Can Yoldaşım 49.Bölüm Özeti – 17 Eylül Cuma

Can Yoldaşım 49

Suraj Yemek Yarışmasını Kazanacak Mı? ELEMELER GEÇİLDİ ✔

Can Yoldaşım Hint dizisinin 49.bölüm özetinde Sandiya yemek yarışmasına katılmak için Suraj’ı ikna etmeye çalışmıştı. Suraj konusunda zorlanan Sandiya, Santoş’u yanına çekecek bir plana imza atar. Can Yoldaşım 49.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj yarışmaya katılacak! Santoş, Sandiya’nın bu denli hızlı ekmekleri yapmasına şaşırır. Bu kadar kısa sürede bu denli işi yapmış birinin ellerinin bu kadar temiz olamayacağını söyler. Sandiya köşeye sıkışırken Arun araya girer ve onu kurtarır.

İkili cesaret ve özgüven kavramlarına vurgu yaparlar. Sandiya’nın cesaretiyle başardığı işleri örnek göstererek Santoş’un Suraj’ı yarışmaya katılma konusunda desteklemesini beklerler. Ayrıca Arun Santoş’u kışkırtacak sözler söyler. Böylelikle plan işe yarar. Santoş evden çıkıp Suraj’ı kolundan tuttuğu gibi konağa getirir. Ona yarışmaya katılaşacağını herkese açıklamasını ister. Suraj şaşkın bir şekilde kala kalır.

Sandiya işlerin yolunda gitmesiyle beraber yaptıkları oyunu Santoş’a itiraf eder. Santoş onları yalancılıkla suçlar. Sandiya ise görücü geldiğinde Santoş’un da gerçekleri sakladığını hatırlatır. Yaptıklarının Santoş’un yaptığıyla benzer olduğunu söyler. Mena ise Sandiya’nın gerçeği itiraf etmesine sinirlenir. Bu yalanı kendi lehine kullanabileceğini düşünmüştür.

Sandiya başvuruyu zamanında yapacak mı? Bu karmaşa Sandiya’nın özür dilemesiyle sona erer. Saat 17:30’da yarışmanın başvuru süreci doluyordur. Bu yüzden Sandiya acele etmelidir. Sandiya hızla internet kafeye gider. Ancak kafede internet yoktur. Yarışma süresinin bitimine 10 dakika kaldığı için de Sandiya stres olur ve ağlamaya başlar. Suraj onu sakinleştirirken şans ikiliye yine güler. Onları o halde gören biri laptopunu kullanmalarına izin verir. Sandiya sürenin bitmesine saniyeler kala formu göndermeyi başarır.

Can Yoldaşım 49.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya ve Suraj formu göndermenin mutluluğunu yaşarken ertesi gün yarışmanın yapılacağı Delhi’ye gitmeleri gereklidir. SurYa bu durumu konuşurken bilgisayarını kullandıkları adamla tanışırlar. Jayan adındaki bu adamda Delhi’de yaşıyordur. Eşinin de bu yarışmaya katılacağını söyleyen Jayan, SurYa’yı evine davet eder.

Yarışmaya yolculuk! İkili eve geldiğinde yarışma başvurusunun yapıldığını söylerler. Ertesi gün Delhi’ye gitmeleri gerektiğini anlatırlar. Santoş bu durumdan biraz endişelenir. Sandiya Suraj’ın kıyafetlerini bavula koyarken Suraj bir şeyi fark eder. Sandiya kendi kıyafetlerini toplamamıştır. Suraj biraz utanarak da olsa Sandiya’nın kendisi ile gelmesini ister. Sandiya’nın gelmesinin kendisini daha iyi hissettireceğini düşünür.

İkili bavulu hazırlarken kapatmakta zorlanırlar. Bavul aniden açılınca Suraj’ın alnına çarpar. Suraj ikinci kez vurmazsak köpekler bizi ısırır diyerek alnına bir daha vurur. Sandiya abisinin de böyle dediğini hatırlayarak anılara dalar. Bu arada Chotu da gelip Delhi ile ilgili Sandiya’ya sorular sorar. Son olarak ikilinin yanına Santoş gelir. Santoş erkenden uyumalarını söylerken oldukça endişeli tavrı Sandiya’nın dikkatini çeker. Sandiya Santoş’un bu tedirginliğine anlam veremez.

Yarışma başlasınnnn… Sandiya Santoş’a bu korkusunun sebebini sorar. Santoş geçmişte Suraj’ın yaşadığı travmadan bahseder. Çocukken yarışma kaybettiği için okulu bıraktığını bir kez daha aynı şeyleri yaşamaktan korktuğunu söyler. Sandiya, Santoş’a endişelenmemesini söyler. Böylelikle SurYa yola çıkar. İkili tren yolculuğundan sonra otele yerleşirler. Ardından yarışma alanına giderler. İlk yarışma 60 kişilik bir ekip arasında yapılacaktır. Geriye kalan son 10 kişi büyük yarışmada yarışacaktır.

Suraj elemeleri geçecek mi? Yarışma herkese 380 rupi verilmesi ve pazara yollanmasıyla başlar. Herkes malzeme alarak birçok yemekte oluşacak menü hazırlayacaktır. Sandiya Suraj’ın Pazar alışverişinde iyi olduğunu bildiği için ona güvenir. Pazar alanında ise yaşlı biri sürekli birilerinden yardım dilenir. Suraj birkaç kez onu görmezden gelse de daha fazla dayanamaz ve yardım eder. Adama yardım ettiği içinse 20 rupi parası geriye kalır. Bu yüzden çok az malzeme ile 3 çeşit yemek sadece yapabilir.

Can Yoldaşım 49.Bölüm Özeti – 17 Eylül Cuma Günü Neler Olacak?

Juri masaları gezerken ona neden bu denli az yemek yaktığını sorar. Suraj cevap veremezken yarışmacı nedenini bildiğini söyler. Suraj’ın yardım ettiği kişi yarışmanın adamıdır. Jüri bu yarışmanın birçok aşaması olduğunu ve insanların sadece yemekleri değil dikkat ve işlerine olan kararlılığının da kontrol edildiğini söyler. Suraj bunun üzerine gerilir.

Suraj elemeleri geçti! Juri tadımın ardından kazanan isimleri bir bir sayar. Saydığı 9 ismin içinde Suraj yoktur. Sandiya son kazananın Suraj olması için dua ederken herkes oldukça gergin bekleyişe girer. Jüri, Suraj’ın ismini söylediğinde ise herkes havaya uçar. Sandiya mutluluktan dans eder. Jüri bu denli az malzemeyle Suraj’ın bu lezzeti tutturmasını över.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.