Can Yoldaşım 67.Bölüm Özeti – 5 Ekim Salı

Can Yoldaşım 67

Sandiya Hayallerine VEDA MI EDİYOR? Santoş’un Sözleri!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 66. bölüm özetinde Suraj ve Sandiya yüzleşmişti. Suraj Sandiya’nın polis olmasını desteklerken Santoş’un kararı merak konusu olmuştu. Peki Can Yoldaşım 67. bölüm özetinde bizleri neler bekliyor?

Santoş’un öfkesi! Suraj’ın Sandiya’nın hayallerini anlatması Santoş’u kızdırır. Santoş sıradan bir gelin ister. Sandiya’nı polis olma hayalleri onu oldukça kızdırır. Mena ise bu durumu fırsat bilerek Santoş’u daha fazla dolduruşa getirmek ister. Ancak Santoş onu tersleyerek yanından gönderir.

Diğer tarafta Sandiya’da oldukça üzgündür. Santoş’un hayallerine karşı çıkması onu çok üzer. Ailesine verdiği sözü tutamayacak olmanın burukluğunu yaşar. Bu esnada odaya gelen Suraj Sandiya’nın bu üzgün halini görür. Santoş’u bir şekilde ikna etmesi gerektiğini düşünür.

Suraj Santoş’u ikna edebilecek mi? Suraj kara kara düşünürken Ankur’da neler olduğunu merak eder. Dükkanda Suraj’ı görüp ona son durumun ne olduğunu sorar. Suraj Santoş’un karşı çıktığı cevabını verir. Bu olumsuzluğa rağmen ANkur Surja’ı motive der. Santoş’un inadının kırılabileceğine inandığını söyler.

Suraj eve döndüğünde ise Santoş ona soğuk davranır. Bu konuda konuşmak istemediğini söyler. Sandiya’yı tüm yanlışlarına rağmen gelin kabul ettiğini dile getirir. Onun istediği sıradan bir gelindir. Suraj ise Santoş’un tam tersi konuşur. Sandiya’nın büyütülüş şekline değinir. Farklı özelliklere sahip şeylerden tam tersinin beklenemeyeceğini dile getirir. Şeker’den şeker alınabileceğini söyler.

Can Yoldaşım 67.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Santoş’un kafası karışık! Suraj’ın bu konuşması Santoş’un aklını karıştırır. Geçmişte yananları düşünen Santoş, Sandiya’nın boğa ile güreşmesini, sonra ipuçlarını birleştirmesini, son yaşanan olaydaki yaptıklarını gözünün önüne getirir. Sandiya bir polis olmak için tüm nitelikleri taşıyordur. Ancak Santoş oğlu için sıradan bir gelin ister. Bu yüzden o da Sandiya’yı bu isteğinden vazgeçirmek için ikna etmeye karar verir.

Santoş bu amaçla Sandiya’nın odasına gider. Sandiya ütü yapıyordur. Santoş ilaç şişesini görüp ne olduğunu sorar. Sandiya başının ağrıdığını söyleyince Santoş saçlarına yağ sürmeyi teklif eder. Santoş, Sandiya’ya yağ sürerken onu ikna etmek için konuşur. Sandiya’yı uyumluluğuyla över. Ona evlendiğinde gelinlerin hayallerini geride bırakmaları gerektiğini anlatır. Sandiya’da yeni hayatında yeni bir yol izlemeli ve yeni ailesini mutlu etmelidir.

Sandiya üzgün! Santoş’un Sandiya’dan klasik bir gelin olmasını istemesi, çocuk yetiştirip kocasının arkasında durmasını söylemesi Sandiya’yı bir hayli üzer. Sandiya gözyaşlarını gizlice siler. Santoş odadan çıktığında ise şırıl şırıl ağlar.

Sandiya ve Santoş arasında bunlar yaşanırken Mena ise yine başını kötü işlere sokma derdindedir. Bulduğu bir broşürde yazan adrese gider. Bu adreste sahte ilaç satıcıları erkek evlat doğmasını sağlayan ilaçlar satarlar. Mena bu ilaçlarla erkek çocuk doğurmayı garanti etmek ister. Ancak ilaçların fiyatını duyunca şoke olur. Mena bir şekilde bu parayı bulması gerektiğini düşünür. Paranın kendisinden çıkmasını istemeyen Mena Suraj’ın kredi kartını çalar.

SurYa yakınlaşıyor! Mena şeytanlıklar peşinde koşarken Suraj ve Snadiya ise odalarında baş başa kalırlar. İkili birbirlerine aşıktırlar. Romantik ortamda onların yakınlaşması için fırsat olur. Suraj Sandiya’nın ellerini öper. Sandiya bir hayli utanır. İkili git gide yakınlaşırken Sandiya’nın aklına Santoş’un sözleri gelir. Santoş, Sandiya’dan bebek yapı soyunu ilerletmesini istemiştir. Bu sözler Sandiya’yı tedirgin eder ve Suraj’dan uzaklaştırır. Suraj Snadiya’nın bu ani değişimi karşısında şoke olur.

Can Yoldaşım 67.Bölüm Özeti – 5 Ekim Salı Günü Neler Olacak?

Suraj Sandiya’nın bu tavrına ok kırılır. Sandiya ne diyeceğini bilemezken Suraj uzaklaşır. İkili ayrı ayrı gözyaşları döker. Ancak Suraj her şeye rağmen tüm olanların nedenini biliyordur. Bu yüzden Santoş’u ikna etmeye kararlıdır. Suraj bu amaçla herkesten gizli bir plan yapar.

Bu arada kredi kartını çalan mena ATM gider. Nasıl para çekildiğini bilmediği için oradakileri taklit eder. Elbette bu davranışı şüphe çeker. Güvenlik onu dolandırıcı olmakla sular. Mena yalvar yakar herkesi ikna eder. Ardından güvenliğin yardımıyla Suraj’ın kartından para çeker. Tabi güvenlik kameraları onu an be an takip etmektedir.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir cevap yazın