Can Yoldaşım 47.Bölüm Özeti – 15 Eylül Çarşamba

Can Yoldaşım 47

Suraj ve Sandiya İlk Kez Aynı Yatakta Uyudu!

Can Yoldaşım Hint dizisinin yayınlanan 47.bölüm özetinde  Sandiya, Menakşi’nin yaptıklarını ortaya çıkartmıştı. Menakşi’nin hamile olması onu kovulmaktan kurtarmış, Santoş ise Sandiya’ya karşı adeta bir meleğe dönüşmüştü. Can Yoldaşım 47.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş’un hediyesi! Santoş’un Sandiya’ya bu denli iyi davranması Mena’nın hiç hoşuna gitmez. Ayrıca Santoş’un Sandiya’ya bir sorumluluk vereceğini söylemesi Mena’nın dikkatini çeker. Mena başta Santoş’un evin anahtarlarını vereceğini düşünür, daha sonrasında değerli mücevherler zannederek daha da gerilir.

Mena’nın düşüncelerinin tam tersine Santoş oldukça manevi bir hediye verir. Bu hediye Hint kültürü ve efsanelerinin hikayelerinin anlatıldığı Ramayana adlı bir kitaptır. Sandiya bu kitabı hediye olarak aldığı için çok mutlu olur. Sandiya Santoş’u tutarak ona sarılır. Santoş Sandiya’nın bu sarılışıyla beraber gözyaşlarını tutamaz.

Sandiya çok mutlu! Bu dramatik anlardan sonra Santoş kendine gelir. Toparlanarak sadece kitap okumakla değil aynı zamanda yemek yapmayı da öğrenmesi gerektiğini öğütler. Tüm bu anları Suraj yukarıdan izler. Eşi ve annesini böyle görmek Suraj’ı çok mutlu eder.

Can Yoldaşım 47.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Snatoş’un yanından ayrılıp yukarı çıkan Sandiya, Suraj’la karşılaşır. Sandiya mutluluğunu Suraj’la paylaşır. Santoş’un ona ev işlerini öğrettiğini, hediye verdiğini söyler. Sandiya mutluluğunu anlatacak kelimeler bulamadığını diler getirir. Sandiya ve Suraj arasındaki bu mutlu hava ikili beraber tatlı dağıtımına çıkınca da devam eder. Sandiya Gandhi parkının yanından geçerken geçmişi anımsar. Suraj’da o parkta çok eskiden bir kız gördüğünü söyler. Sandiya kız hakkında konuşurken Suraj utanır ve ondan başka kıza bakmadığını söyler. Suraj’ın bu sözleri Sandiya’yı da utandırır. İkili adeta cilveleşirler.

SurYa beraber uyuyacak! Suraj ve Sandiya’yı eve döndüklerinde ise bir sürpriz bekler. Odalarında uyudukları yataklardan biri yoktur. Vikram, Mena ile küstüğü için arı yatıyordur. Sandiya ve Suraj bu durumu görünce ne yapacaklarını bilemezler.

Sandiya tek kalan yatağın bir ucundan, Suraj diğer ucundan çekiştirince tek yatakta parçalanır. Her taraf bir anda pamuklarla dolar. Sandiya ve Suraj birbirlerine pamukları atmaya başlar. İkili arasında eğlenceli anlar yaşanır. Bu anlar oldukça güzeldir. Romantik anlar bittikten sonra ikili hemen ortalığı temizler. Santoş’a yakalanmak istemezler. Suraj şimdi nasıl uyuyacaklarını düşünürken Sandiya aynı yatakta uyuyabilecekleri fikrini ortaya atar. Suraj bu fikre şaşırsa da ikili oldukça heyecanlıdır. Yatakta gizlice birbirlerine bakarlar. Hem Suraj hem de Sandiya bu anın heyecanıyla uykuya dalar.

Konağa gelen huzur! Sabah olduğunda ise Sandiya uyandığında oldukça utanır. Biraz deli uyuyan Sandiya gece dönerken Suraj’ın boynuna kolunu atar. Suraj bu duruma karışmaz, hatta mutlu olur. Ancak Sandiya onu rahatsız ettiğini düşünerek üzülür.

Can Yoldaşım 47.Bölüm Özeti – 15 Eylül Çarşamba Günü Neler Olacak?

Bu duruma rağmen konakta adeta huzur rüzgarları eser. Santoş, Sandiya’yı ev işlerinde eğitir. Suraj sakala tıraşı olurken bıyık bırakarak muziplikler yapar. Bu durum herkesi güldürür. Eve gelen yabancı turist ise Sandiya’nın yemek konusunda nasıl iyiye gittiğini kanıtı olur. Turist kadın Sandiya’ya övgülerde bulunur. Sandiya’ya bir yemek yarışmasına katılması için bilgilendirme yapar.

Sandiya yarışmaya katılacak mı? Sandiya yarışmaya katılmaya oldukça heveslenir. Suraj ile yarışma hakkında konuşmaya karar verir. Bu arada Sandiya ve Suraj arasındaki romantizm ise yine devam eder. Bu kez Suraj acı biberleri keserken yanlışlıkla elini gözüne değdirir. Sandiya hemen suyla müdahale edip Suraj’ın gözünü yıkar. Bu ilgiden mutlu olan Suraj yalandan diğer gözü de yanıyor gibi yapar. Sandiya’nın tekrar onun yüzünü yıkamasından memnundur.

Diğer yandan Sandiya yarışma kayıtları bitmeden Suraj’la konuşmak ister. Sandiya sürekli konuşmak için fırsat arar. Ancak bir türlü fırsatını bulamaz. Araya birçok şey girer. Sandiya yinede vazgeçmez ve başta Santoş olmak üzere durumu herkese anlatır. Mohit böyle büyük bir yarışmaya katılacak olmaları için Sandiya ve Suraj’la alay eder. Ancak Sandiya katılmakta kararlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir