Can Yoldaşım 7. Bölüm Özeti – 6 Ağustos Cuma

Sandhya Hayalini Soraj’a Söyleyebilecek mi?

Can Yoldaşım 7.bölüm özetinde Sandhya ve Soraj resmen evlenmişti. Can Yoldaşım hint dizisinde Sandhya yeni evine gelirken içine düştüğü yoksulluk karşısında şoke olmuştu. Can Yoldaşım 7.bölüm özeti devam ediyor.

Elleri ellerime! Sandhya duş almak için banyoya gittiğinde sıcak su da bulamaz. Bu durumu kurtaran kişi yine Soraj olur. Bir kovaya sıcak su koyarak Sandhya’ya getirir. Sandhya sıcak suyu alırken ikilinin elleri yanlışlıkla birbirine temas eder. Bu temas Sadnhya’nın havlusunun suya düşmesiyle tekrar yaşanır. İkili aynı anda havluyu almaya çalışırken elleri tekrar birleşir.

Soraj banyodan çıkarken yenge gelir. Sandhya’nın erkenden kalkıp hazırlandığını görünce memnun olur. Ona bugün komşu kadınların gelini ziyarete geleceğini haber verir.

Sandhya’nın başı dertte! Bu arada Bhabo Menakşi’den Sandhya için sari getirmesini ister. Gelini için en pahalı sariyi istiyordur. Menakşi yine aç gözlülüğüyle en ucuz sarinin etiketini değiştirerek Bhabo’yu kandırır.

Menakşi’nin bu kalitesiz sari seçimi en çok Sandhya’yı zorlar. Sandhya odasında bir türlü sariyi giymeyi başaramaz. Bu esnada misafirler gelmeye başlar. Sandhya’nın bit türlü hazırlanması ortamı gerer. Sandhya, Ankita’yı arayıp yardım ister. Bu esnada Menakşi ve Bhabo ise Sadnhya’ya seslenerek onu iyice paniğe sokarlar.

Soraj gözlerini Sandhya’dan ayırmıyor! Bu zor durumdan Sandhya’yı kurtaran kişi yengesi Ankita olur. Ankita yardımda gelerek Sadnhya’yı hızlıca hazırlar. Bhabo gelini alarak misafirlerin yanına indirir ve gelin ziyaret töreni başlar. Bhabo gelinine güzel bir kolye seti hediye eder. Aç gözlü Menakşi bunu çok kıskanır.

Bu tören esnasında Soraj’da bulunur. Soraj direk Sandhya’ya bakamadığı için bir aynanın yansımasından onu gizlice izler. Chotu Soraj’ın bakışlarını görüp epey mutlu olur. Gelin ziyareti biterken Ankita’nın da Sandhya’ya hediyesi vardır. Bu hediye içinde birçok yemek tarifinin olduğu bir kitaptır. Ankita her fırsatta Sandhya’yı korumaya devam ediyor.

Can Yoldaşım 6 Ağustos Cuma 7. Bölüm Özeti

Sandhya hayalini söyleyebilecek mi? Ankita tören için tapınağa gitmek zorunda kalır. Bu esnada Sandhya’nın eşyaları odaya taşınır. Soraj eşyaları odaya götürürken bavuldan bir sari yere düşer. İkili yine aynı anda hareket edince eller birbirine değer ve romantik bir ortam oluşur.

Sandhya odaya baktığında birçok kitap görür. Ayrıca Soraj’a ait küçükken kazandığı bir başarı belgesi de vardır. Sandhya Soraj’ın kitaplarını incelerken ona hayallerinden bahsetmeye başlar. Küçüklükten beri polis olmak istediğini söyler. Ayrıca Soraj’ın bu konuda ona destek verip vermeyeceğini de sorar.

Sandhya bu soruyu sorarken Soraj’dan hiç ses çıkmaz. Sandhya arkasını döndüğünde onun odada olmadığını fark eder. Soraj Bhabo’ya eşyaları taşımak için yardıma gitmiştir. Geldiğinde Snadhya’dan özür dileyerek sözlerine devam etmesini ister. Ancak bu sefer de telefonu çalar ve acilen çıkmak zorunda kalır.

Sandhya hayatın gerçekleri ile yüzleşiyor! Sandhya Soraj ile şimdilik konuşamamıştır. Bu arada Vikram elinde takılarla geri gelir. Bhabo’ya banka kapalı olduğu için takıları veremediğini söyler. Bhabo takıları da yanlarına almaları gerektiğini, bu bölgede aşırı hırsızlık olduğu için evde bırakmamalarını dile getirir.

Sandhya, Bhabo ve Soraj tapınağa gidip gelirler. Bu yolculuk esnasında Sandhya yoksulluğu yine görür. Otobüste yer kapmak için insanların nasıl birbirlerini ittiğini. Bir koltuk için kavga ettiklerini görür. Bhabo gelinini bu konuda eğitmeye alışsa da Sandhya gördüğü bu manzaralar karşısında donup kalır. Üstelik bu karmaşa içinde bir türlü Soraj ile baş başa kalamamış ve ona hayallerini anlatamamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir