Can Yoldaşım 83.Bölüm Özeti – 21 Ekim Perşembe

Can Yoldaşım 83

Sandiya Kolejinin Yıkılıp AVM Yapılacağını ÖĞRENDİ!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 82. bölüm özetinde Santoş, Sandiya’ya 3 hata şansı tanımış Sandiya bunlardan ilkini kaybetmişti. Diğer yandan üniversitede yaşananları araştıran Sandiya yeni delilere ulaşmıştı. Peki 83. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya okulunu kurtarabilecek mi? Can Yoldaşım 83.bölüm özeti devam ediyor.

Üç büyük hata! Sandiya’nın ilk hatasını yapmasıyla beraber Santoş tapınaktan ayrılır. Mena ve Sandiya’yı Surja’ın dükkanına götürüp onlara tatlı ısmarlar. Mena teşekkür ederken Santoş Suraj’a neden tatlı ısmarladığını merak edip etmediğini sorar. Suraj nedenini sorunca Santoş Sandiya’nı ilk hatasını kutladıklarını söyler.

Bunu duyan Suraj neye uğradığını şaşırır. Eli kolu birbirine girer. Santoş, Suraj’dan sakin olmasını ister. Bu seferlik hatasını affetmiştir ancak bundan sonra affetmeyecektir. Santoş bu sözlerden sonra kalkıp konağa gider. Tatlıları da Sandiya 3 hatayı tamamlayınca yiyeceğini söyler. Santoş gittikten sonra Suraj’ın bozulan moralini yerine getirme işi Sandiya’ya kalır. Sandiya tezgahın başına geçerek Surja’a gülen surat emojili jalebi yapar.

Santoş durmuyor! Dönüş yolunda Santoş bir tezgahtan 4 testi alır. Bunları Mena ile beraber eve götürür. Testileri Sandiya’ya veren Santoş onları üst üste dizdirir. Testiler bir ara dengesini kaybeder gibi olsa da düşmez.

Santoş testilerden birini alıp yere atar. Yere düşen testi paramparça olurken herkes şok içinde kalır. Santoş Sandiya’nın her hatasında bir testinin kırılacağını söyler. Yan tarafta üst üstte duran testileri gösterir. Santoş’un bu hamlesi herkesi tedirgin eder. Kırılan her testi Sandiya’nın yok olan hayali demektir.

Can Yoldaşım 83.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Okul tehlikede! Sandiya ve Santoş arasındaki bu iddialaşma devam ederken saat ilerlemiştir. Sandiya’nın okul zamanı gelmiştir. Sandiya okul yolunu tutsa da sorunlar orada da peşini bırakmaz. Başta küçük bir alanı işgal eden tapınakçılar işi ilerletmiştir. Daha büyük bir tapınak yapmak için tüm okulu işgal etmek isterler.

Müdire bu durumu tüm öğrencilere söyler. Sandiya duyduklarına hemen itiraz eder. Buraya hayalleri için gelmiştir ve bu okuldan vazgeçmeyecektir. Diğer öğrencilerde Sandiya’ya destek verir.

Kolej kapanıyor mu? Diğer tarafta Mena ise sahte ilaç satıcılarından kurtuldu derken yine onları bulur. Bu kez asistanın peşine düşer. Erkek evlat için o ilaçları kullanmaya kararlıdır. Mena hiç akıllanacak gibi durmaz. Mena ilaç arayışına devam ederken morali bozuk olan Sandiya eve gelir.

Sandiya’nın bu denli erken eve gelmesi Santoş’un dikkatini eçerk. Hasta olup olmadığını sorar. Suraj ona yaşananları anlatır. Kolej binasına tapınak yapılmak istendiğini söyler. Santoş Sandiya’nın eğitimine nasıl devam edeceğini sorar. Suraj tapınak rahibinin çözüm bulacağını söyler. Ancak bu durum Santoş’u hiç memnun etmez.

Santoş çözüm öneriyor! Suraj ve Sandiya yataklarına geçtiğinde ikisi de çok mutsuzdur. İkili birbirine dönerek biraz kafalarını dağıtmaya çalışırlar. Ancak ertesi günde bu huzursuzluk devam eder. Kolejin yıkım haberi oldukça kötü bir durumdur. Bu duruma ilk karşı çıkan ve çözüm üreten ilginç bir şekilde Santoş olur. Santoş, Sandiya’nın gündüz kolejine gitmesini ister. Mevcut kolej yıkıldıysa başka kolejlerde vardır. Santoş’un çözüm önerisi herkesi şaşırtır.

Can Yoldaşım 83.Bölüm Özeti – 21 Ekim Perşembe Günü Neler Olacak?

Ancak bu durumdan daha şaşırtıcı durum Brandon’un aramasıyla olur. Brandon bir iş için Hindistan’a geleceğini söyler. Bu iş AVM yapımıdır. Üstelik Sandiya’nın evine oldukça yakındır. Sandiya yerin nerede olduğunu sorunca Brandon ona adresi söyler. Sandiya adresi duyunca şaşırır. Çünkü bu kolej binasının adresidir.

AVM yapılacak! Sandiya bir yanlışlık olup olmayacağını düşünür. Brandon’dan sözleşmeyi atmasını ister. Sandiya sözleşmeyi kontrol ettiğinde gerçeği bir kez daha görür. Tapınak inşa edileceği söylenen kolej binasının yerine AVM yapılacaktır. Sandiya bu işi araştırarak gerçeğin ne olduğunu çözmeye karar verir. 

 • Emanet Legacy Episode 269 Promo
  Yaman’s Big Mistake! What happened in the safety series happened. As we expected, Yaman came to the fishing line of two devils and attacked Fikret. What will Yaman do now, …
 • Emanet 269.Bölüm Fragmanı – 9 Aralık Perşembe
  Yaman’ın Büyük Hatası!  Emanet 269.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 269.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 269.bölüm …
 • Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba
  İçerik Tablosu Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can …
 • Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı
  İçerik Tablosu Sandiya Hamile mi? Suraj ENDİŞELİ!Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …
 • Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi
  İçerik Tablosu Sandiya Başarısız OLDU! Saçları KESİLECEK!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti Devam Ediyor!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir