Can Yoldaşım 59.Bölüm Özeti – 27 Eylül Pazartesi

Can Yoldaşım 59

Raj, Saldırı Hazırlığında! Sandiya İpuçlarını BİRLEŞTİRİYOR!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 59.bölüm özetinde Suraj ve Sandiya arasında romantik yakınlaşmayla bölüm bitmişti. Raj Kumar’ın terörist olduğunu öğrenmiş, Chaturi’nin akıbetini ise henüz öğrenememiştik. Can Yoldaşım 59.bölüm özeti devam ediyor.

Chavi’nin yalanı ortaya çıktı! Sandiya aşağı inip misafirle ilgilenirken gerçek ortaya çıkar. Chavi tüm tören boyunca öğretmeninden saklanmayı başarmıştı. Ancak bu sefer yakalanır. Misafir hanımın Chavi’nin öğretmeni olması Santoş’un hemen ilgisini çeker. Kızının öğretimini sormaya başlar

Bu esnada Vhavi bir şekilde ortamdan sıvışmayı dener. Chavi’nin bu girişimi başarısızlıkla sonuçlanırken öğretmen gerçekleri anlatır. Santoş şoke olur. Chavi’nin geçen sene okulda başarısız olduğunu öğrenmiştir. Chavi bunu herkesten saklamıştır. Yalanı ortaya çıkınca da hemen üstte çıkmaya çalışır. Mohit’in, Sandiya’nın herkesin yalan söylediğini bu yüzden kendisinin de yalana başvurduğunu dile getirir. Santoş kızının bu sözlerine çok kızar.

Sandiya’nın çözüm önerisi! Ancak Chavi’nin uslanmaya niyeti yoktur. Gelecek yıl okulunu bitirince başlarından gidecektir. Chavi ayrıca Santoş’un Sandiya’ya ayrımcılık yaptığını bile iddia eder. Chavi her ne kadar Sandiya’ya bu tarz ithamlarda bulunsa da onu kurtaracak fikir yine Sandiya’dan gelir. Sandiya 4 gün sonra sınavların olduğu, üstten ders alarak sınavları geçerse okulunu yine aynı sürede bitirebileceğini anlatır. Tabi Chavi bu sınavı geçebilirse!

Fikrin sahibi olan Sandiya Chavi’yi çalıştırmaya başlar. Ancak bu kızı ders çalıştırmak bile oldukça zordur. Suraj onlara kahve getirirken Chavi bir şekilde ders çalışmaktan kaçma yolu arar. Sandiya ise dört gün sonra olacak sınavlardan iyi puan alması için Chavi’yi zorlamaya kararlıdır.

Can Yoldaşım 59.Bölüm Özeti -Devam Ediyor!

Raj Kumar aranıyor! Sandiya ve Chavi dersle uğraşırken Hindistan polisi ise ülkeye sızan teröristlerin peşindedir. Bunlardan biri Anurag’dır. Anurag’ın polis kayıtlarındaki resmi Raj’ın ta kendisidir. Polis bu teröristlerin çok iyi kamufle olabildiğine değinir.

Konakta ise Sandiya ilginç bir bilgi edinir. Bu bilgiyi edinmesine sebep olan Brandon’dur. Bilgisayarını açan Brandon internet bağlantısı görür. Suraj’dan WİFİ şifresini ister. Sandiya internet bağlantılarının olmadığını söyler. Ancak WİFİ ağının kendi evlerine yakın bir yerden gelmesi onu şüphelendirir. Bu esnada Raj Kumar bilgisayarını Suraj’ın dükkanında kullanmaktadır.

Chaturi Nerede? Bu arada Chaturi’nin akıbeti ise hala bilinmemektedir. Mena bu yüzden korkun rüyalar görmeye devam eder. Sandiya’nın onu ifşa ettiğini görüp korkarak uyanır. Sandiya karşısında dikkatli olması gerektiğini düşünür. Nitekim Mena bu konuda haklıdır. Sandiya gördüğü bu WİFİ ağını araştırmaya başlar. Öncelikle Chotu’ya yakınlarda leptop görüp görmediğini sorar. Ayrıca çevrede internet kafelerin olup olmadığını da düşünür.

Sandiya Suraj’ın dükkanına gittiğinde ise Raj’a ait bir televizyon görünce şaşırır. Parçalanmış halde bulunan bu televizyonun ne olduğunu sorar. Raj bir tanıdığının televizyonunu tamir ettiğini söyler. Ancak işin aslı öyle değildir. Raj TV parçalarını bomba yapımında kullanıyordur. Raj Sandiya’nın onunla ilgili gerçekleri anlayıp anlamadığı konusunda endişelenir.

Raj Kumar kötülük peşinde! Chaturi’nin ortalıkta olmaması ev işlerinin Sandiya’ya kalmasına sebep olur. Sandiya ev işlerinde bir hayli zorlanır. Chaturi’ye ulaşmak istese de bir türlü başarılı olamaz. Mena bu durumu sürekli saklamaya çabalar.

Can Yoldaşım 59.Bölüm Özeti – 27 Eylül Pazartesi Günü Neler Olacak?

Diğer tarafta tüm aile geleneksel olarak yapılacak poja töreni için hazıralnır. Tüm ekip Vişnu tapınağına gidecektir. Tapınağa gelenlerden biride Raj olur. Tapınak çevresinde geniş güvenlik önlemleri alınsa da Raj oldukça tehlikeli biridir. Güvenliği yalanları ve rahat tavrıyla kolaylıkla atlatmayı başarır. Güç odasına girerek yapacağı terör saldırısını planlar.

Raj’ın güç odasından çıktığını gören Sandiya şaşırır. Ona girilmesi yasak yere neden girdiğini sorar. Raj yalanlar söylese de Sandiya oldukça şüphecidir. Onun yalanları Sandiya’yı ikna etmez.

Raj başarılı olacak mı? Sandiya Raj’ın bu tavrını kafasına kazırken diğer yandan polislerin yanına giderek şüpheli gördüğü bir bilgiyi onlarla paylaşır. Evinin yakınlarında bir internet bağlantısı olmamasına rağmen bilgisayarlarında WİFİ ağı tespit ettiklerini söyler. Polis Sandiya’ya teşekkür ederek siber polsilere konuyu iletir. Raj Kumar uzaktan bunu dinler.

Bunun üzerine arkadaşlarına bilgiyi elle vermeye karar verir. USP attığı bilgileri Suraj’ın paketlerini dağıtıma çıktığında arkadaşlarına vermeye karar verir. Suraj ile dağıtıma çıkan Raj polis kontrolüne denk gelince panikler. Flaşı Suraj’ın cebine atar. O esnada kargaşa oluna polis ikiliyi kontrol etmeden gönderir. Raj Kuamr için işler iyi giderken Sandiya ise depoda Chaturi’nin bavulunu görüp şüphelenir. Köye giderken eşyalarını yanına almaması şüphelidir.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.