Can Yoldaşım 71.Bölüm Özeti – 9 Ekim Cumartesi

Can Yoldaşım 71

Suraj’ın Sandiya’ya Muhteşem SÜRPRİZİ! Polis OLACAK!

Can Yoldaşım 71. Bölüm özetinde Suraj ve Santoş’un arası gerilir. Sandiya ise Chavi’nin yalanını ortaya çıkarır. Can Yoldaşım 71.bölüm özeti devam ediyor.

Kayıt işi tamam! Chavi, Suraj’dan özür dilerken Suraj kolyeyi almak için kuaföre gider. Böylelikle kayıp kolye mevzusu Sandiya’nın sayesinde çözülmüş olur. Chavi sırf saçlarını yaptırmak için kolyeyi kuaföre vermiştir. Suraj bu işi yaptıktan sonra geri dönüş yolunda Sandiya’yı kaydettirdiği kolejin önünden geçer.

Kolej’in ışıklarını yandığını görür. Orada biriyle karşılaşan Suraj, Sandiya’nın kaydı için yeni bir bilgi öğrenir. Suraj’ın öğrendiği bilgi okulda ek kayıt döneminin olduğudur. Yani okulda bir transfer olduğunda oluşan yeni kontenjana kayıt yaptırılabildiğidir. Suraj bu amaçla koleje girip oradaki çalışanlardan bilgi alır. Görevli listeyi kontrol ettiğinde bir boşluk olduğunu görür. Suraj bunun üzerine Sandiya’yı okula kaydettirmeyi başarır.

Suraj çok mutlu! Suraj bu olumlu durumdan sonra neşeyle eve döner. Sandiya bisikleti süslerken ona yardım eder. Suraj’ın mutluluğu Sandiya’ya da yansır. İkili oldukça iyi hissederken Suraj, Sandiya’ya bu sürprizi nasıl söyleyeceğini düşünmeye başlar.

Can Yoldaşım 71.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Ertesi gün olduğunda konakta yaklaşan festival için hazırlıklar yapılıyordur. Suraj, Chavi’nin kayıp kolyesini geri getirip Santoş’a verir. Santoş bu durumun düzelmesi için mutludur. Kolyeyi nasıl bulduklarını sorar. Arun araya girerek bu konun daha fazla uzamasını engeller. Diğer bir sevindirici olay ise Chotu için olur. Sandiya dün süslediği bisikleti getirir. Chotu’ya sürpriz yaparak onu hediye eder. Chotu hediye bisikleti görünce havalara uçar.

Mena’nın sonu! Diğer tarafta Mena ise erkek bebek uğruna dolandırıcıların ağına daha fazla düşer. Yine dolandırıcı ilaç satıcılarını ziyarete gider. Onlardan yeni ilaçlar alır. Mena bu bilinçsizliği başına büyük olaylar açacaktır.

Mena eve geri döndüğünde ilaç şişesini gizlemeye çalışır. Ancak Santoş ve Sandiya görür. Mena, üşüttüğünü söyler. Onun için doğal ilaçlar aldığı yalanını uydurur. Sandiya hamile birinin bilmediği ilaçlar almaması konusunda onu ikaz eder.

Mena hastalanıyor! Bu arada Suraj ise Sandiya için gizlice okul hazırlıkları yapar. Onun için defter ve kitapları ciltler. Suraj bunları yaparken Santoş gelir. Tedirgin olan Suraj hemen defterleri saklamayı başarır. Santoş’un bu durumdan haberdar olmasını istemez.

Evde ise Mena doktorun ona verdiği tüm ilaçları çöpe atmaya başlar. Artık sadece sahtekar ilaçları veren kadınınkileri kullanacaktır. Mena bol bol içerek daha çok etki edeceğini düşünür. Bu arada Vikram odaya gelir. Mena’yı tatlıcıya götürmek ister. Ancak Mena tam tersi yemek istemez. Vikram Mena’ya hasta olup olmadığını sorar. Mena iyi olduğunu söyler.

Suraj’ın sürprizi! Suraj, Sandiya’yı koleje kaydettirdiğini ona söylemek için akşam için randevulaşır. Sandiya bunu kabul etse de Santoş’un aynı saatte onu tapınağa götürmeyi istemesi yüzünden planı iptal olur. Bu durumu Suraj’a haber vermek ister ancak ikili bir türlü birbirine ulaşamaz. Sandiya, Chotu’ya kağıt vererek Suraj’a ulaştırmasını ister.

Can Yoldaşım 71.Bölüm Özeti – 9 Ekim Cumartesi Günü Neler Olacak?

Suraj, Snadiya’nın tapınağa gittiğini öğrenir. Sandiya ile buluşamasa da sürprizini yapmaya kararlıdır. Suraj tapınağa giderken Sandiya ise mumları yakmaya çalışır. Suraj gizlice ona yardım eder. İkili yine romantik anlar yaşar. Santoş Suraj’ın geldiğini görünce şaşırır. Törenden sonra Sandiya’yı alarak götürür. Sandiya nereye gideceğinden habersiz Suraj’ın peşine takılır.

Suraj, Sandiya’yı koleje götürür. Gözlerini bağlar. Sandiya heyecanla Suraj’ın sürprizini bekler. Suraj gözbağını çıkarınca Sandiya’yı kolejin önünde olduğunu görür. Suraj başından geçenleri anlatır. Sandiya’nın hayallerini yerine getireceğini söyler. İkili çok mutlu olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir