Can Yoldaşım 60.Bölüm Özeti – 28 Eylül Salı

Can Yoldaşım 60

Raj Kumar Chaturi’yi KAÇIRDI! Sandiya Polise GİTTİ!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 60.bölüm özetinde Suraj ve Sandiya arasında romantik yakınlaşmayla bölüm bitmişti. Raj Kumar’ın terörist olduğunu öğrenmiş, Chaturi’nin akıbetini ise henüz öğrenememiştik. Can Yoldaşım 60.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım Hint dizisinin yayınlanan son bölümünde azılı bir terörist olan Raj, yapacağı saldırı için planlamalar yapmıştı. Suraj ise bu durumun farkında olmaz. Diğer yandan Sandiya ise Chaturi hakkında yeni ipuçları elde eder.

Chaturi’nin akıbeti ne olacak? Sandiya’nın elde ettiği ipucu Chaturi’nin eşyalarının ve cüzdanının evde olmasıdır. Sandiya, Chaturi’nin bunlarsız köye gitmesine anlam veremez. Sandiya bu düşüncelere dalarken Surja ile çarpışır. Suraj fırsattan istifade Sandiya’ya sırnaşır. Sandiya bu durumdan memnun olsa da Chavi’yi sınavlara çalıştırması gereklidir.

İkili ayrılırken Suraj’ın sakarlığı tutar ve yere düşer. Sandiya onu koltuğa taşıyıp burkulan bileğine krem sürer. Bu esnada Raj’ın gizlice Suraj’ın cebine koyduğu flaş yere düşer. İkili bunu fark etmez. Ancak Raj uzaktan durumun farkındadır. Koltuğun altına düşen flaşı bir şekilde almalıdır.

Raj Kumar flaşın peşinde! Ertesi gün olduğunda Santoş, Chaturi için endişelenmeye başlar. Sandiya’da Santoş’a depoda gördüklerini söyler. Chaturi’nin parasını yanına almadığını. Bunun üzerine Santoş, Chaturi’nin köyüne gitmeye karar verir. Mena bir hizmetçi için oralara gidilir mi diyerek Santoş’u vazgeçirmek ister. Santoş, Mena’ya kızar ve köye gitmek için hazırlıklara başlar.

Santoş otobüse binip gitmek için hazırlanırken Mena oldukça endişelidir. Santoş köye gittiğinde yalanı ortaya çıkacak ve Mena’nın yaptıkları anlaşılacaktır. Mena bu yüzden gerçekleri itiraf etmeye karar verir. Mena Santoş’a önemli bir itirafta bulunacağını söylerken gelen telefon işleri değiştirir. Chaturi evi arayarak annesinin hasta olduğunu söyler. Bu yüzden biraz daha kalacağını söyler.

Can Yoldaşım 60.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Raj Chaturi’yi kaçırdı! Chaturi bunları söylerken birileri tarafından kaçırılmış ve başına silah dayanmıştır. Sandiya’da Chaturi ile konuşur. Chaturi ona da durumunun iyi olduğunu söyler. Telefon görüşmesi sonunda Chaturi kafasına silah dayanan adamlara neden kendisini kaçırdıklarını sorar. Kimse ona cevap vermezken yüzü maskeli adam dışarı çıktığında maskesini çıkarır. Bu adam Raj Kumar’dır.

Bu yaşananlara inanamayan Mena şaşkındır. Chaturi’nin aramasına hala inanamaz. Raj Kumar ise geri döndüğünde ailenin köye gitmekten vazgeçtiğini görür. Chaturi ile aynı köyden olduğu yalanını uydurduğu için ailenin köye gitmemesi onun yalanının ortaya çıkmasını engeller.

Raj flaşı ele geçiremedi! Raj bu durumu kurtardıktan sonra flaşı bulmak için gizlice konağa gider. Koltukların altında yere düşen flaşı aramaya başlar Bu esnada Sandiya’nın eve gelişi Raj’ı oldukça zor duruma düşürür. Ancak Raj gizlenerek Sandiya’yı atlatır. Ancak flaşı bulmayı başaramaz. Raj  gittikten sonra Santoş evi temizlerken fark etmeden flaşı süpürür ardından da dışarıdaki çöp kovasına atar. Dışarıda çocuklarla top oynayan Brandon flaşı bulur. Sandiya Brandon’dan flaşı alarak incelemek için götürür.

Raj Kumar flaşın Sandiya’nın eline geçmesinden endişelidir. Nitekim Sandiya’nın polise gidişi Raj’ın bu endişelerini daha da artırır. Sandiya’nın polise gidiş amacı ise Chaturiş ile ilgilidir. Sandiya bir şekilde Chaturi’nin köyünü arayıp onun orada olmadığını öğrenmiştir. Durumu polise anlatarak kayıp ilanı verir. Polis Chaturi için ilan bastırmak ister. Yazıcı bozuk olunca bunu başaramaz. Sandiya kayıp ilanını yanında bulunan flaşa attırmak ister. Bu flaşta olan bilgilerden habersizdir. Bu esnada Raj oldukça tedirgin olur. Flaşın yakalanması onun tüm planını ortaya çıkartacaktır.

Can Yoldaşım 60.Bölüm Özeti – 28 Eylül Salı Günü Neler Olacak?

Raj’ın korktuğu da başına gelir. Müfettiş flaşta bazı önemli dosyalar bulduğunu söyler. Bundan dolayı Sandiya’ya flaşı nereden bulduğunu sorar. Sandiya çöpte bulduğu cevabını verir. Polis flaşa el koyarken Raj tüm olanları titizlikle izler.

Sandiya eve döndüğünde Ankur’un geldiğini görür. Ankur ve Ankita korku içinde konağa gelselerde burada olan düzeni görünce şoke olurlar. Sandiya kendini kabul ettirmiş üstüne yemek yapmayı, ev işlerini öğrenmiştir. Sandiya ayrıca karakola gittiğini ve Chaturi için kayıp ilanı verdiklerini de söyler. Tüm bu durum Santoş’u çok üzer, Menakşi ise işin ucunun kendisine çıkmasından endişelenir. Dükkanda olan Raj Kumar ise Sandiya’nın işlerini karıştırmasından dolayı öfkelidir. 

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.