Can Yoldaşım 81.Bölüm Özeti – 19 Ekim Salı

can yoldaşım 81

Suraj Her Şeyi ANLATTI! Santoş’un Acımasız İSTEĞİ!

Can Yoldaşım 80. bölümde Sandiya’nın okulunda esrarengiz olaylar olmuştu. Santoş ve tüm aile mucizeyi görmek için okula gitmiş Sandiya ile karşılaşmıştı. Chaturi’nin araya girmesiyle olay gizlenmişti. Peki 81. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya ve Suraj sakladıkları sırrı anlatacak mı? Can Yoldaşım 81.bölüm özeti devam ediyor.

Büyük yüzleşme! Tüm aile kutsal mabede gelip dualar ederken Suraj tüm bu yalanların son bulması için doğru zamanın geldiğini düşünür. Santoş’u karşısına alarak ona tüm yalanları anlatır. Yaşadıkları kaza, Sandiya’nın üniversite eğitimi, balayı için farklı bir yere gittkleri… Suraj tüm bunları anlatırken Santoş şoke olur. Duyduklarına inanmak istemez.

Artık oğlum değilsin! Santoş oğlunun ona asla yalan söylemeyeceğinde o kadar emindir ki bütün bunlar karşısında afallar. Sandiya’yı sular. Oğlunu değiştirdiğini söyler. Ayrıca ona verdiği sözü de tutmamıştır. Suraj araya girerek Sandiya’yı kendisinin zorladığını açıklar. Dükkanın satışı için gittiğinde bunu Sandiya’ya şart koşmuştur. Bu yüzden Santoş’tan kendisini cezalandırmasını ister.

“Oğlumu geri ver!” Poja alanına geri dönen Santoş tüm olanları diğer aile üyelerine de anlatır. Herkes şaşkındır. Sandiya Santoş’a tüm olanlardan dolayı beni cezalandırmalısın der. Ancak Santoş onu dinlemez. Santoş’un tek istediği eski Suraj’ın ona geri verilmesidir.

Can Yoldaşım 81.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Suraj değişmediğini, eskisi gibi olduğunu söyler. Santoş’a değişmediğini nasıl kanıtlayabileceğini sorar. Santoş hemen yanlarındaki nehri gösterir. Değişmediğini kanıtlamak istiyorsan nehre gir ve hiç durmadan yürü der. Herkes bu istek karşısında şaşkındır. Tek kararlı kişi olan Suraj nehre doğru yürür. Aile üyeleri onu durdurmaya çalışsa da Suraj durmaz.

Santoş’un kararı ne olacak? Suraj’ın giderek daha derine gittiğini gören Sandiya, Santoş’a yalvarır. Santoş ona yüz vermez. Sandiya Suraj’a doğru koşar. Bu esnada Santoş Suraj’a çıkmasını söyler. Nehirden çıkan Suraj Santoş’un ayaklarına kapanıp af diler. Ancak Santoş ona karşı nötr davranır.

Tüm aile eve döndüğünde Santoş, Suraj ve Sandiya’yı konağa almak istemez. Arun burada devreye girerek bu evin reisinin kendisi olduğunu söyler. Kimsenin egoları için bu ailenin bölünemeyeceğini ilan eder. Santoş ise kendisine ne denli yalanlar söylendiğini tekrar haykırır.

Tüm aile Suraj ve Sandiya’nın yanında! Arun ise Santoş’a karşı çıkar. Suraj’ın daha önce de yalanlar söylediğini anlatır. Çok hasta olduğu zaman bile ailesini düşünerek yalanlar söylediğini anlatır. Tıpkı Arun gibi Mohit ve Vikram’da Suraj’ı destekleyecek anılarını anlatır. Aynı şekilde diğerleri de Suraj’ın lehine konuşur. Sandiya’nın baba evinde hayallerinin olması, eşinin de bu hayallerini yapmada onu desteklemesi suç mudur?

Suraj ve Sandiya’nın yaptığı fedakarlıkların yanı sıra Arun başarıları da açıkça dile getirir. Santoş’u hapisten kurtaran Sandiya’dır. Sonrasında tüm aileyi bombalı saldırıdan uzaklaştıran. Suraj’ın yemek yarışmasını kazanmasını sağlayan. Suraj’ın bu denli özelliklere sahip olan eşini polis olması için desteklemesinden daha doğal ne olabilir der.

Can Yoldaşım 81.Bölüm Özeti – 19 Ekim Salı Günü Neler Olacak?

Santoş geri adım attı! Tüm bu konuşanlardan sonra Santoş geri adım atar. Arun’un doğruları söylediğini, hatanın kendisinde olduğunu kabul eder. Sandiya’nın hayallerine karışmayacağını açıkça dile getirir. Santoş’un bu kararı herkesi şaşırtır.

Tüm bu durumdan sonra elbette Sandiya ve Surja çin diken üstünde bir dönem başlar. Santoş’un onlara bakış açısı değiştiği için hata yapmamaları ve kötü bir olaya fırsat vermemeleri gereklidir. Tabi bunun farkında olan Mena Sandiya’nın açıklarını kollamaya başlar.

Çok geçmeden Santoş eve komşuları toplar. Herkese Sandiya ile ilgili büyük bir sürprizinin olduğunu söyler. Komşular Sandiya’nın hamile olduğunu düşünüp onu tebrik eder. Ancak Santoş süprizin bu olmadığını, Sandiya’nın yakında sarileri çıkarıp polis üniforması giyeceğini söyler. Tüm komşular Santoş’a bu durumla nasıl övündüğünü sorar? Bu arada Sandiya ise yaşadığı durumdan dolayı gözyaşlarını tutamaz. Santoş ise tüm misafirleri oyuna kaldırıp bu durumu kutlatır. Herkes Santoş’un yaptıkları karşısında şaşkındır.

 • Emanet Legacy Episode 269 Promo
  Yaman’s Big Mistake! What happened in the safety series happened. As we expected, Yaman came to the fishing line of two devils and attacked Fikret. What will Yaman do now, …
 • Emanet 269.Bölüm Fragmanı – 9 Aralık Perşembe
  Yaman’ın Büyük Hatası!  Emanet 269.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 269.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 269.bölüm …
 • Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba
  İçerik Tablosu Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can …
 • Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı
  İçerik Tablosu Sandiya Hamile mi? Suraj ENDİŞELİ!Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …
 • Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi
  İçerik Tablosu Sandiya Başarısız OLDU! Saçları KESİLECEK!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti Devam Ediyor!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir