Can Yoldaşım 72.Bölüm Özeti – 10 Ekim Pazar

Can Yoldaşım 72

Sandiya Gizlice Okula Gidecek! Peki Ya SANTOŞ!

Can Yoldaşım 72.bölüm özetinde Suraj, Sandiya’ya sürpriz yapar. Onu üniversiteye kaydettiğini açıklar. Peki 72. Bölümde bizleri neler bekliyor?  Santoş’un bu duruma kararı ne olacak? Can Yoldaşım 72.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya ve Suraj’ın mutluluğu! Sandiya Surja’ın bu sürprizi ile mutluluktan havalara uçar.  Suraj Snadiya’nın elinden tutarak onu koleje götürür. İkili sınıfları gezerler. Suraj, Snadiya’ya onun için ciltlediği defter ve kitapları verir. Sandiya okulda eğitim gören insanları ve öğretim görevlilerini görür. Sandiya’nın gözleri dolar. İkili arasında duygusal anlar yaşanır.

Suraj, Sandiya’ın hayalini yerine getirdiği için mutludur. Sandiya sınıfa girmek için ilerlerken aniden aklına Santoş’un sözleri gelir. Suraj Sandiya’nın bu gerilimini hemen hisseder. Sandiya’nın yanına giderek ona destek olur. Sandiya’nın hayallerinin peşinden gitmesini ister.

Sandiya ne yapacak? Suraj böyle güzel sözler söylese de Sandiya oldukça endişelidir. Daha önce Santoş’tan birçok gerçeği saklamıştır. Şimdi ise okula kayıt olmuştur ve bunu saklamak fikri hiç mantıklı değildir. Sandiya’nın tam tersine Suraj, Santoş’un er ya da geç onlarla aynı fikre geleceğini söyler. Bu ana kadar beklemeleri gerektiği konusunda onu ikna eder.

Sandiya ise gizlice üniversiteye gitmenin sürdürülebilir bir şey olmadığını söyler. Sınavlar dışında fiziksel olarak da polislik için çalışması gereklidir. Sandiya bu denli enselenmede elbette haklıdır. Yalan üzerine bir düzen kurulması asla mümkün değildir.

Can Yoldaşım 72.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandiya ikna oldu! Suraj ise Sandiya’yı en azından bir süreliğine gerçekleri saklaması konusunda ikna eder. Onun ne denli güçlü biri olduğunu anlatır. Yemek yarışmasında kendisine kattıklarından bahseder. Sandiya’dan bu durumu düşünmesini ve ona göre kara vermesini ister. Vereceği kararın geleceğini ilgilendirdiğini söyler.

Diğer tarafta Menakşi ise ilaç işini iyice abartır. Ne kadar ilaç aldığını unutur. En sonunda tüm ilacı başına kafaya dikip içer. Ne kadar çok ilaç içerse o kadar faydalı olduğunu düşünür. Vikram Mena’yı görünce şoke olur. Mena ise onu dinlemez.  

Sandiya’ya övgü! Suraj’ın bu sürprizinden sonra ikili eve dönerler. Eve döndüklerinde ise ortalığın karanlık olduğunu fark edeler. Santoş elektriklerin gittiğini söyler. Sandiya dışarıda ışıkalrın yandığını bunun sigortadan kaynaklanmış olabileceğini ifade eder. Sigortalarını düzeltmek için çıkar. Mena Sandiya’nın tüm erkek işlerine koştuğunu söyler. Kısa süre sonra ise elektrikler gelir. Sandiya şalteri tamir etmiştir. Santoş Sandiya’ya övgülerde bulunur.

Bu sorunun çözülmesi üzerine SurYa odasına geçer. Odaya girer girmez Suraj’ı bir heyecan sarar. Sandiya’nın nerede çalışacağına karar vermek ister. Yatak mı? Yoksa yerde mi? En sonunda pencerenin yanındaki komodini masaya çevirirler. Suraj’ın bu enerjisi Sandiya’yı duygulandırır. Suraj bir adet masa lambası getirir, ayrıca Sandiya’nın rahat çalışması için sandalyeye minderde koyar.

Can Yoldaşım 72.Bölüm Özeti – 10 Ekim Pazar Günü Neler Olacak?

Sandiya çok mutlu! Suraj, Sandiya’nın tüm yılları birincilikle bitireceğine inanır. Bu oda artık yatak odası değil bir polisin çalışma odası diyerek güzel sözler söyler. Sandiya’da endişelerinden arınır. İkili oldukça mutludur. Sandiya masasına geçer. Kalemleri tutar, lambayı açar. Yeni okula başlamış bir çocuk gibi enerjiktir.

Sabah olduğunda Suraj ve Sandiya mutlu bir şekilde uyanırken Mena şok içinde uyanır. Mena’nın yüzünde bir sürü leke vardır. Mena hemen yüzünü saklar. Tabi Mena çok geçmeden yakalanır. Vikram, Mena’nın bir şeyler içtiğini söyler. Mena süt içtim diye tekrar yalan söyler.

Santoş işleri karıştırıyor! Diğer tarafta Santoş ise kargo ile verdiği siparişi gelir. Santoş Sandiya için dikiş makinesi almıştır. Santoş makineyi alarak Sandiya’nın odasına çıkar. Tıpkı Suraj’ın yaptığı gibi makineye yer arar. Sonunda Sandiya’nın alışma masasına koyar. Sandiya bu duruma üzülür ancak belli etmez. Ancak bu durum Sandiya’nın tüm enerjisini götürür. 

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir