Can Yoldaşım 57.Bölüm Özeti – 25 Eylül Cumartesi

Can yoldaşım 57

SURAJ’A BÜYÜK İFTİRA! Yarışmayı Kazandı Ama…

Can Yoldaşım Hint dizisinin  57.bölüm özetinde Suraj finale kalmıştı. Malzeme seçimlerinde en az ürüne sahip olan Suraj, bu olumsuz duruma rağmen iyi bir yemek yapmayı başarır. Jüri yemek tadımlarına geçerken heyecanlı bir bekleyiş vardır. Can Yoldaşım 57.bölüm özeti devam ediyor.

Finali kim kazanacak? Jüri tadımlara ilk yarışmacı ile başlar. Tadımı yapan jüri yemeği beğense de aşırı pişme sorunları olduğunu söyler. Jürinin ikinci tadım yapacağı kişi Suraj olur. Jüri Suraj’a yemeğini açıklamasını söyler. Suraj’ın İngilizcesi çok iyi olmadığı için devreye Sandiya girer. Sandiya yemeği açıklar. Suraj’ın Hint ve Batı kültürünü füzyon yaptığını söyler. Bunu meyvelerle doldurduğunu anlatır.

Suraj’ın bu fikri jürinin hoşuna gider. Suraj burada yaratıcılığını konuşturmuştur. Jüri tadım yaptığında ise daha da hayran kalır. Suraj’ın yaptığı bu yemek tek kelimeyle harikadır. Jüri Suraj’ın ardında Maithi’nin yemeğini tadar. Yemek iyi olsa da yanık kokusu oldukça rahatsız edicidir.

Mena bela fabrikası! Diğer tarafta ise Mena yine işleri karıştırır. Mena resmen bela dağıtır. Chaturi, Rajkumar konusunda Mena’yı uyarmak ister. Mena ise bunu duymamazlıktan gelmek ister. Raj ile kardeşini evlendirmeyi kafaya koymuştur. Chaturi, Santoş’un numarasını Mena’dan almak isterken ikili itişmeye başlar. Bu itişme esnasında Mena, Chaturi’yi tepelikten yere düşürür. Onu öldürdüğü için korkmaya başlayan Mena yine başını belaya sokmuştur.

Suraj kazandı! Yarışmaya geri dönersek jüri tadımını yapmış ve karar için gelmiştir. Puanlamalar açıklanır. İlk yarışmacı aldığı 7’şer puanlarla iyi bir başlangıç yapamaz. İkinci sırada Suraj ise heyecanla bekler. Jüri Suraj’ın puanını açıklayan herkes sevinç içinde kalır. Suraj tüm yarışmacılardan tam puan alır.

Can Yoldaşım 57.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Son olarak Maithi’nin puanı açıklanır. Herkes heyecanla sonucu bekler. Jüri Maithi’ye de düşü puan verir. Yanık kokusu yüzünden yemeği beğenilmemiştir. Maithi’nin puanının açıklanmasıyla Surja’ın zaferi de ilan edilmiş olur. Jüri hem ekran başındakilere hem de stüdyodakilere Suraj’ın zaferini ilan eder.

Suraj suçlanıyor! Bu sevinç anında jüri başkanı bayılır. Doktorlar hemen onu kontrol ederler. Jüri üyesi kameraları kontrol eder. Maithi’nin yemeğini incelediğinde içine kullanılmaması gereken bir ürün tespit eder. Kameralarda bu ürünü Suraj Matihi’nin yemeğine dökmüştür. Suraj bunu Maithi’nin isteği üzerine yaptım dese de jüri onu Maithi’nin yemeğini sabote etmekle suçlar. Bu durumu fırsat bilen Miathi’de suçlamalara destek çıkar.

Bu arada Mahalle ise bayram yeridir. Davullar, zurnalarla Suraj’ın zaferi kutlanır. Tek endişeli olan kişi Mena’dır. Chaturi’nin uçurumdan düşmesine sebep olmuştur. Mena, Chaturi’nin nerede olduğuna yönelik soruları ise geçiştirir.

Suraj’ın masumiyeti kanıtlanacak mı? Chaturi’nin akıbeti Mena tarafından saklanırken Suraj ise oldukça zor duruma girer. Maithi fırsat bu fırsat diyerek Suraj’a demediğini bırakmaz. Onu bilinçli olarak sabote etmekle suçlar. Suraj’ın hırs için bunları yaptığını, kendini ve halkını rezil ettiğini iddia eder. Jüride ona katılır. Polisin çağrılarak Suraj’ın tutuklanmasını ister.

Bu haberin ekranlarda yayınlanmasıyla beraber Suraj’a yönelik algı tamamen değişir. Onu destekleyen halk bu sefer kötülemeye başlar. Kendi itibarlarını kirlettiğini öne sürerler.

Can Yoldaşım 57.Bölüm Özeti – 25 Eylül Cumartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya suçluyu buluyor! Tüm bu durumu düzenleme işi yine Sandiya’ya kalır. Sandiya kamera kayıtlarını izler. Onları karşılaştırır. Kameradaki Detayları on plana çıkarır. Tüm bu incelemeler sonunda Maithi’nin şeytani planını çözer. Maithi bu durumu inkar etse de kasetler kanıt niteliğindedir. Maithi sonunda suçunu itiraf eder. Sandiya övgüleri alır. Jüri bu derece detaylı bir inceleme yapışından dolayı Sandiya’ya hayran kalır. Suraj ödülünü alır, Maithi sie yaptığından pişman olarak ondan özür diler.

Diğer tarafta Mena ise kabuslar görür. Chaturi’nin uçurumdan düşmesiyle suçun üstüne kalacağını zanneder. Mena ne yapacağını kara kara düşünür.

 • Emanet Legacy Episode 234 Promo
  İçerik Tablosu Seher and Yaman in the Same Bed! Baby on the WaySeher și Yaman în același pat! Baby on the WaySeher e Yaman na mesma cama! Bebê a caminhoSeher …
 • Emanet 234.Bölüm Fragmanı – 21 Ekim Perşembe
  Seher ve Yaman’ın Aynı Yatakta! Bebek Yolda Emanet 234.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 234.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 234.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… Emanet dizisinde …
 • Üç Kuruş Komiser Efe Kimdir?
  Üç Kuruş Ekin Koç Kimdir? Show Tv’nin yeni dizisi Üç Kuruş yakında başlıyor. Ekin Koç yeni stiliyle bir hayli dikkat çekiyor. Üç Kuruş dizisinde Ekin Koç Komiser Efe rolüne hayat …
 • Yasak Elma Kumru Kimdir? Gerçek Adı Nedir?
  Biran Damla Yılmaz Kaç Yaşında, Nereli? İşte, Hayat Hikayesi… Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül karakteriyle tanınan oyuncu Yasak Elma dizisiyle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler dizisinden sonra birçok …
 • Can Yoldaşım 86.Bölüm Özeti – 24 Ekim Pazar
  Santoş Hırsızlıkla SUÇLANDI! Sandiya ve Swamji SAVAŞI! Can Yoldaşım Hint dizisinin 85. bölümde Sandiya, Mena’nın çevirdiği işleri ortaya çıkarmış ve onun hayatını kurtarmıştı. Sandiya’nın bu başarısı konakta ona olan güveni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir