Can Yoldaşım 61.Bölüm Özeti – 29 Eylül Çarşamba

Can Yoldaşım 61

Chotu’nun HAYATI TEHLİKEDE! Sandiya’nın Dahiyane FİKRİ!

Can Yoldaşım 61.bölüm özetinde  Chaturi, Raj Kumar tarafından kaçırılmıştı. Sandiya flaşı polise verirken, Chaturi içinde kayıp ilanı verilir. Can Yoldaşım 61.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya ve abisi barıştı! Ankur ve Ankita’nın konağa gelişiyle Sandiya mutfağa girer. Santoş’un da yardımıyla yaptığı yemekler çok beğenilir. Evde herkesin neşesi yerindeyken tek gergin kişi Menakşi’dir. Mena, Chaturi olayının üstüne kalmasından çok korkar.

Mena’nın endişelerinin yanı sıra Ankur ve Sandiya arasındaki buzlar tamamen erir. Ankur kardeşinin yanına gelerek onu asla affetmeyeceği için üzgün olduğunu söyler. Sandiya ise tam tersi geçmişi unuttuğunu ve onu affettiğini söyler. İkili birbirine sarılır. Ankur gözyaşlarını tutamaz. Uzaktan ikiliyi gören Ankita’da duygusal anlar yaşar. Ankur kardeşinin kendini affetmesine mutlu olsa da onun hayalini çaldığı için buruktur. Sandiya polis olmak istemiştir.

Mena rahat durmuyor! Tüm bu güzel anlardan sonra Sandiya asıl işine geri döner. Nerede olduğu bilinmeyen Chaturi’yi bulmak işi. Bu amaçla Sandiya afişleri alıp dağıtmaya başlar. Tren garları, otobüs durakları her tarafa asar.

Ekip Charuti’yi bulmak için uğraşırken Menakşi onları sabote eder. Kendini gizleyerek afişlere kaş göz çizer. Chaturi’nin tanınmasını engeller. Mena bu hareketi kendi için yapmış görünse de bilmeden Raj’a yardım ediyordur.

Saldırı olacak! Ertesi gün Sandiya polis karakolundan aranır. Polis, Chaturi hakkında gelişmeler için onu çağırır. Sandiya karakola gittiğinde polis şefi flaş belleğin içinde önemli bilgiler bulduklarını söyler. Bu bilgiler tapınak bölgesine yapılacak terör saldırısı ile ilgilidir. Ve bu saldırıda Chaturi’de kullanılmak isteniyordur. Polis en sıkı önlemleri alıp Chaturi’yi kurtaracaklarını söyler. Sandiya’dan bu konuyu kimseye anlatmamasını ister. Eşine bile!

Can Yoldaşım 61.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandiya karakoldan çıktıktan sonra düşüncelere dalar. Tüm bu olanları kafasında birleştirmeye çalışır. Bu esnada Chotu ve Raj ile karşılaşır. Raj, Sandiya’nın bu denli düşünceli olmasından şüphelenir. Onun aklında neler olduğunu anlamaya çalışır.

Raj Kumar polis soruşturmasında! Raj bunları düşünürken polis denetimleri sıklaştırır. Esnafı dolaşarak son aylarda buraya yeni gelen birilerini görüp görmediklerini sorar. Raj Kumar’ın geçen ay geldiğini öğrenince onu soruşturmak için karakola davet ederler. Suraj Raj’ın iyi biri olduğunu söyler. Aynı şekilde Santoş’ta oğlunu destekler. Sandiya ise polisin işini zorlaştırmamaları gerektiğini savunur.

Raj polis karakolunda sorgulanırken Sandiya tüm olanları düşünmeye devam eder. Nitekim Ankita ile konuşurken aklına muhteşem bir plan gelir. Polis karakolunu arayan Sandiya planını onlara anlatır. Plan tutukluların yanında Chaturi’nin bulunduğu ve hastaneye kaldırıldığını söylemektir. Sorgudaki tutuklulardan biri teröristse hemen o hastaneye gidecektir.

Sandiya Raj’ı yakalayacak mı? Nitekim bu plan oldukça başarılı ilerler. Raj Kumar, Chaturi’den kurtulmak amacıyla hastaneye gider. O esnada kılık değiştirmiş polisler ve Chaturi kılığındaki Sandiya onu bekler. Raj tuzağa düştüğünü bilmeden hasta odasına doktor kılığında girer. Etrafı polislerle çevrilir ve kıskıvrak yakalanır.

Ancak Raj azılı bir teröristtir. Gaz bombası atarak ortalığı karıştırır. Polislerden kurtulmayı başarır ve hastanenin camından atlayarak kaçar. Sandiya, Raj Kumar’ı ne kadar yakalamaya çalış da başarılı olamaz. Yüzü maskeli olduğu için Sandiya Raj’ın yüzünü göremez.

Raj yaralandı! Kovalamaca sokaklarda da devam etse Raj Kumar kaçmayı başarır. Ancak ayağını yaralar. Polis şefi ise teröristin ellerinden kaçırılmasına oldukça kızgındır. Polis patlamanın yapılacağı yeri bildiği için hemen önlemlerin alınması için çalışmalara başlar. Diğer tarafta Raj ise bu düştüğü duruma oldukça öfkelidir. O da ne pahasına olursa olsun tapınak bölgesinde patlama yapacaklarını söyler.

Can Yoldaşım 61.Bölüm Özeti – 29 Eylül Çarşamba Günü Neler Olacak?

Sandiya eve döndüğünde Santoş endişelenir. Nerede olduğunun hesabını sorar. Sandiya polis şefinin kimseye bir şey anlatmamasını istediği sözlerini hatırlar. Sessiz kalır. Bu arada Raj’da dükkana gelir. Ayağından yaralanan Raj kendini ifşa etmemek için acısına katlanır. Polisin elindeyse şimdilik iki plan vardır. Birincisi teröristin yaralı olması ikincisi ise Chaturi’y kullanacakları.

Bunu bilincinde olan Raj yeni bir plan yapar. Bu seferki planı Chaturi yerine başka birini kullanmak. Raj gözüne Chotu’yu kestirir. Onun ceketine bomba düzeneği kurar. Chotu fark etmeden canlı bomba olur. Raj planını gerçekleştirmeye

https://dizihaberdunyasi.com/can-yoldasim-oyunculari-simdi-neler-yapiyor/çalışırken Sandiya onu engelleyebilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir