Can Yoldaşım 57.Bölüm Özeti – 25 Eylül Cumartesi

Can yoldaşım 57

SURAJ’A BÜYÜK İFTİRA! Yarışmayı Kazandı Ama…

Can Yoldaşım Hint dizisinin  57.bölüm özetinde Suraj finale kalmıştı. Malzeme seçimlerinde en az ürüne sahip olan Suraj, bu olumsuz duruma rağmen iyi bir yemek yapmayı başarır. Jüri yemek tadımlarına geçerken heyecanlı bir bekleyiş vardır. Can Yoldaşım 57.bölüm özeti devam ediyor.

Finali kim kazanacak? Jüri tadımlara ilk yarışmacı ile başlar. Tadımı yapan jüri yemeği beğense de aşırı pişme sorunları olduğunu söyler. Jürinin ikinci tadım yapacağı kişi Suraj olur. Jüri Suraj’a yemeğini açıklamasını söyler. Suraj’ın İngilizcesi çok iyi olmadığı için devreye Sandiya girer. Sandiya yemeği açıklar. Suraj’ın Hint ve Batı kültürünü füzyon yaptığını söyler. Bunu meyvelerle doldurduğunu anlatır.

Suraj’ın bu fikri jürinin hoşuna gider. Suraj burada yaratıcılığını konuşturmuştur. Jüri tadım yaptığında ise daha da hayran kalır. Suraj’ın yaptığı bu yemek tek kelimeyle harikadır. Jüri Suraj’ın ardında Maithi’nin yemeğini tadar. Yemek iyi olsa da yanık kokusu oldukça rahatsız edicidir.

Mena bela fabrikası! Diğer tarafta ise Mena yine işleri karıştırır. Mena resmen bela dağıtır. Chaturi, Rajkumar konusunda Mena’yı uyarmak ister. Mena ise bunu duymamazlıktan gelmek ister. Raj ile kardeşini evlendirmeyi kafaya koymuştur. Chaturi, Santoş’un numarasını Mena’dan almak isterken ikili itişmeye başlar. Bu itişme esnasında Mena, Chaturi’yi tepelikten yere düşürür. Onu öldürdüğü için korkmaya başlayan Mena yine başını belaya sokmuştur.

Suraj kazandı! Yarışmaya geri dönersek jüri tadımını yapmış ve karar için gelmiştir. Puanlamalar açıklanır. İlk yarışmacı aldığı 7’şer puanlarla iyi bir başlangıç yapamaz. İkinci sırada Suraj ise heyecanla bekler. Jüri Suraj’ın puanını açıklayan herkes sevinç içinde kalır. Suraj tüm yarışmacılardan tam puan alır.

Can Yoldaşım 57.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Son olarak Maithi’nin puanı açıklanır. Herkes heyecanla sonucu bekler. Jüri Maithi’ye de düşü puan verir. Yanık kokusu yüzünden yemeği beğenilmemiştir. Maithi’nin puanının açıklanmasıyla Surja’ın zaferi de ilan edilmiş olur. Jüri hem ekran başındakilere hem de stüdyodakilere Suraj’ın zaferini ilan eder.

Suraj suçlanıyor! Bu sevinç anında jüri başkanı bayılır. Doktorlar hemen onu kontrol ederler. Jüri üyesi kameraları kontrol eder. Maithi’nin yemeğini incelediğinde içine kullanılmaması gereken bir ürün tespit eder. Kameralarda bu ürünü Suraj Matihi’nin yemeğine dökmüştür. Suraj bunu Maithi’nin isteği üzerine yaptım dese de jüri onu Maithi’nin yemeğini sabote etmekle suçlar. Bu durumu fırsat bilen Miathi’de suçlamalara destek çıkar.

Bu arada Mahalle ise bayram yeridir. Davullar, zurnalarla Suraj’ın zaferi kutlanır. Tek endişeli olan kişi Mena’dır. Chaturi’nin uçurumdan düşmesine sebep olmuştur. Mena, Chaturi’nin nerede olduğuna yönelik soruları ise geçiştirir.

Suraj’ın masumiyeti kanıtlanacak mı? Chaturi’nin akıbeti Mena tarafından saklanırken Suraj ise oldukça zor duruma girer. Maithi fırsat bu fırsat diyerek Suraj’a demediğini bırakmaz. Onu bilinçli olarak sabote etmekle suçlar. Suraj’ın hırs için bunları yaptığını, kendini ve halkını rezil ettiğini iddia eder. Jüride ona katılır. Polisin çağrılarak Suraj’ın tutuklanmasını ister.

Bu haberin ekranlarda yayınlanmasıyla beraber Suraj’a yönelik algı tamamen değişir. Onu destekleyen halk bu sefer kötülemeye başlar. Kendi itibarlarını kirlettiğini öne sürerler.

Can Yoldaşım 57.Bölüm Özeti – 25 Eylül Cumartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya suçluyu buluyor! Tüm bu durumu düzenleme işi yine Sandiya’ya kalır. Sandiya kamera kayıtlarını izler. Onları karşılaştırır. Kameradaki Detayları on plana çıkarır. Tüm bu incelemeler sonunda Maithi’nin şeytani planını çözer. Maithi bu durumu inkar etse de kasetler kanıt niteliğindedir. Maithi sonunda suçunu itiraf eder. Sandiya övgüleri alır. Jüri bu derece detaylı bir inceleme yapışından dolayı Sandiya’ya hayran kalır. Suraj ödülünü alır, Maithi sie yaptığından pişman olarak ondan özür diler.

Diğer tarafta Mena ise kabuslar görür. Chaturi’nin uçurumdan düşmesiyle suçun üstüne kalacağını zanneder. Mena ne yapacağını kara kara düşünür.

 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir