Can Yoldaşım 64.Bölüm Özeti – 2 Ekim Cumartesi

Can Yoldaşım 64

Suraj, Sandiya’nın Hayallerini OKUYACAK MI?

Can Yoldaşım 64.bölüm özetinde, Suraj, Sandiya’nın anne ve babasına yardım ettiğini öğrenmişti. Sandiya’ya anne ve babasıyla son konuşan kişinin kendisi olduğunu anlatmak istemiş ancak buna imkan bulamamıştı. Babası ile bu konuyu konuşan Suraj, Ankur’dan tüm bunların kaderin bir işareti olabileceği cevabını almıştı. Can Yoldaşım 64.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya bebek bakıyor! Suraj bu derin düşüncelere dalarken Sandiya tarafında ise işler karışıktır. Sandiya minik bebeğe bakarken Ankur eşi Ankita’nın altınlarını sattığını öğrenir. İkili mali olarak kötü bir duruma düşürmüştür.

Abisinin bu durumunda habersiz olan Sandiya bebeği bir türlü sakinleştiremez. Ankita onun yanına gelerek anneliğin ince noktalarını gösterir. Sandiya, Ankita’dan bebeklerin nasıl tutulacağını öğrenir.

Suraj ne yapacak? Diğer tarafta Santoş ise Ankita’nın bebeği için ziyaret hazırlığı yapar. Santoş bebek için bilezik alınmasını ister. Bunu duyan Mena fenalık geçirir. Bebeğe verilecek bileziği dahi kıskanır. Suraj’ın onun dükkanından Sari alıp Ankita’ya vereceğini duyunca da ikinci bir kriz daha yaşar.

Odasına giden Suraj ise derin düşüncelere dalar. Sandiya’nın ailesini hastaneye götürdüğü o anları düşünür. Tam bu esnada Sandiya’nın babasının elindeki kalemi hatırlar. Bu esnada Sandiya Suraj’ı arar. Kendisi ile ne konuşacağını merak etmiştir. Suraj her şeyi ona anlatacağını ve hayatta tüm yaşananların bir sebebi ve sonucu olduğunu söyler. Suraj’ın bu konuşması Sandiya’yı meraklandırır.

Suraj’ın hediyesi! Tüm aile ve misafirler bebek töreni için toplanmıştır. Bebek için töen yapıldıktan sonra herkes hediyelerini verir. Santoş altın bileziği takarken diğer misafirlerde bebek için aldıklarını verir. Sandiya törenden sonra takıları odaya götürür. Odada oldukça şaşırtıcı bir durumla karşılaşır.

Can Yoldaşım 64.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Anne ve babasının resminin altında bir hediye paketi vardır. Bu pakette Sadniya’nın anne ve babasının hediyesi yazıyordur. Sandiya bu durumu anlayamazken arkadan Suraj gelir ve ona tüm yaşananları anlatır. Anne ve babasını patlamadan sonra hastaneye getirdiğini, onlara tekrar ulaşmaya çalıştığını söyler. Sandiya şaşkınlık içinde Suraj’ı dinlerken Suraj bu kalemin babasına ait olduğunu söyler.

Sandiya’nın hayali! Sandiya Suraj’a yaptıkları için teşekkür eder. Suraj Arun ile konuştuklarını anlatarak anne ve babalarını onu eş için seçmiş olduklarını söyler. Tüm bu durum Sandiya’yı oldukça duygusallaştırır. Bu arada minik bir çocuk gelerek ikiliyi içeri davet eder. Sandiya bebeğin yanına giderek ona hayallerini anlatan bir mektup verir. Bu mektupta polis olma isteği yazılıdır. Sandiya kendi hayalini minik bebeğin ilerde gerçekleştirmesi için dilekte bulunur.

Ardından müzik açılır ve herkes mutlulukla dans eder. Minik bebek herkesin neşesini artırır. Vikram bu güzel bebeği görünce böyle güzel kızının olmasını ister. Diğer tarafta Santoş’ta bebeğe hayran kalır. Neşe herkesi sarar. Bu eğlence esnasında Sandiya’nın yazdığı mektup yere düşer. Suraj mektubu alsa da okumak için fırsatı olmaz.

Suraj mektubu okuyacak mı? Ankur, Suraj’ın mektubu okuyamadığını fark edince farklı bir plan yapar. Bu planla yapmak istediği şey mektubu Suraj’a okutmaktır. Suraj mektubu okursa Sandiya’nın hayalini öğrenecektir.

Can Yoldaşım 64.Bölüm Özeti – 2 Ekim Cumartesi Günü Neler Olacak?

Diğer tarafta Mena ise yine başını belaya sokacak işler peşinde koşmaya devam eder. Mena’nın bu sefer Vikram’dan isteği bebeklerinin cinsiyetini öğrenmektir. Vikram bunun bir suç olduğunu ve bu fikri aklından çıkarmasını söyler. Mena ise ne olursa olsun bebeğin cinsiyetini öğreneceğini içten içe sayıklar.

Suraj’da bulunan zarfın akıbeti ise giderek ilginçleşir. Suraj zarfı her seferinde tam açacakken araya başka bir şeyler girer ve onu engeller. Suraj zarfı kağıtların yanına koyarken Santoş kömür sobasını yakmak için kağıtları alınca zarfta arada kaynar. Sandiya mektubu eline alıp sobayı yakmak için kullanır.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir