Can Yoldaşım 50.Bölüm Özeti – 18 Eylül Cumartesi

Can Yoldaşım 50

Suraj Büyük Finale Kaldı! Mena Pasaportları ÇALDI!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 50.bölüm özetinde Sandiya ve Suraj yemek yarışmasına katılmıştı. Suraj ilk elemeleri başarıyla geçerek son 10’a kalmıştı. Can Yoldaşım 50.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya düzeni sağlıyor! Suraj’ın elemeleri başarıyla geçmesiyle birlikte Sandiya onu alarak şehri gezmeye başlar. İkili şehrin güzel tarihi meydanlarına giderler. Her şey oldukça iyi giderken Hindistan’ın çürümüş düzeni burada da göze çarpar.

Sandiya ve Suraj fotoğraf çekinirken bir polis onların yanına gelir ve burada fotoğraf çekinmek yasak der. Sandiya herhangi bir uyarı olmadığını, bu yüzden fotoğraf çekindiklerini söyler. Ancak polis memuru ceza keseceğini söyleyerek onlardan para ister. Suraj olayın büyümemesi için para vermeye hazırdır. Ancak Sandiya reddeder. Uyarının olmadığı bir noktada ceza kesemezsiniz der.

Sandiya, sahte polisi yakaladı! Sandiya polise karşı çıkarken üzerindeki üniformayı incelediğinde gariplikler fark eder. Ondan kimliğini göstermesini ister. Polis göstermeyeceğini söylerken Sandiya diretir. Polis kılığına girmiş bu sahtekar açığa çıkacağını düşünerek kaçmak ister. Ancak Sandiya ona izin vermez. Bu arada gerçek polisler gelerek sahtekarı tutuklar. Sandiya’ya da teşekkür ederler.

Can Yoldaşım 50.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandiya’nın bu başarısından sonra ikili yarışma alanına geri döner. Yeni yapılacak yarışmanın kuralları jüri tarafından anlatılır. Yarışmacılar istediği yemeği yapmakta özgürdür. Tadımları ise turistler yapacaktır. Turistler en çok kimin yemeğini satın alırsa yarışmayı o kazanacaktır.

Yarışma başladı! Yemekler yarışmacılar tarafından yapılır. Suraj heyecanla tezgahını açar ve yemeğinin satılmasını bekler. Ancak Suraj için işler hiç iyi başlamaz. Diğer tezgahlar satış yaparken Suraj hiç satış yapamamıştır.

Küçük bir kız çocuğunun tezgaha gelişi Suraj’ın şanısını tamamen değiştirir. Küçük kız Suraj’ın yemeğini çok beğenirken diğer insanlarda Suraj’ın tezgahına akın etmeye başlarlar. Suraj’ın cam fanusu bir anda parayla dolmaya başlar. Satışlar sonrasında jüri fanusları toplar ve paraları saymaya başlar. Yarışma başa baş gitse de kazanan Suraj olur. Suraj bu ön elemeyi de geçerek büyük finallere katılmaya hak kazanır. Sandiya mutluluktan havalara uçar.

Tüm ev halkı mutlu! Sandiya Suraj’ın başarısını hemen konağı arayarak haber verir. Konak halkı çok mutu olur. Başarısından dolayı Suraj’a sürpriz yapmaya karar verirler. Sürpriz Suraj ve Sandiya geldiğinde hiçbir şey bilmiyor gibi davranmaktır. Nitekim Suraj eve geldiğinde herkesin ilgisiz tavrı karşısında şaşkın kalır.

Can Yoldaşım 50.Bölüm Özeti – 18 Eylül Cumartesi Günü Neler Olacak?

Suraj’ın hiç beklemediği anda da sürpriz yaparak onu kutlarlar. Santoş özellikle Sandiya’yı kutlar. Suraj’ın bu başarısında onun katkısı çok büyüktür. Bu arada büyük final için Suraj’a 3 kişi eşlik edebiliyordur. Suraj bu üç ismin kim olacağını düşünür. Chavi ve Mohit birbirleriyle yarışırken Suraj kararını açıklar. Öncelikle desteğinden dolayı Santoş, İngilizce bilgisi ve yönlendirmesiyle Sandiya son olarakta evin büyüğü Arun’u seçer. Herkes bu seçimlerden mutlu kalır.

Menakşi pasaportu çalıyor! Herkes mutlu kalsa da memnun olmayan bir kişi vardır. O da Menakşi’dir. Mena Singapur’a gidemeyeceği için öfkelidir. Ancak aklına hemen şeytanca bir fikir gelir. Sandiya’nın pasaportu kaybolursa onun yerine gidebilecektir. Bu amaçla gizlice pasaportların saklandığı erden Sandiya’nın pasaportunu çalar.

Mena çaldığı pasaporttan kurtulmak için onu eskiciye verilecek kitapların arasına koyar. Kimse bu durumu fark etmez ve Sandiya’nın pasaportu kitapların içinde gider. Tüm bunlardan habersiz olan ev halkı ise Singapur’a gitmenin heyecanı içindedir. Özellikle Santoş herkese hava atar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir