Can Yoldaşım 65.Bölüm Özeti – 3 Ekim Pazar

Can Yoldaşım 65

Suraj, Sandiya’nın Polis Olma Hayalini ÖĞRENDİ!!!

Can Yoldaşım 65.bölüm özetinde Sandiya’nın hayallerini yazığı kağıt elden ele dolaşmış Suraj bir türlü yazılanı okuyamamıştı. Menakşi ise başını belaya sokacak işler peşinde koşmaya devam etmişti. Can Yoldaşım 65.bölüm özeti devam ediyor.

Mena’nın çirkeflikleri! Mena’nın yapacakları bununla da bitmez. Mena bu seferde polislerin Sandiya için verdiği kutlamayı sabote etmek ister. Sandiya’yı bir şekilde o törene gitmekten alıkoymaya çabalar. Başının ağrıdığını söyleyerek numaralar yapar. Sandiya’yı kendisiyle ilgilenmesini sağlayarak onu oyalamaya çabalar.

Törene giden Ankur ise Sandiya’nın hala daha gelmemiş olduğunu görünce endişelenir. Suraj’a Sandiya’nın nerede olduğunu sorar. Suraj kısa bir süre sonra geleceğini söyler. Ancak Mena yeni bir numara daha yaparak Sandiya’dan bu seferde süt ister. Sandiya mutfağa gider ancak sütün bozuk olduğunu fark eder. Dışarı süt almaya çıkar.

Sandiya törene yetişecek mi? Suraj, Sandiya’yı tekrar arayarak törene çağırı. Sandiya kısa süre sonra çıkacağını söyler. Bu esnada Menakşi yine Sandiya’yı oyalamaya başlar. Sütü soğutmasını ister, sütü döküp temizletir, ilaçlarını ister ama ilaçlarının hangisi olduğunu fark edemez. Mena Sandiya’nın konaktan çıkmasını engellemek için tüm numaraları yapar.

Suraj tekrar Sandiya’yı arar ve törene az zaman kaldığını söyler. Sandiya Suraj’a kısa süre sonra geleceğini söyler. Ancak Mena’nın kusma numaralarının dozu artınca Sandiya Suraj’ı arayarak Mena’nın kötü olduğunu gelemeyeceğini söyler. Suraj bu duruma çok üzülür.

Can Yoldaşım 65.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Suraj mektubu okudu! Suraj bu durumu herkese bildirir. Sandiya olmadan tören başlarken Mena’nın ise keyfi yerindedir. Sandiya’yı avucunda oynatan Mena ondan bu seferde kendisine yemek yapmasını ister. Sandiya olmadığı için polisler eşi olarak Suraj’ı kürsüye davet eder. Suraj cebindeki not kağıdını çıkarıp konuşacakken Sandiya’nın yazdıklarını okur ve geçmişe gider. Sandiya’nın polislere olan ilgisi, kurallara uyum sağlaması ve tüm u detaylar Suraj’ın zihninde birleşir. Suraj’ın bu düşünceden polis şefi uyandırır.

Suraj Sandiya için kısa bir konuşma yapıp ödülü onun adına kabul eder. Ancak Suraj’ın aklında Sandiya’nın hayallerini yazdığı mektup vardır. Suraj eve dönerken oldukça duygusaldır. Sandiya ise Mena’nın bir işler karıştırdığını fark eder. Elinin limon kokması, süte katılan limon çekirdeği. Mena hemen durumu inkar ederek hasta rolüne devam eder. Sandiya’nın Mena ile ilgilenip törene gitmemesini öğrenen Santoş, Sandiya’yı över. Ailesinin diğer şeylerden önde görmesi övülecek bir durumdur. Santoş bu yüzden Sandiya’yta bilezik hediye eder. Mena kendi planının Sandiya’nın işine yaradığını görünce delirir.

Mena’nın bu kıskançlığını Santoş dindirir. Santoş, Mena’ya erkek oğlan doğrurusa ona altın setler alacağını söyler. Mena bunu duyunca adeta gözleri kamaşır. Üçüz erkek doğurursa zengin olacağı hayallerini bile kurar.

Suraj Sandiya ile konuşmak istiyor! Bu arada Suraj’ın aklı ise Sandiya’dadır. Suraj onunla konuşmak ister. Ancak Sandiya Suraj’la bu konuyu yüzleşmek istemez. Suraj, Sandiya’nın hayallerini neden kendine anlatmadığını düşünür.  

Can Yoldaşım 65.Bölüm Özeti – 3 Ekim Pazar Günü Neler Olacak?

İkili beraber dışarı çıktıklarında ise Sandiya’nın geçmişte babasına söz verdiği yerde dururlar. Suraj işleriyle uğraşırken Sandiya derin düşüncelere dalar. Babasına veren sözleri hatırlar. Burada ona verdiği polis olma hayalini düşünür. Sandiya gözyaşlarına boğulurken Suraj yanına gelir. Sandiya’nın neden üzgün olduğunu sorar.

Sandiya’dan beklediği cevabı alamaz. Suraj bu sefer Sadniya’yla birlikte bir okulun önünden geçerken durur. Biraz işi olduğunu söyleyip Sandiya’nın yanından ayrılır. Uzaktan onu izler. Sandiya yine geçmişe gider. Okul yıllarında konuştuklarını, hayallerini hatırlar. Suraj onu geçmişi ile yüzleştirerek neler olduğunu anlamak ister.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.