Can Yoldaşım 78.Bölüm Özeti – 16 Ekim Cumartesi

Can Yoldaşım 78

Santoş Ateş Püskürdü! Sandiya GÖZYAŞLARINI TUTAMADI!

Can Yoldaşım 78.bölüm özetinde Sandiya, patlayan su borusunu tehlikeli bir şekilde tamir etmişti. Santoş ise bu başarısından dolayı gelinini över. Peki 78. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya ve Santoş arasında neler yaşanacak? Can Yoldaşım 78.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş sert çıktı! Suraj, Sandiya’nın yaptığı tamiratın yeterli olmadığını söyler. Tam tersi Santoş ise bu duruma karşı çıkar. Tamire gerek olmadığını söyler. Sandiya’nın yaptığı Yaman’nın en az onları iki yıl götürebileceğini iddia der. Sandiya’nın nasıl beceriyle çıkıp bu işi hallettiğini anlatır.

Suraj, Santoş’un bu sözlerini bir fırsat olarak düşünür. Sandiya’ya karşı bakış açısı olumluyken gerçeği ona anlatmak için doğru zamanın olabileceğini hisseder. Suraj bu amaçla Santoş’a Sandiya’nın bu tarz işlerde ne kadar iyi olduğunu anlatır. Onun evde oturacak bir gelin olamayacağını ima eder. Santoş Suraj’ın bu imasını hemen anlar. Surja’ı susturup, ona bir tamirci çağırmasını ve depoyu yaptırmasını söyleyip gider. Herkes Sanoş’un bu tavrına şaşırır.

Sandiya çok üzgün! Ancak Santoş’un öfkesi dinmez. Eline uzun bir bambu sopa alır. Sopayı Sandiya’nın tamir ettiği boruya vurmaya başlar. Sandiya’nın yaptığı yama yerinden çıkar ve boru tekrar su kaçırmaya başlar. Santoş ardından herkese açıkça Sandiya konusundaki tavrını ilan eder. Sandiya bu evde gelin olarak kalacaktır. Eğer başka bir yol istiyorsa Suraj ile ayrılıp kendi kaderini çizebilir!

Santoş’un bu sözleri Sandiya’nın kalbini kırar. Sandiya odasında gözyaşlarını tutamaz. Sandiya’nın üzgünlüğü devam ederken Snatoş’un yaptığı bu hareket yüzünden depodaki su biter. Mena hamile olduğu için su getirme işi Sandiya’ya kalır. Sandiya bu üzgünlüğün üzerine kovaları alarak su taşımaya gider.

Can Yoldaşım 78.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Suraj üzgün! Sandiya kocaman kovaların altında iki büklüm eve su getirir. Santoş Suraj’ın bu durumu izlemesini sağlamak için onu dışarı çağırır. Sandiya zorluk içinde yürürken Suraj’ın içi acır. Santoş ise kararlılığını korur.

SurYa ikilisi baş başa kaldıklarında ise kara kara düşünürler. Santoş henüz ortada hiçbir şey yokken bu denli sert tavırlar sergiliyordur. Peki gerçeği öğrenirse Suraj VE Sandiya’yı neler bekleyecektir? Sandiya okula devam etmekle ilgili tereddütler yaşarken Surja tm tersi düşünür. Ne olursa olsun Sandiya’nın hayallerinin peşinden gitmesini savunur. Bunu şimdilik gizli de olsa devam ettireceklerdir.

Noel daveti! Suraj ve Sandiya beraber aldıkalrı bu karar üzerine evde aynı düzende yaşamaya devam edelre. Sandiya Santoş’un istediği gelin olma işlerini tekrar yapmaya başlar. AkŞam olduğunda ise gizlice üniversitenin yolunu tutar. Sandiya okula gittiğinde Emily tüm sınıftakileri noel için partiye davet eder. Sandiya’dan Suraj’ı da getirmesini ister. Sandiya gelmesinin zor olduğunu söylerken Emily ona ısrarcı davranır.

Sandiya sınıftan çıkıp müdirenin odasına gider. Onunla konuşması gereken bir konu vardır. Ancak Sandiya müdirenin odasına girdiğinde birini dosyaları karıştırır bulur. Sandiya hemen sorgulamaya başalar. Malati adındaki bu gencin odayı derhal terk etmesini yoksa müdireye durumu anlatacağını söyler. Çocuk hemen odadan çıkar.

Can Yoldaşım 78.Bölüm Özeti – 16 Ekim Cumartesi Devam Ediyor

Sandiya şüpheleniyor! Sandiya, Malati’yi okulun yıkımı konusunda düşmanlarla anlaşabileceğini dahi düşünür. Malati bunları reddederken Sandiya bazı konularda aşırı detaycı düşündüğünü kabul eder. Emily ise Sandiya’nın bu düşüncesini över. Nitekim Sandiya bu konuda oldukça doğru düşünüyordur. Mudire dahi bu işin içindedir.

Sandiya eve döndüğünde ise aksilikler her zamanki gibi yakasını bırakmaz. Bu seferde yataklarının üzerindeki fan kopar. İkiliye bir şey olmazken yatakları parçalanır. Santoş ve tüm ev halkı odaya gelir. Santoş fanı tamir ettirmediği için hayıflanır. İkili mecburen salonda yatar.

Santoş bebek istiyor! Diğer tarafta Santoş ise oğlu ile gelinin hala daha bebeklerinin olmamasına içerlenir. Bu amaçla Sandiya’ya bebek idolü verir. Ona bir nevi imada bulunur. Ayrırca Santoş’un yapacakları buunla da bitmez. Zorla Sandiya’yı güzelleştirir. Mkayaj yapmasını ve güzel kıyafetler giymesini sağlar. Sandiya’nın böylesine güzelleşmesi Suraj’ı çok etkiler.

Santoş ikilinin arasını yapmaya çalışırken Arun ise ona ikili hakkında öneride bulunur. Sandiya’nın ev işlerine çok yoğunlaştığını ikilinin baş başa kalması için zaman oluşturulması gerektiğini açıklar.

 • Emanet Legacy Episode 269 Promo
  Yaman’s Big Mistake! What happened in the safety series happened. As we expected, Yaman came to the fishing line of two devils and attacked Fikret. What will Yaman do now, …
 • Emanet 269.Bölüm Fragmanı – 9 Aralık Perşembe
  Yaman’ın Büyük Hatası!  Emanet 269.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 269.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 269.bölüm …
 • Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba
  İçerik Tablosu Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can …
 • Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı
  İçerik Tablosu Sandiya Hamile mi? Suraj ENDİŞELİ!Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …
 • Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi
  İçerik Tablosu Sandiya Başarısız OLDU! Saçları KESİLECEK!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti Devam Ediyor!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir