Can Yoldaşım 79.Bölüm Özeti – 17 Ekim Pazar

Can Yoldaşım 79

Sandiya ve Suraj Romantik Balayı Tatilinde!

Can Yoldaşım79. bölüm özetinde Santoş kesin bir dille Sandiya’nın eğitimi konusunda kararını belirtmişti. Santoş’un tek isteği bir erkek torundur. Peki Can Yoldaşım 79. bölüm özetinde bizleri neler bekliyor?

Balayı zamanı! Santoş, oğlu ile gelininin torun için yakınlaştırmak isterken Arun’un bu konuda bir önerisi olur. Bu öneri Sandiya ve Surja’ın balayına gönderilmesidir. Santoş bu fikri sevmez. Hatta bunun sadece para israfından ibaret olduğunu söyler.

Ancak torun fikri ve ikilinin baş başa kalacak olması Santoş’un fikrini değiştiri. Suraj Sandiya’yı ders çalışması için odaya götürürken peşlerinden Santoş’ta gelir. Santoş ikiliden hazırlanmalarını ister. İkili şaşırırken Santoş onların balayına gideceğini söyler. Mohit ve ev halkından bazıları bunu gereksiz bulur. Çöpe atılan bir para der. Ancak Santoş ne yaptığını çok iyi biliyordur ve oldukça kararlıdır.

Can Yoldaşım 79.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Romantik anlar! Suraj ve Sandiya bu konuda endişelenirler. Öncelikle dükkan ne olacaktır, ev işlerinde Santoş tek kalacaktır. Santoş, Suraj’dan bunları merak etmemesini söyler. Bu konuların üstesinden geleceğiz der. Sandiya ve Suraj hızla hazırlanıp çıkarlar. Mena kıskançlıktan patlayacak noktaya gelir. Bu arada ikilinin sırrını bilen Chaturi ders kitaplarını Sandiya’ya gizlice verir. Chaturi ayrıca derslerini kaçırmaması için okula yakın bir otel önerir. Bu fikir Suraj ve Sandiya için oldukça iyi olur.

Sandiya ve Suraj, Chaturi’nin de tavsiyesini alarak yakın bir otele gider. İkili otele geldiğinde sadece balayı süitinin boş olduğunu öğrenirler. Mecburen balayı odasını tutarlar. Sandiya ve Suraj odaya girdiklerinde ise bir hayli tuhaf hissederler. Ortam güllerle doludur, kalpli yastıklar. Ortam oldukça sıcaktır. İkili bu durumdan kaçmak isterken sakarlıkları onları daha da yakınlaştırır.

Noel partisi! Diğer tarafta Mena ise evde kalmaktan dolayı çok mutsuzdur. Vikram’a kendisini filme götürmesini söyler. Santoş hakkında ileri geri konuşurken Santoş gelir. Mena Santoş’a yakalandığı için epey bozulur.

Bu balayı tatili diğer yandan Sandiya ve Surja için farklı bir aktivite içinde fırsat olur. Emily tekrar SurYa’yı yapacağı partiye davet eder. Emily ayrıca aşk konusunda da Sandiya’dan tavsiyeler ister. Partiye erkek arkadaşıyla katılacağını dile getirir. Emily’nin sevgilisi hepimizin yakından tanıdığı Mohit’tir.

Mohit ve SurYa aynı partide! Mohit konakta oldukça şık şekilde hazırlanır. Evdekilere iş toplantısına gideceğine dair yalan söyler. Mohit yola çıkarken Suraj ve Sandiya partinin tadını çıkarır. Emily’nin ailesinin oldukça güzel dansını izler. Suraj ve Sandiya’dan habersiz Mohit ise partiye gelir. Emily onu kapıda karşılar.

Can Yoldaşım 79.Bölüm Özeti – 17 Ekim Pazar Günü Neler Olacak?

Emily Mohit’i alıp arkadaşları ile tanıştırır. Ancak Mohit, Suraj ve Sandiya ile karşılaşmaz. Bir türlü denk gelmezler. Sandiya, Emily’e sevgilisinin ismini sorar. Emily tam adı söyleyecekken noel çanları çalar. Partide noel maskeleri dağıtılır ve herkes maske takar. Maskeler Mohit ve Sandiya’nın şimdilik birbirlerini tanımalarını engeller.

Romantik dans! Maksleri takan tüm konuklar dans etmeye başlar. Özellikle Suraj ve Sandiya çok romantik anlar yaşar. Maske, Mohit’in Santoş tarafından aranması ve daha bir çok farklı olay nedeniyle Suraj ve Sandiya, Mohit’i görmez.

Parti sona ererken Sandiya ve Suraj beraber otelin yolunu tutar. İkili için bugün oldukça güzel geçmiştir. Dönüş yolunda hava soğuduğu için Sandiya üşür. Romantik erkeğimiz Suraj hemen ceketini çıkartarak ona verir.

Romantik Yakınlaşma! Yağmur hızını artırınca ikili küçük bir araba görüp içine girerler. Arabanın bozulan dengesi ikiliyi yine yakınlaştırır. Suraj, Sandiya’nın saçlarına karışan Samanları temizlerken, Sandiya gözlerini Suraj’dan alamaz. İkili yavaş yavaş birbirlerine yakınlaşır. Ardından Sandiya Suraj’a sarılır. İkili için güzel başlayan gün giderek daha da romantik bir hal alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir