Can Yoldaşım 53.Bölüm Özeti – 21 Eylül Salı

Can Yoldaşım 53

Suaj’ın Eli Felç OLDU! Bakın Sandiya İyileşmesi İçin NE YAPTI?

Can Yoldaşım Hint dizisinin 53.bölüm özetinde Suraj elemeleri geçmişti. Diğer tarafta ise Mena, Rajkumar’ın pasaportunu bulmuş ve onun kim olduğunu Vikram’la araştırmaya başlamıştı. Can Yoldaşım 53.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj’ın eli hareket etmiyor! Suraj, Sandiya’nın desteğiyle aşama kat eder. Ancak son yapılan eleme turu onu çok üzer. Suraj bu elemelerde büyük bir travma yaşar, jüri ona kendi yemeğini tattırarak Suraj’ı zor duruma sokar. Suraj’ı bir hayli üzülür. Sandiya ve Santoş Suraj’ı alarak Singapur’da gezintiye götürür. İkilinin amacı Suraj’ın bozuk olan moralini biraz yükseltmektir.

Bu gezi özellikle Arun ve Santoş’un uğraşlarıyla birazda olsa işe yarar. Suraj’ın yüzü gülmeye başlar. Ancak bu mutluluk çok uzun sürmez. Sandiya Suraj’a içecek alır. Aldığı içeceği Suraj’a uzattığında ise şoke olur. Çünkü Suraj’ın kolu hareket etmiyordur. Bunu gören tüm aile üyeleri şaşkınlık içinde kala kalır.

Can Yoldaşım 53.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Suraj şimdi ne yapacak? Şaşkınlığı atlatan aile üyeleri hemen Suraj’ı alarak doktora giderler. Doktor gerekli tetkikleri yaptıktan sonra Suraj’a ilaç yazar. Durumun psikolojik olduğunu söyler. Aşırı stres ve askıdan kaynaklandığını bu durumdan uzaklaşmasını tavsiye eder. Santoş ve Arun, Sandiya’ya neler olduğunu sorar. Sandiya Surja’ın iyi olduğunu söyler. Durumun geçici olduğunu da sözlerine ekler.

Ancak Santoş bir şeylerin ters gittiğine emindir. Bu yüzden Sandiya’yı yalnız yakalayarak ona neler olduğunu sorar. Sandiya durumu anlatınca Santoş ondan bir an önce bilet almasını ve geri dönmelerini ister. Geçmişte Suraj’ın yaşadığı travmaların tekrar açığa çıktığına dikkat çeker ve tüm olanlardan Sandiya’yı sorumlu tutar.

Sandiya vazgeçmiyor! Santoş’un aksine Sandiya farklı düşünür. Surja’ın bu duygularıyla yüzleşmesi gerektiğini söyler. Ömrünün sonuna kadar kaçamayacağına değinir ve Santoş’u ikna etmeyi de başarır.

Suraj ve Snadiya beraber yürürken Suraj’ın aklında olan tek şey yaptığı başarısızlıklardır. Sandiya onun moralini yükseltmek için çabalasa da başarılı olamaz. Ancak Sandiya’nın aklında bir fikir vardır. Suraj bu düşüncelere dalmışken Sandiya hemen anından yürüdükleri havuza girer. Suraj kısa süre sonra Sandiya’yı fark eder ve ne yaptığını sorar. Sandiya, Suraj’a cevap vermeden daha da derine doğru ilerler. Suraj panikleyerek havuza girer. Sandiya boğulurcasına çırpınırken onu iki eliyle tutar ve çıkarır.

Can Yoldaşım 53.Bölüm Özeti – 21 Eylül Salı Günü Neler Olacak?

Suraj’ın eli iyileşti! Sandiya’nın bu oyunu Suraj’ın elinin tekrar eskisi gibi olmasını sağlar. Sandiya Suraj’a dönerek onun korkularıyla yüzleşmesini ister. Korkularıyla yüzleştiğinde başarılı olacağının altını çizer. Ayrıca bu noktada başarı ve başarısızlığın bir önemi olmadığını Suraj’a açıklar. Kazansan da kaybetsen de ailen seninle gurur duyacak der. Bu sözlerden sonra kili birbirine sarılır.

Suraj’ın iyileşen kolunu gören Santoş çok mutlu olur. Bu arada Raki günü olduğu için kardeşler aralarında hediyeleşirler. Suraj evi arayarak Chavi’nin sürpriz hediyesinin yerini söyler. Ena her zamanki gibi kıskançlık krizlerinde. Menakşi’nin tek vukuatı bu olmaz. Rajkumar’ın yalanlarına kanan Mena onun zengin biri olduğunu düşünür. Bu amaçla kız kardeşini onunla evlendirmek ister.

Suraj kendine geldi! Tüm bu güzel anlardan sonra yarışma saati yine gelir. İkili eleme gruplarında Suraj’ın partneri Hindistan’da tanıştıkları adamın eşi Maithi olur. Malzemeler yarışmacılara verilir. Bu seferki malzemelerin içinde Aloe vera vardır. Suraj bu malzemeyi iyi tanıdığı için yemeğe başlar. Maithi ise kala kalır. Suraj’dan yardım ister ancak Suraj ona yardımcı olmaz. Suraj’ın yardım etmeme sebebi Maithi’nin kibirli tavrıdır. Yarışmadan önce Suraj’ı kolay lokma olarak gören Maithi onunla dalga geçmiştir. Maithi ne kadar özür dileyerek Suraj’dan yardım istese de Suraj onu görmezden gelir.

Maithi’nin bakışları önünde Suraj adeta bir orkestra gibi ahenkle hareket eder. Tüm malzemeleri özele doğrar. Hep panik olarak gördüğümüz Suraj gitmiş yerine bambaşka biri gelmiştir. Nitekim yemekler bitip tadımlar yapıldığında jüri Suraj’ın aloe vera yemeğine bayılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir