nasıl çıktığını anlayamazken Santoş dedektif Snadiya’dan bu işin aslını öğrenmesini ister.

Gelecek bölümü kaçırmayın…

 • Maske Kimsin Sen Tavuskuşu Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …
 • Maske Kimsin Sen Aslan Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …
 • Maske Kimsin Sen Geyik Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …
 • Can Yoldaşım 172. Bölüm Özeti – 18 Ocak Salı
  Dükkana Karşılık Şok İstek! “SANDİYA AYAKLARIMA KAPANIP YALVARACAK!” Can Yoldaşım 172. bölüm özetinde Suraj’ın dükkanı Kavita’nın planıyla tehlikeye girmişti. Aile mahkemeye dükkanın kendilerine ait olduğuna yönelik delil sunamazlarsa dükkan ellerinden …
 • Can Yoldaşım 171. Bölüm Özeti – 17 Ocak Pazartesi
  Kavita ve Sandiya Savaşı! Dükkan Kimin Olacak? Can Yoldaşım 171. bölüm özetinde Kavita’nın gerçek yüzü ortaya çıkmış ve konaktan kovulmuştu. Ayrıca Kavita seçimleri kaybetmişti. Tüm bu yaşananlardan sonra Kavita intikam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir