Can Yoldaşım 8.Bölüm Özeti – 7 Ağustos Cumartesi

Sandhya’nın Kalbini Kıran Sözler! HIRSIZ KADIN

Can Yoldaşım 8.bölüm özetinde Sandhya yoksullukla yüzleşir. Diğer yandan Sandhya Soraj’a hayallerinden bahsetmeye çalışır ancak bir türlü ona hayallerini anlatmayı başaramaz. Can Yoldaşım hint dizisi 8.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 7 Ağustos Cuma günü yayınlanacak bölümde Sandhya Soraj’a yaslanarak uyudu!  Otobüs yolculuğu devam ederken Bhabo ikiliden ayakta durmak yerine otobüsün üstünde gitmelerini söyler. Sandhya bu duruma şaşırırken ikili otobüsün üzerine çıkar. Sandhya yorgunluğun etkisiyle uyuya kalırken Soraj doya doya Sandhya’yı izler.

Yolculuk esnasında yaşanan bu mini romantizmler yolculuk bittiğinde de devam eder. Soraj aynı çatı altında uyuduğu Sandhya’dan gözlerini ayıramaz. İkili aile ile beraber olsa da beraber aynı ortamda uyuyordur. Soraj Sandhya’yı izlemeye burada da devam eder. Soraj bu denli çekingen ve utangaçken Hindistan karıncaları öyle değildir. Bir karınca Sandhya’yı ısırınca Sandhya çığlık atarak sıçrar.

Can Yoldaşım 8.Bölüm – Sandhya Soraj’a yaslanarak uyudu!

Menakşi için eğlence zamanı! Bhabo’nun gidişi evde kalan Menakşi için oldukça mutluluk verici olmuştur. Bhabo ve diğerleri gelene kadar Menakşi evde her istediğini yapar. Modern giyime özenen Menakşi kot pantolon giyip batı makyajını dahi yapar.

Eşi Vikram onu bu halde görünce oldukça şaşırır. Menakşi’nin bu enteresan hallerini izlerken epey güleceksiniz.

Fedakar Suraj! Sandhya için zorluklar mabede vardıklarında da devam eder. Öncelikle duş almaları gereklidir. Sandhya duşu nerede alacaklarını düşünürken açık alanda alacaklarını anlayınca şoke olur. Sandhya zorlansa da durumu idare eder.

Can Yoldaşım 8. Bölüm Fragman ve Özeti – 7 Ağustos Cumartesi Devam Ediyor!

Bhabo ondan çay yapmasını ister. Sandhya daha önce çay yapmadığı için ne yapacağını bilemez. Bu zor durumdan onu Soraj kurtarır. Sandhya ve Soraj’ın birbirlerine yakınlaşması burada da devam eder. Sandhya Soraj’ın yardımıyla bu işinde üstesinden gelir. Ancak hem Bhabo hem de diğerlerinin çöplerini yere atması Sandhya’yı oldukça üzer. Diğerlerinin aksine Soraj çöpü yere atmaz bu Sandhya’yı mutlu etse de Soraj’da çöp kutusundan bir haber davranınca Sandhya tekrar üzülür.

Sandhya hırsızlıkla suçlandı! Çay faslından  sonra tapınağa gitme vakti gelmiştir. Sandhya, Soraj ve Bhabo tapınağa gider. Sarti yaparak dualar ederler. Bu esnada Soraj’ın babası yorgun olduğu için dışarıda bekler.

Dua töreni bittikten sonra Sandhya dışarı çıkar ancak terliklerini bulamaz. Sadnhya’nın terlikleri çalınmıştır. Bhabo, Chaturi’ye kızar. Terliklere sahip çıkamadın der. Tapınaktan geri dönme yolu uzun olduğu için Bhabo Sadnhya’dan başkasının terliğini giymesini ister. Sandhya durumun yanlış olduğunu bilse de Bhabo’nun sözünü dinler. Ancak tam terliği giyecekken sahibi kadın gelerek Sadnhya’yı hırsızlıkla suçlar.

Sandhya kendini inek gibi görüyor!

Okumak için Hemen Tıkla

Soraj annesi adına özür diler! Durumu gören Bhabo araya girecekken Sandhya bu sözle adeta yıkılır. Gözyaşları içinde tapınaktan koşarak çıkar. Otobüse binerek geri dönmek ister. Sandhya otobüse doğru koşarken aklında ise geçmişi vardır. O polis olup hırsızlarla mücadele etmek isterken şimdi hırsız damgası yemiştir. Sandhya otobüse geldiğinde biletçi bilet ister, yoksa otobüsten inmesini söyler. Bu esnada durumu gören Soraj biletlerle gelip Sadnhya’yı bu durumdan kurtarır ve biletçiyi azarlar.

Sandhya’yı bu zor durumdan çıkaran yine Soraj olur. Annesi adına Sandhya’dan özür diler. Soraj’ın bu tavrı Sandhya’nın üzüntüsünü azaltır.

Sandhya’yı şaşırtan gerçekler!

Tüm bunlardan sonra Sandhya Soraj’a kitap alarak hediye eder. Soraj bu hediyeye şaşırır ancak teşekkür eder. Aynı zamanda Soraj’da Sandhya’ya güzel bir kolye takar.

İkili arasında işler iyiye giderken Snadhya bazı gariplikler fark eder. Öncelikle Bir turiste yardım etmek isterken Bhabo’nun onu eğitimsiz olarak tanıtır. Sandhya buna anlam veremez. Kısa süre sonra Soraj’ın dükkanına gelince Sandhya’nın şaşkınlığı daha da artar. Sandhya Soraj’ın tatlıcı olduğunu öğrenir. Ayrıca Soraj yaptığı jalebi için kağıt bulamayınca Sandhya’nın verdiği kitaptan bir sayfa yırtar. Sandhya bunu görünce şoke olur. Ankur ve Soraj’ın evlilik için neler konuştuğunu Chathuri’ye sorar. Chathuri okumuş kişilerin Soraj’ı istemediğini bu yüzden eğitimsiz bir gelin aldıklarını söyler. Sandhya duyduklarının şaşkınlığını yaşarken neler olduğunu kafasında toparlamaya çalışır.

Can Yoldaşım gelecek bölümde Sandhya EVLİLİKTEN Mi VAZGEÇECEK!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.