Can Yoldaşım 69.Bölüm Özeti – 7 Ekim Perşembe

Can Yoldaşım 69

Suraj Gerçeği ÖĞRENDİ! Sandiya’yı Okula Kaydetmek İSTİYOR!

Can Yoldaşım 69.bölüm özetinde Suraj, Santoş’u ikna etmek için tiyatro sergilemiş ve oldukça başarılı olmuştu. Ancak Sandiya’nın değişen fikirleri Suraj için yeni bir engeli doğurmuştu. Peki 69. Bölümde Sandiya’yı ikna edebilecek mi? Can Yoldaşım 69.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya’nın kararı! Santoş’un sözlerinden etkilenen Sandiya hayallerinin değiştiğini Suraj’a söylerken yine onu şaşırtan olaylar yaşanmaya devam eder. Chavi için evlilik hazırlıkları sürerken Sandiya üniversite kaydı için yarın son gün olduğunu öğrenir. Durumu Chavi’ye anlatırken yine o büyük ikilemle karşı karşıya gelmiş olur. Gelin olacak Chavi kaynanasının isteklerine mi yönelecek yoksa okul için belgeleri toparlayıp kayıt mı yaptıracak?

Chavi bu noktada gelin olmanın vazifelerini yerine getirir. Ancak Sandiya onun için uğraşmaya kararlıdır. Tabi Sandiya’nın peşini aksilikler bırakmaz. Chavi’nin belgelerini bir türlü bulamaz. Santoş’un onu sürekli bir sınava tabi tutması da işleri karıştırır.

Suraj memnuniyetsiz! Tüm bunlara rağmen Sandiya Chavi’nin belgeleriyle uğraşmaya devam eder. Belgeleri ara ancak bir türlü bulamaz. Doldurulması gereken formlar vardır ve kayıt içinde zaman bugün dolmak üzeredir.

Bu arada Mena’da oldukça gergindir. Suraj’ın parasını gizlice bankamatikten çeken Mena hırsızlıkla ilgili bir haber dahi görse panikler. ATM’den gizlice para çektiğinin duyulması onun sonu demektir. Sandiya ise Chavi’nin belgelerini bulamadığını Santoş’a söyler. Santoş burada herkesi şaşırtacak bir harekette bulunur. Chavvi’nin belgelerinin bulunmamasını istediğini fark etmiştir. Onu bizzat kendisi arayıp belgelerinin yerini öğrenir. Bu esnada Suraj telefonu açınca kayıtla ilgili olayı öğrenir. Santoş bunu ağzından kaçırdığı için kendine kızar.

Can Yoldaşım 69.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandiya topladığı belgelerle kayıt yaptırmak için okulun yolunu tutar. Bu arada Suraj’da Sandiya için büyük kafa karışıklıkları yaşar. Sonunda onun için harekete geçmeye karar verir. İkili aynı anda kayıt işlemleri için harekete geçer. Özellikle Suraj yolculuk esnasında bir hayli zorlanır. Bu zorlanma endişeli olan Surja’ı daha fazla tedirgin eder.

Mena’nın saflığı! Sandiya ve Suraj okul işlerine kafa yorarken Mena ise erkek oğlan vaadi veren ilaçları almak için sahtekar kliniğe gider. Suraj’ın kartından çektiği parayı verip bir kutu hap alır. Bunu kullanmaya başlar.

Mena hiç bilmediği ilaçlardan fayda beklerken Suraj sonunda koleje yetişmeyi başarır. Ondan birkaç dakika önce gelen Sandiya’da koleje girmiştir. İkili kayıt işleri için uğraşırlar. Ancak bunu yaparken birbirlerinden habersizdirler. Aynı sırada beklemelerine rağmen birbirlerini göremezler. Sandiya işlemleri halledip eve dönerken Suraj hala kayıt işlemlerini yetiştirmenin paniğini yaşar. O da eve dönerek gerekli belgeleri gizlice almaya çalışır.

Suraj gerçeği öğrendi! Sandiya odasına giderken peşinden Santoş gelir. Santoş bu süreçte Sandiya’nın yıpranmış olabileceğini düşündüğü için onunla konuşur. Sandiya’nın farklı kitaplar okuduğunu öğrenince endişelenir. Onun aklını iyi yıkayamadığı fikrine kapılır.

Santoş bu amaçla Sandiya’nın düşüncelerini değiştirecek konuşmalar yapar. Sandiya fikrinin değişmediğini yeni ailesine ve hayatına artık kendisini adadığını söyler. Sandiya’da bu niyetini belli etmek için kitaplarını alıp Santoş’a verir. Sandiya bunu yaparken Suraj kapıdan onları izler. Tüm yaşananlara şahit olur.

Can Yoldaşım 69.Bölüm Özeti – 7 Ekim Perşembe Günü Neler Olacak?

Suraj Sandiya’nın hayalleri ile ilgili düşüncelerinin neden değiştiğini böylece anlamış olur. Sandiya’nın bu düşüncesinin arkasında Santoş vardır!  Santoş, Sandiya’nın anne ve babasının ona verdiği kalemi alarak artık Sandiya’nın geleceği ile ilgili söz hakkının kendinde olduğunu söyler.

Tüm bunları duyan Suraj’ın kafası oldukça karışır. Suraj Sandiya’nın baskı altında kalmış olduğunu artık tamamen anlamıştır. Kolej kayıtlarını kapanmasına çok kısa süre kalmışken Suraj, Sandiya’ya ait belgeleri alarak konaktan ayrılır. Suraj, Sandiya’ya verdiği sözü tutmakta kararlıdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir