Can Yoldaşım 45.Bölüm Özeti – 13 Eylül Pazartesi

Can Yoldaşım 45

Sandiya Gerçeği Anlatmalı mı? Santoş’u Tutuklatan Menakşi!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 45.bölüm özetinde Vikram ve Mena yalan söyleyerek konaktakileri kandırmıştı. Sandiya ise yanlışlıkla bileğini bükmüş ve kendini yaralamıştı. Can Yoldaşım 45.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj, Sandiya’yı elleriyle besliyor! Vikram ve Mena söyledikleri yalan doğrultusunda evden ayrılırlar. Diğer tarafta eli incinen Sandiya’nın yardımına ise Suraj koşar. Suraj sevgili eşinin kendi elleriyle besler. İkili yemek yerken güzel bir sohbet gerçekleştirir.

Bu sohbet esnasında Suraj, Sandiya’nın küçük ayrıntılardan yola çıkarak büyük olayları hemen çözebilmesine övgüde bulunur. Bunu nasıl yaptığını ona sorar. Sandiya tıpkı bir dedektif polis gibidir. Bu konuşma Sandiya’yı yine alıp babasına verdiği söze ve hayallerine götürür.

Sandiya bir gerçeği daha çözdü! Suraj, Sandiya’nın dalgın halini hemen anlar. Ona neler olduğunu sorar. Sandiya ona hayallerini anlatacakken Chaturi’nin odaya girişi ikiliyi böler. Chaturi, Vikram ve Mena’nın kaldığı hastaneyi söyler.

Sandiya bu hastaneyi daha önce bir yerde duyduğunu düşünür. Biraz zihnini zorlayınca hemen hatırlar. Bu Santoş’un şikayetinde yer alan hastanedir. Avukat Sandiya’ya böyle bir hastanenin olmadığını söylemiştir. Sandiya bu iki durumu birleştirince Santoş’a yapılan suçlamanın Mena tarafından olduğunu anlar. Ve Mena’nın bu yaptığı suçlamanın cezasını kesinlikle çekmesi gerektiğini düşünür!

Can Yoldaşım 45.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandiya kanıt peşinde! Menakşi ve Vikram oldukça süslü şekilde yeni otellerine yerleşirken elbette Sandiya’nın bu düşüncelerinden habersizdir. Sandiya Mena’nın verdiği bu hastane işini araştırmaya karar verir. Mena’yı suçlamadan önce emin olması gereklidir. Ona kanıtlar gereklidir. Sandiya, Santoş’tan izin alarak dışarı çıkar.

Mena ve Vikram eğlencenin dibine vururken Sandiya polis karakoluna gelir. Polis memuruna Santoş’a yapılan sahte suçlama ile ilgili yeni bilgiler verir. O da polislerden bilgi alır. Polis memuru Sadniya’nın bu işin peşini bırakmamasına övgüde bulunur.

Sinema vakti! Sandiya eve dönerken Suraj’da ondan hemen sonra eve gelir. Suraj bugün Chotu ile yaptıkları sohbette Sandiya’yı sinemaya götürmeye karar vermişti. Bu amaçla Suraj Santoş’un yanına gider ve ondan sineme için izin ister. Santoş ise bu isteğe soğuk davranır. Arun araya girerek Santoş’un fikrini değiştirtir. Böylelikle Suraj, Sandiya ile beraber sinemaya gidebilecektir.

Santoş’tan onayı alan Suraj soluğu hemen Sandiya’nın yanında alır. Ona zorlanarakta olsa sinema planından bahseder. Sandiya memnuniyetle kabul eder. İkili saat 6’da sinema salonunda buluşacaklardır.

Sandiya filmi kaçırdı! Suraj sinema salonuna erkenden gider ve Sandiya’yı beklemeye başlar. Sandiya’da güzel kırmızı bir sari giyerek yola çıkar. Ancak polis karakolundan gelen telefon onu sinema salonuna gitmekten alıkoyar. Sandiya karakola gittiğinde memur ona yeni kanıtlar olduğunu söyler. Karakola yapılan telefon aramasının ses kayıtları bulunmuştur. Sandiya ses kayıtlarını dinlemek ister. Bu arada Suraj ise Sandiya’yı beklemeye devam eder.

Sandiya ses kayıtlarını dinler ancak sesi tanıyamaz. Polisen bir kopya ister. Polis birkaç gün sonra gelip alabileceğini söyler. Sandiya karakoldan çıkarken ne kadar geç kaldığını fark eder. Bu esnada Suraj ise beklemekten ağaç olmuştur. Üstüne bilet bulamayan bir çifte Sandiya gelmediği için kendi biletlerini verir. Sandiya geldiğinde ise Suraj adeta ateş püskürür.

Can Yoldaşım 45.Bölüm Özeti – 13 Eylül Pazartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya olayı çözdü! Kendisi tüm işlerini halledip erkenden gelmiştir. Sandiya onun gönlünü almaya çalışır. Kulaklarından tutarak özür diler. Suraj’ın öfkesi kolay dinecek gibi değildir. Ancak karşısında Sandiya vardır ve onun gönlünü almayı başarır.

Diğer tarafta Mena ve Vikram işi iyice abartırlar. Alkolün dibine vurarak sarhoş olurlar. Mena sarhoş olmadan önce kardeşinden evi kontrol etmesini ve yalanını orada destekleyerek şüpheleri iyice gidermesini söyler. Mena’nın bu hareketi Sandiya’nın olayı çözmesini sağlar. Çünkü Sandiya karakolda dinlediği ses kaydının kimden geldiğini anlar. Mena’nın kardeşi Sudha’yı sıkıştırarak gerçeği itiraf ettirir.

Sandiya ne yapacak? Gerçeklerin ortaya çıkması Sandiya’nın omuzlarındaki yükü artırır. Sandiya ne yapacaktır. Gerçeği Santoş’a anlatmalı mıdır? Sandiya bu düşüncelere girerken Mena ve Vikram’ın oteline polis baskın yapar. İkili fuhuş operasyonunda tutuklanırlar. İkili karakolda zor duruma düşünce Suraj’ı arayıp yardım ister. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir