Can Yoldaşım 66.Bölüm Özeti – 4 Ekim Pazartesi

Can Yoldaşım 66

Suraj, Sandiya’nın Polis Olmasını İSTİYOR! Santoş Ne Diyecek?

Can Yoldaşım 66.bölüm özetinde Suraj Sandiya’nın polis olma hayalini öğrenmişti. Suraj, Sandiya’nın hatıralarının olduğu yerlere onu götürerek geçmişi hatırlatır. Suraj’ın amacı geçmişi hatırlayan Sandiya ile bu konuda yüzleşmektir. Can Yoldaşım 66.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj yüzleşmek istiyor! Ancak Suraj’ın bu düşüncesi pek istediği gibi gitmez. Suraj, Sandiya’nın yanına gelerek ne düşündüğünü sorduğunda Sandiya ona cevap vermez ve eve gitmek istediğini söyler. Suraj son olarak Sadniya’yı bir şekerci dükkanın yanına getirir. Sandiya geçmişte yine anne ve babası ile yaptığı konuşmaları hatırlar.

Sandiya günün birinde polis olursa tüm şehre şeker dağıtacağı sözün vermiştir. Anne ve babası ise onu bu konuda desteklemiştir. Sandiya şimdi bu şekercinin önünde bu anılarını hatırlar. Suraj tekrar Sandiya’nın yanına gelerek ona iyi olup olmadığı sorar. Sandiya bir şeyler söylemek istese de başaramaz. Suraj’a eve gidelim der. Suraj Sandiya’nın bir türlü hayallerini ona anlatmamasından dolayı üzgün hisseder.

Suraj Sandiya’nın yanında! İkili tekrar motora binerken Suraj, Sandiya’yı eve değil, Gandi parkına götürür. Sandiya buraya neden geldiklerini sorar. Suraj henüz erken olduğunu söyler. Bu park senin kendini iyi hissettiğin bir yer olduğu için getirdim der.

Can Yoldaşım 66.Bölüm Özeti Devam Ediyor

İkili parka otururken Suraj, Sandiya ile bir kelime oyunu oynamak ister. Sandiya h, harfi ile kelimeler sayarken Suraj onu hayal kelimesinde durdurur. Ondan hayalini anlatmasını ister. Sandiya yine Suraj’ı cevapsız bırakırken Suraj cebinden mektubu çıkartır. Onun hayalini bildiğini söyler. Sandiya artık hayallerinin olmadığını söyler. Bu eskiden kalmıştır. Gelin olan Sadniya’nın tek bir hayali iyi bir eş olmaktır der. Suraj Sadniya’nın bu sözüne itiraz eder. Sandiya’nın Suraj’a hayalleri konusunda destek verdiğini, onunla beraber yemek yarışmasını kazandığını dile getirir. Suraj, Sandiya’nın hayallerini yerine getirmeyi kendine görev addeder.

Sandiya mutlu! Suraj’ın Sandiya’ya verdiği bu destek Sadniya’yı çok mutlu eder. Suraj ne olursa olsun senin hayalini gerçekleştirmek için söz veriyorum der. İkili birbirine sarılır. Sandiya anne ve babasına verdiği sözü tutabilecek olmanın mutluluğunu yaşar.

İkili eve döner. Suraj’ın sözü, Sandiya’nın mutluluğunun yanı sıra Santoş evde oldukça gergindir. Sandiya’nı uyuya kalmasına çok kızar. Ev işlerini kendi yaptığı için Sandiya’ya laf sokar. Sandiya Santoş’tan özür dileyerek gönlünü alır. Ancak Santoş’un en basit konudaki bu tavrı Sandiya’nın hayallerine kavuşmak için ne denli zorlanacağının kanıtı niteliğindedir.

Sandiya Santoş’u düşünüyor! Santoş’un gönlünün alınmasıyla beraber ortalık yine yumuşar. Suraj’ın yeni kıyafeti Sandiya’nın çok hoşuna gider. Sandiya, Suraj’a hoş sözler söylerken Suraj bu güzel sözlerden utanır. Tören için hazırlıklar yapılırken Sandiya mutfağa geçer. Sadniya’nın aklında Santoş vardır. Hayalleri konusunda Santoş’un nasıl tepki vereceğini düşünür.

Can Yoldaşım 66.Bölüm Özeti – 4 Ekim Pazartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya’nın bu düşüncelerine cevap niteliğinde olaylar oluşur. Sandiya tören için Hindistan cevizi kırarken Santoş ona kızar. Geleneklere göre törende kullanılacak cevizi kadınların kırması uğursuzluktur. Sandiya buna itiraz ederken ikilinin hayata bakışlarının ne kadar farklı olduğu yine ortaya çıkar.

Aksilikler bitmiyor! Rahipler geldiğinde ve tören başladığında Sandiya’nın sakarlığı işleri yine karıştırır. Sandiya kıyafetleri toplarken yanlışlıkla bir sari rüzgarda uçar ve rahiplerin yemeğinin üstüne gelir. Rahipler kızıp bunu saygısızlık olarak görürler. Evden ayrılmak isterler. Sandiya zekasıyla onları ikna etmeyi başarır. Rahipler Sandiya’nın ikna edici sözlerinden sonra ritüeli tamamlar. Ardından konaktan ayrılırlar. Baş rahip gitmeden önce bir kehanette bulunur. Sandiya’nın bir ev işlerini yapan bir kadın olmayacağını söyler. Santoş bu geleceğe dair bu tahminden hiç hoşlanmaz.

Nitekim Santoş’un bu  tavrı Suraj’ın ona sonunda gerçekleri anlatmasıyla da değişmez. Suraj Sandiya’nın anne ve babasın verdiği sözü, Sandiya’nın hayallerini, yıllardır bunun için aldığı eğitimi tek tek Santoş’a anlatır. Ancak Santoş bu konudan hiç hoşlanmaz. Sandiya’nın polis olmasına destek vermeyi bırakın öfkelenerek oradan ayrılır. 

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.