Can Yoldaşım 74.Bölüm Özeti – 12 Ekim Salı

Can Yoldaşım 74

Sandiya’nın Üniversite’de İLK GÜNÜ! Eşek Şakası!

Can Yoldaşım 74. bölüm özetinde Suraj, dükkanını satma kararı almıştı. Santoş ve Sandiya buna karşı çıkmış ve onu bu karardan alıkoymuşlardı. Peki 74. Bölümde bizleri neler bekliyor? Satış işinden vazgeçen Suraj ve Sandiya’yı neler bekliyor? Can Yoldaşım 74.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj satıştan vazgeçti! Sandiya’nın kepçeyi verip kalemi almasıyla Suraj anlaşma imzalamaktan vazgeçer. Bu arada Arun ve Santoş’ta gelir. İkili Suraj’ın belgeleri imzalamamasından dolayı mutludur. Sandiya yine bir sorunu çözmüş ve başarılı olmuştur.

İş adamı imza için kağıtları uzatsa da artık kimse onu önemsemez. Suraj ve ailesi evlerine geri döner. Yine herkes normal yaşamına devam eder. Sandiya bezelye ayıklarken Suraj onun yanına gelir. Sandiya’nın aklında tek bir şey vardır. Üniversiteye gittiğini herkesten saklaması. Bu yalan daha şimdiden Sandiya için büyük bir yük olmuştur.

Sandiya gerçeği saklayacak! Suraj Sandiya’dan endişelenmemesini ister. Doğru zamanda tüm gerçeği Santoş’a açıklayacaklardır. Sandiya Suraj’ın sözlerinden sonra birazda olsa rahatlar. Gerçekleri saklayacağını söyler. Suraj bu cevaptan dolayı oldukça mutludur. Ayrıca dükkanı da satmamıştır. Sandiya bezelye işine devam ederken bezelyeler yere düşer. Suraj ve Sandiya aynı anda bezelyeleri almaya çalışınca elleri birbirine değer. İkili arasında minikte olsa sıcak, romantik anlar yaşanır. 

Can Yoldaşım 74.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Bu güzel anlar elbette çok uzun sürmez. Sorunlar hemen baş gösterir. Bu seferki sorun Maşa’nın telefonu ile başlar. Tüm aileyi düğün için çağırır. Ancak Sandiya ve Surja için büyük bir sorun vardır. Sandiya’nın okulu kısa süre sonra başlayacaktır. Daha ilk günden Sandiya’nın izin alması pekte mümkün değildir. Bu durum SurYa’yı endişelendirir. Santoş ise birkaç gün içinde gitmeleri gerektiğini bildirir.

Sandiya gitmeyecek! Suraj, Sandiya’ya gidip gitmeyeceğini sorar. Sandiya cevap veremeden Santoş araya girer. Suraj’dan endişelenmemsini ister. Sandiya’yı yanında götürmeyecektir. Mena hamile olduğu için onu burada bırakacaktır. Bu söz Sandiya ve Suraj’ın rahat bir nefes almasını sağlar. Ancak kalan bu kısıtlı sürede Santoş dikiş derslerine yoğunluk vereceğini söyler.

İkili dikiş setinin başına giderken Santoş Sandiya’ya çeşitli nasihatler verir. Geçmişte kendisinin de zor öğrendiğini, tüm olayın sabır ve çalışmakla olduğunu anlatır. Santoş nasıl dikiş yapılacağını ilk kendi gösterir. Ardından Sandiya’dan yapmasını ister. Ancak Sandiya bu işte ne denli beceriksiz olacağını daha ilk dakikadan gösterir.

Üniversitede ilk gün! Santoş Sandiya’ya görevler vererek çıkar. Sandiya çıktıktan sonra Suraj gelir. Suraj elinde kitaplarla Sandiya’dan hazırlanmasını ister. Sandiya Santoş’un verdiği işi bitiremediğini söylerken Suraj ona okula gitme zamanı der. Sandiya hemen giyinip hazırlanır. Ardından anne ve babasının resmine giderek kutsamalarını alır. Bu hayalleri için atacağı ilk adımdır.

Can Yoldaşım 74.Bölüm Özeti – 12 Ekim Salı Günü Neler Olacak?

Suraj bu adımda Sandiya’nın yanında olmak ister. Ancak Santoş’un yolculuk öncesi 5 kilo tatlı yapacak olması bunu engeller. Suraj Santoş’a yardım eder. Bu yüzden Sandiya’nın ilk gününe eşlik edemeyecektir. Sandiya Surja’dan üzülmemesini ister. Ardından Suraj’ın yardımıyla Sandiya gizlice evden çıkar. Suraj Sandiya çıktıktan sonra konağın kapısını kapatır. Tam geri döndüğünde karşısında Santoş’u görünce şoke olur. Neyseki korkulan olmaz. Santoş bir şey görmemiştir.

Zorlu okul yolu! Suraj Sandya’yı gece tek başına okula yollarken onun için dua eder. Nitekim Sandiya’nın gerçekten duaya ihtiyacı da vardır. Hindistan geceleri oldukça tehlikelidir. Sandiya taksi bulmakta bir hayli zorlanır. Taksi şoförü on sarkıntılık eder. Yüksek seste müzik açar. Sürekli Sandiya’yı rahatsız eder. Bu arada Suraj merak ederek onu arar. Sandiya Suraj’a iyi olduğunu söyler.

Sandiya bu yılışık şoförden kurtulduktan sonra okula gider. Yerine oturur ve profesörün gelmesini bekler. Profesör gelip yoklamayı almaya başlar. Pappu ismi söylenince içeri taksici çocuk girer. Sandiya şoke olur. Ona sarkan kişi okul arkadaşıdır. Öğretmen ilk günü tanışmaya ayırır. Herkesin kendini tanıtmasını ister.

Okulda büyük sorun! Tanışma ve kaynaşmadan sonra ders devam eder. Ancak sorunlar ve belalar polis adayı Sandiya’yı burada da rahat bırakmaz. Üniversite binasına çökmek isteyen adamlar onları sürekli rahatsız ediyor ve huzurlarını bozuyordur. Üstelik başta profesör olmak üzere herkes bu adamlarla mücadele etmiş ancak kimse kazanamamıştır. Güçlü oldukları için polis gücün yanında yer almıştır.

Sandiya bu duruma itiraz edip mücadele edeceğini söyler. Sandiya adamı dışarıda karşılar. Ona kuralları anlatarak buradan vazgeçmesini ister. Adam içeri girerken gömleğinden tutar. Bu arada adamın girişini gören herkes ayağı dikilir. Sandiya zorluk çıkardığı adamın asıl profesör olduğunu öğrenir. Tüm sınıf ona aka yapmıştır. Sandiya asıl profesöre kötü davrandığı için endişelenir. Neyse ki profesör oldukça iyi bir adamdır.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.