Can Yoldaşım 70.Bölüm Özeti – 8 Ekim Cuma

Can Yoldaşım 70

Suraj ve Santoş KARŞI KARŞIYA! Santol Belgeleri YAKTI!

Can Yoldaşım 70. bölüm özetinde Suraj, Sandiya’nın değişiminin arkasında Santoş’un olduğunu öğrenmişti. Suraj bu öğrendiklerinden sonra koleje kayıt için gider ancak süre çok kısadır. Peki 70. Bölümde koleje kayıt için yetişebilecek mi? Ca Yoldaşım 70.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj yetişebilecek mi? Gerçekleri öğrenen Suraj saate bakar. Ardından hemen belgeleri alarak yola koyulur. Saat 5’te kayıt işlemleri sona erecektir. Suraj son 10 dakika kaldığını görünce panikler. Suraj kayıt işlemi için yola koyulurken Santoş’un Sandiya için farklı planları vardır.

Santoş’un bu planı Arun’un düğmesini diktirmek istemesiyle açığa çıkar. Santoş bu işi Sandiya’ya yaptırır. Sandiya iğneyi ipe geçirmede sorun yaşasa da bu işte başarılı olur. Santoş, Sandiya’dan hazırlanmasını onu terzilik için eğitime göndereceğini söyler. Santoş’un buradaki amacı genellikle ev kadınlarının yaptığı dikiş işlerini Sandiya’ya öğretmek ve ona meslek kazandırmaktır. Böylelikle Sandiya polislik yerine terzilik yapacaktır.

Suraj kayıt için yetişemedi! Sandiya terzi eğitimi için yola düşerken Suraj’da kayıt merkezine ulaşmak için çaba içerisindedir. Suraj elindeki belgeleri düşürür. Aracı kaçırır. Büroya son sürat koşar ancak zaman çoktan geçmiştir. Ne kadar seslese de kimse ona cevap vermez. Suraj oldukça üzgün şekilde eve döner. Sandiya Suraj’ı geri dönüş yolunda fark eder. Onun burada ne yaptığına anlam veremez.

Bu arada Sandiya’yı kursa götürecek kadın gelir. İkili beraber terzilik için kursa giderler. Sandiya dikiş eğitiminin ilk gününde oldukça zorlanır. Günün sonunda öğretmen Sandiya ile beraber konağa döner. Santoş hevesle Sandiya’nın durumunu sorar. Öğretmenin anlattıklarını duyunca bir hayli bozulur. Sandiya iğneyi ipliğe geçirmekte bile oldukça uzun zaman harcamıştır. Öğretmen Santoş’tan Sandiya’ya evde eğitim vermesini ister. Bu denli temel kavramları öğretmek için yeterli zamanının olmadığını söyler. Mena, Sandiya ile dalga geçerken Santoş onu savunur ve zamanla öğreneceğini söyler.

Can Yoldaşım 70.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya belgeleri gördü! Diğer tarafta Suraj ise büyük bir buhran yaşar. Sandiya için belgeleri yetiştirememiştir. Ayrıca Santoş’un Sandiya’ya söylediklerine de şahit olmuştur. Suraj duşa girerken yanlış havluyu alır. Sandiya, Suraj’ın havlusunu getirmek için odaya girdiğinde çantasında bazı belgeler görür. Bu belgelere baktığında kolej kaydı için formların olduğunu görür. Sandiya Surja’ın ne işler çevirdiğini anlar.

Suraj içinse işler daha da karışır. Chavi’nin altınları ortada yoktur. Chavi takıları Suraj’ın çantasında olduğunu söyler. Suraj gizlice kayıt işleri için ortadan kaybolmuştur. Santoş, Suraj’ın bu boşlukta nereye kaybolduğunu sorar. Chavi’nin altınlarının nasıl çalındığının hesabını sorar.

Chavi’nin altınları kayıp! Suraj köşeye sıkışır. Mohit’in de kabul belgelerini bulması Suraj’ın gerçeği itiraf etmesine sebep olur. Suraj Sandiya’yı okula kayıt etmek için geldiğini ancak belgeleri yetiştiremediğini söyler. Santoş duydukları karşısında aşırı sinirlenir, elleri titremeye başlar.

Santoş Suraj’ın hem sözlerine karşı gelmesine hem de ona emanet edilen altınalra sahip çıkammasına delirir. Suraj bunu Sandiya için yaptığını söyler. Santoş Surja’ın sözlerine ve yaptığına inanamaz. İkili büyük bir fikir ayrılığına girer.

Can Yoldaşım 70.Bölüm Özeti – 8 Ekim Cuma Günü Neler Olacak?

Chavi’nin yalanı! Öfkeye kapılan Santoş, Sandiya’nın belgelerini alır ve yakar. Santoş bu evde kimsenin aile kurallarını çiğneyemeyeceğini söyler. Suraj oldukça zor duruma düşer. Ne tepki vereceğini bilemez. Santoş’un bu tavrı ve yaptıkları herkesi şoke eder. Sandiya gözyaşlarını tutamaz. Tüm bu tartışmalardan sonra küle dönmüş belgelerini toplar.

Mena tüm olanlardan sonra Santoş’un Sandiya’ya kötü davranacağını düşünür. Ancak Santoş Sandiya’ya kötü davranmaz. Tam tersi oldukça iyi davranır. Mena’nın tüm hevesi kursağında kalır. Diğer yandan Chavi’nin kayıp altınlarının sırrı ise çözülür. Sandiya Chavi’nin bilgisayarında altınlarıyla çekilmiş fotoğrafları görür. Sandiya hemen Chavi’yi köşeye sıkıştırtıp ondan gerçeği öğrenir. Chavi zor durumda kalırken Suraj’a iftira attığı için özür diler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir