Can Yoldaşım 58.Bölüm Özeti – 26 Eylül Pazar

can yoldaşım 58

Raj Kumar Azılı Bir Terörist! Suraj ve Sandiya TEHLİKEDE!  

Can Yoldaşım 58.bölüm özetinde Suraj büyük finallerde iyi bir şekilde yarışmış ve kazanmıştı. Ancak uğradığı iftira onu zor duruma sokmuştu. Neyse ki Sandiya, Suraj’ı bu zor durumdan kurtarmayı başarmıştı. Can Yoldaşım 58.bölüm özeti devam ediyor.

Ekip zaferle döndü! Yarışmanın zaferle bitişiyle birlikte ekip eve geri döner. Dönüşte büyük coşkulu bir kalabalık onları karşılar. Suraj’ın başarısı herkesi gururlandırmıştır. Santoş’ta bu durumdan dolayı epey kabarır. Oğlunun başarısından dolayı çok gururludur. Sandiya ve Suraj kutsanır. Bu arada Suraj’ın rakibi olan Brandon’da onlarla gelmştir.

Ekibin gelişinden tek tedirgin olan Mena’dır. Çünkü Chaturi sırra kadem basmıştır. Chotu, Mena’ya Chaturi’yi sorar. Mena onun köye gittiği yalanını uydurur. Ancak her an suçunun açığa çıkacak olmasından dolayı endişelidir.

Sandiya’ya övgüler! SurYa için övgüler devam ederken elbette en büyük payı Sandiya alır. Sandiya, Suraj’a desteği konusunda komşular tarafından takdir toplar. Bu arada Santoş’ta Chaturi’nin yokluğunu fark eder. Onun nerede olduğunu sorar. Mena annesi hastaydı yanına gitti der. Santoş Mena’nın köylüsü olan birinden numara alır. Sandiya numarayı yazıp çantaya atarken Mena çok endişelenir. Telefon edilirse yalanı ortaya çıkacaktır.

Diğer yandan Vikram’ın gözü yarışmada kazanılan paradadır. Vikram paranın nerede olduğunu merak eder. SUraj hesabına aktarılacağını söyler. Bunun üzerine herkes hayallere dalar. Mohit bisiklet, Chavvi araba, Mena altın ister. Herkesin aksine Sandiya ise paranın yetim çocuklar için harcanmasını söyler. Suraj’da Sandiya’yı destekler.

Can Yoldaşım 58.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandiya’yı üzen olay! Bu arada Vikram telefon eder. Polislerin Suraj için bir tören düzenlediğini söyler. Bu haber Rajkumar ve Mena’yı tedirgin eder. Raj kimliğinin deşifre olmasından Mena ise Chaturi konusunda endişelenir. Bu arada Surja’ın resminin gazeteye basılışı da herkesi mutlu eder. Aile gazetelerin satın alınıp herkese gösterilmesini isterler.

Bu durum ikiliyi geçmişte olan bir olaya götürür. Bu olay Sandiya’nın sınavlarda başarılı olduğunda resminin gazetede yayınlanmasıdır. Tüm aile o zaman bu durumla ilgili nefret duyarken konu Suraj olunca mutludurlar. Suraj bu tatsız olaydan dolayı Sandiya’dan özür diler. Sandiya tüm bunun geçmişte kaldığını söyler.

Suraj ve Sandiya’nın sürprizleri! Nitekim ikilinin birbirlerine yaptığı sürprizde bunun kanıtı niteliğindedir. Sandiya, Suraj’a gözlerini kapattırıp onun gazetede çıkan ödül fotoğrafını duvara çerçeveletir. Aynı şekilde Suraj’da Sandiya’nın gözünü kapatıp onun gazetede çıkan resmini çerçeveletir. İkilin birbirlerine yaptığı bu jest oldukça hoştur.

Bu arada Sandiya’yı yine geçmişe götüren bir şey olur. Sandiya gazetede terör saldırılarıyla alakalı yazılar görür. Geçmişte ailesini kaybettiği o kötü anları hatırlar. Bu habere dikkat eden biri daha vardır. O kişi ise Rajkumar’dır. Raj’da dikkatle terör haberlerine göz gezdirir.

Mena panik içinde! Polislerin düzenlediği törende ise Mena oldukça endişelenir. Polisleri gördükçe sanki yakalanacağını zanneder ve korkar. Mena’nın bu endişeli halinin yanı sıra Suraj’a polisler minik bir plaket verirler. Onu başarısından dolayı kutlarlar.

Can Yoldaşım 58.Bölüm Özeti – 26 Eylül Pazar Günü Neler Olacak?

Övgüleri alan sadece Suraj olmaz. Sandiya’da gerek eğitimi gerekte Suraj için yaptıklarıyla övgüleri hak eder. Bu arada Sandiya’nın eski bir öğretmeni de oradadır. Santoş ile Sandiya hakkında konuşurlar. Öğretmen Sandiya’ın ne kadar zeki bir öğrenci olduğunu anlatır. Bu arada konuyu polislik eğitimine getirir. Ancak Sandiya her seferinde bu konuyu değiştirir.

Rajkumar aranan bir terörist! Öğretmen Sandiya’yı yalnız yakalayarak konuyu neden değiştirdiğini sorar. Sandiya artık evlendiğini ve önceliklerinin değiştiğini söyler. Bunun üzerine öğretmeni kendinden örnek verir. İki çocuğu olmasına rağmen o kariyerine de devam ediyordur. Sandiya’nın da hayallerinden vazgeçmemesini öğütler.

Bu arada polis subaylarından birine telefon gelir. Sandiya durumun ciddi olduğunu hemen anlar. Bunun gazetedeki haberle ilgisinin olup olmadığını sorar. Subay bu aralar dikkat etmelerini ve birilerinden şüphelenirse derhal polise haber vermelerini öğütler. Ancak Suraj Raj ile subayı tanıştırınca bu durumun ne kadar kritik olduğu anlaşılır. Raj bir başka konuda oldukça imalı sözler söyleyerek resmen herkesle alay eder. Bazen önemli olan şeyler gözümüzün önünde de olsa göremeyiz der.

Diğer yandan Sandiya’nın Suraj’a vereceği hediyenin ne olacağı ikili arasında konuşulur. Sandiya ne hediye vereceğini bulamazken ikilinin romantik yakınlaşması, ve aşk sözcükleri ortamı oldukça ısıtır. Sandiya’nın hediyesi çiftimizin ilk ciddi yakınlaşması olacak gibidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir