Can Yoldaşım 80.Bölüm Özeti – 18 Ekim Pazartesi

Can Yoldaşım 80

Esrarengiz Olay! Sandiya Şaşkın, Mucize mi, Oyun mu?

Can Yoldaşım 79. Bölümde Sandiya ve Suraj noel partisine gitmişti. İkili dönüş yolunda ise oldukça romantik anlar yaşamıştı.  Peki Can Yoldaşım 80. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya ve Suraj arasında neler olacak? Can Yoldaşım 80.bölüm özeti devam ediyor.

Menakşi takipte! Ertesi sabah Mohit’in çantasında Chaturi pasta bulur. Bu pasta dünkü partiden kalmıştır. Mohit hemen yalan söyleyerek pastanın toplantıda dağıtıldığını açıklar. Chavi ve obur Arun hemen pastaya üşüşüp onu yerler.

Mena ise dışarı çıkmış, doğal ilaçlar için başvurduğu kliniğin önündedir. Erkek bebek getirerek tüm konağa hakim olma hayallerine dalmıştır. Mena şans eseri orada Ankur’u görür. Ankur gibi eğitimli birinin de buralar da şifa aradığını zanneder. Ancak Ankur’un kendisini Sandiya’ya anlatacağını düşünerek gizlenir.

Ankur’a görünmeyen Mena onu gizlice takip ederek ne işler karıştırdığını anlamaya çalışır. Ankur’un buraya geliş amacı ise iş içindir. Yasa dışı kliniğin web sitesini geliştirecektir. Ancak Ankur buranın yürüttüğü faaliyetleri duyunca sinirlenir.

Bir kızı olduğunu, ayrıca gurur duyulacak bir kız kardeşine de sahip olduğunu açıklar. Böyle bir yerle asla çalışmayacağını söyleyerek orayı terk eder. Ankur gider gitmez Mena içeri girer. Konuşmaları duyamayan Mena bir kaç şişe ilaç alıp klinikten ayrılır.

Can Yoldaşım 80.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandiya’nın şüpheleri artıyor! Diğer tarafta Sandiya ve Suraj ikilisi ise oldukça mutludur. İkili dünkü pastayı birbirlerine yedirirler. Pastanın lezzetini çok severler. Festivaller ve farklı kültürlerden konuşurlar. Sandiya tüm bu renkliliğin ortak noktasında mutluluğun olduğunu söyler.

Bu güzel konuşmaların ardından Suraj ve Sandiya üniversiteye doğru yola çıkarlar. Vardıklarında ortam oldukça sessizdir. Sandiya erken mi geldik diye düşünür. Ancak saat hiçte erken değildir. Bu gizemli hava ikilinin okulun hemen dibinde gördüğü farelerle daha da ilginçleşir. Sandiya yere atılmış yemleri de fark eder.

Gülümseten sözler! Sandiya tüm bunun Pappu’nun bir şakası olabileceğini düşünür! Pappu’ya kızacağını söyler. Yaptığı hiç hoş bir şaka değildir. Suraj Sandiya’yı sakinleştirir. Henüz bir polis olmadığını biraz daha sabretmesini söyler. Suraj’ın bu sözleri Sandiya’yı gülümsetir.

Diğer tarafta ise Mena’yı şoke eden bir olay olur. Mena bir grup kadın görür. Ellerinde pankartlarla protesto yapıyorlardır. Mena’da hemen gruba dahil olur. Kadınların aralarına aldığı ve yüzünü karaya boyadığı biri vardır. Mena bu kadına doğru yaklaşır ve onu gördüğünde şoke olur. Bu kişi sahte kliniğin sahibi kadındır.

Tüm kadınlar bu sahtekarı kadın ve erkek ayrımı yapmakla, insanların duygularıyla oynamakla suçlar. Mena sessizliğe bürünür. Acı şekilde kandırıldığını anlar. Kadınlar ayrıca bu durumu ortaya çıkardığı için Ankur’u da tebrik ederler.

Can Yoldaşım 80.Bölüm Özeti – 18 Ekim Pazartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya’ya rahat yok! Üniversite de ise Sandiya sınava girerken Surja onu bekler. Suraj dışarıda çay satılmadığını öğrenince şaşırır. Hava oldukça soğuktur. Tabi en az Sandiya kadar çözüm odaklı olan Suraj hemen çay yapıp sınav bitişine getirir. Tüm öğrencilere dağıtır.

Her şey yine güzel giderken bir anda araçlar okulun önüne yığılır. Araçtan Hintli bir rahip iner. Onunla beraber medya ordusu da peşindedir. Rahip buranın kutsal olduğunu anlatır. Ardından çalılık bir alan su döküp dua eder. Kamera ve herkes bu anları çekerken topraktan sular çıkmaya başlar. Herkes bundan etkilenirken Sandiya şaşkındır. Rahip burayı kutsal ilan eder. Üniversiteyi beraber kullanacaklarını dile getirir. Müdirede hemen anahtarı rahibe verir. Sandiya bütün olanları dikkatle izler.

Esrarengiz Olay! Bu olay kısa zamanda tüm Hindistan’a yayılır. Sandiya ve SUraj çekimler esnasında TV’de gözükür. Neyse ki Santoş’un eve televizyon almayışı burada işe yarar. Ancak TV’de görülmese de tüm ev halkı bu olayı konuşur. Mena bu mucizeyi görmek ister, Santoş’un rahip Babaji adındaki rahiple görüştürülmesini söyler. Santoş sonunda mucizeyi akşam gidip görmeyi kabul eder. Sandiya ve Surja ise ev halkının üniversite binasına gelme planından habersizdir.

Akşam olduğunda ise gerilim yine uç noktaya çıkar. Sandiya ders görürken tüm aile yanı başlarında dua ederler. Aynı durum Mohit içinde geçerlidir. Mohit, Emily ile sevgili olduklarının anlaşılmasından endişelenir. Ancak alan küçük sorunlar büyük olunca kaçınılmaz son gelir. Sandiya ve Santoş karşılaşır. Santoş bu durum şaşırırken Sandiya ve Suraj da kala kalır. Bu durumdan ikiliyi Chaturi kurtarır. Suraj ve Sandiya’nın burayı haberlerde görüp gelmiş olabileceğini söyler. Böylece büyük bir olay patlamadan bu ziyaret son bulmuş olur.

 • Emanet Legacy Episode 269 Promo
  Yaman’s Big Mistake! What happened in the safety series happened. As we expected, Yaman came to the fishing line of two devils and attacked Fikret. What will Yaman do now, …
 • Emanet 269.Bölüm Fragmanı – 9 Aralık Perşembe
  Yaman’ın Büyük Hatası!  Emanet 269.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 269.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 269.bölüm …
 • Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba
  İçerik Tablosu Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can …
 • Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı
  İçerik Tablosu Sandiya Hamile mi? Suraj ENDİŞELİ!Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …
 • Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi
  İçerik Tablosu Sandiya Başarısız OLDU! Saçları KESİLECEK!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti Devam Ediyor!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir