Can Yoldaşım 68.Bölüm Özeti – 6 Ekim Çarşamba

Can Yoldaşım 68

Sandiya, Polis Olmaktan VAZGEÇİYOR! Suraj ŞOKE OLDU!

Can Yoldaşım 68.bölüm özetinde Mena ATM’den gizlice Suraj’ın parasını çeker. Suraj ise Santoş’u ikna etmek için bir plan yapar. Can Yoldaşım 68.bölüm özetinde bizleri neler bekliyor?

Suraj’ın planı! Suraj gizli sürprizi için hazırlanır. Chaturi ve Chotu ile beraber depoda yapacakları gösteri için kıyafetleri denerler. Ancak kapı aniden kapanınca depoda mahsur kalırlar. Suraj dışarı çıkmak için yol ararken Arun gelir ve onları kurtarır. Suraj babasına yapacakları gösteri için bir rol verir. Arun bu rolü oldukça benimser.

Ekip depoda denemeler yaparken Santoş kilerden malzeme almak için gelir. Suraj ve tüm ekip oldukça heyecanlanır. Santoş onları görürse tüm planları boşa gidecektir. Ekip gizlenirken Santoş kilerden malzemesini alır Ancak Arun’un hapşırması işleri karıştırır. Santoş kıyafetler içinde Arun’u görünce şoke olup bayılır. Hint mitolojisinde yer alan Yamraj karakterinin gerçekten geldiğini zanneder. Santoş bayıldıktan sonra apar topar içeri götürülür. Santoş gördüklerini hayal zanneder.

Sandiya şüphelendi! Santoş olanlara anlam veremezken Sandiya bu durumdan şüphelenir. Chotu yanlışlıkla tüm planı ağzından kaçıracakken Suraj onu engeller ve dükkana yollar. Ertesi gün tüm aile aşağı iner. Santoş gelinlerini kutsar. Hint geleneklerine göre kadınlar eşleri için oruç tutar. Mena ise bugün nasıl gizlice yemek yiyeceğini düşünmeye başlar.

Akşam olduğunda ise tüm aile bu özel gün için düzenlenen şenliklere gider. Şenliklerin yapılacağı alana geldiklerinde tüm aileyi büyük bir sürpriz bekler. Sunucu herkesin yakından tanıdığı, son dönemde yemek yarışmasıyla ülkemizi tanıtan bir ismi sahneye anons eder. Bu isim tahmin ettiğiniz üzere Suraj’dır. Suraj sahneye çıkarak tiyatro oyununu sahneler.

Can Yoldaşım 68.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Suraj’ın tiyatro gösterisi! Gösteri Ankur sunar. Bir Hint destanından kısa bir sahne canlandırılır. Arun sahneye ilginç kıyafetiyle çıkınca Santoş depoda gördüğü kişiyi anımsar. Onun Arun olduğunu fark eder. Bu olay ev halkını gülümsetir.

Suraj’ın gösterisinin konusu ise eşinin ruhu için savaşan bir kadının hikayesidir. Eşinin ruhunu almaya gelen Yamraj’a karşı koyan güçlü bir Hint kadını figürü. Burada oyunun amacı kadını yüceltmek ve onun hayatta aktif bir rolünün olduğunu vurgulamaktır. Anlayacağınız Surja bu tiyatro oyununu Santoş’un fikirlerini geleneksel örneklerle kırmak için düzenlemiştir.

Santoş gerildi! Özellikle kadın karakterin herkes tarafından savaştan uzak tutulmasının istenmesi. Onun baskın bir figür yerine arkada kalınmasının söylenmesi. Ancak kocasının onu ön plana çıkararak güvenişi ve kadının savaşta dönüm noktasında rol oynayışı vurgulanır. Santoş mesajı çok iyi anlar. Sandiya’da durumu anlamıştır. İkili oldukça gerginleşir.

Suraj oyunun içine seyirciyi de katarak onlara kadın karakterin haklı mı haksız mı olduğunu sorar. Seyircide kadın karakteri haklı bulur. Santoş bu dolaylı oyunla direk hedef alındığı için tüm seyirci Sandiya’yı destekliyor gibidir. Oyun bittikten sonra Poja yapılır. Oruçlar açılır ardından erkekler kendileri için oruç tutan eşlerine hediyelerini sunar. Herkes hediyeleşir.

Can Yoldaşım 68.Bölüm Özeti – 6 Ekim Çarşamba Günü Neler Olacak?

Sandiya değişti mi? Suraj ardından Santoş’a oyununu beğenip beğenmediğini sorar. Bu oyunla neyi anlatmak istediği açıktır. Suraj lafı dolandırmadan Santoş’a Sandiya’nın polis olması için izin verip vermediğini sorar. Suraj Santoş’tan cevap beklerken Sandiya araya girer. Sandiya Santoş’un sözlerini hatırlayarak artık böyle bir hayalinin olmadığını söyler. Suraj’dan bu işin peşini bırakmasını ister. Suraj Sandiya’nın bu sözlerine inanamaz. Onun gözlerinde hayalini kurduğu şeyi görmüştür. Şimdi bir anda Sandiya bu denli değişemez.

Suraj Sandiya’ya inanmaz. Ondan hayallerini bıraktığına dair yemin ister. Sandiya ise oldukça net konuşur. Artık o Sandiya Kothari olmuştur. Geçmişteki hayallerinden vazgeçmiş ve yeni bir aileye girmiştir. Suraj’ın artık bu konudan vazgeçmesini söyler.

Suraj tüm olanlara rağmen Sandiya’nın hayalini yerine getirmekten vazgeçmeyecektir. Santoş, Sandiya’nın bir doktor veya öğretmen olmasına belki izin verebileceğini ancak bir polis olmasına izin veremeyeceğini kendi içinde düşünür. Çünkü polis olmanın gecesi ve gündüzü yoktur. Ayrıca sürekli tehlike içinde yaşayacaktır. Santoş bunları düşünürken Suraj ise Sandiya’nın yaptıklarını babasına anlatır. Sandiya’nın terör saldırısında yaptıklarını, Santoş’u hapisten kurtarışını örnek vererek onun polis olma niteliklerini karşıladığını savunur. Santoş Suraj’ın bu konuşmalarını duyar. Santoş’un kararı sizce değişecek mi?

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.