Can Yoldaşım 4. Bölüm Fragmanı – 3 Ağustos Salı

Soraj ve Sandhya EVLENECEKLER Mİ?

Can Yoldaşım 4.bölüm özetinde neler olacak? Can Yoldaşım 3 Ağustos Pazartesi fragman ve özeti yayında! Can Yoldaşım dizisinde Soraj, nişanlısı tarafından terk edilmişti. Soraj’ın annesi Bhabo ise bu duruma çok üzülmüş ve oğluna en kısa sürede en güzel gelini bulacağını iddia etmişti. Can Yoldaşım dizisi 4.Bölüm özeti devam ediyor.

Soraj’ın durumu kötü! Tüm bu yaşananlara rağmen Soraj işlerine devam eder. Tatlı yapmak ve ailesini geçindirmek zorundadır. Soraj tüm bunları yaparken aklında yaşadığı kötü anılar canlanır. Chotu ustasını bu durumdan kurtarmak için onu neşelendirmeye çabalar.

Diğer tarafta ise Soraj için verilmiş bir meydan okuma vardır. Bu meydan okuma 15 gün içinde yeni bir gelin bulmaktır. Bu amaçla Santosh hemen çöpçatanlara haber salar. Çöpçatana kısa sürede gelin bulmasını ister. Çöpçatan bunun zor olacağını söylerken Sanstosh kesenin ağzını açar.

Aç gözlü çift! Bu arada Menaksi ve sinsi kocası ise tüm olanları hiç umursamadan gezmeye çıkarlar. İkili gezerken Menaksi’nin sinsi kocası Vikram’ın aklına şeytanlık gelir. İkili hemen Soraj’ın dükkanına giderler. Onun bu üzgün halinden faydalanmak için hemen planlarını devreye sokarlar.

Menaksi Soraj’a üzülmemesini ve bütün bunları unutmasını söyler. Bu arada Vikram Soraj’ın evlilik yüzüğünü görüp bunu hemen çıkarmalısın der. Sana geçmişi hatırlatan bu yüzüğü geri vermelisin. Soraj yüzüğü çıkarırken iki fırsatçı hemen altın yüzüğü kapıp kızın ailesine vereceklerini söylerler. Tabi yüzüğü aileye vermek yerine cebe indirirler.

Can Yoldaşım 4. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Ankur kardeşini evlendirmek istiyor! Soraj tarafında işler bu denli kötüyken diğer tarafta ise sahte bir mutluluk hakimdir. Sandhya abisinin onun arkasında durmasından çok mutludur. Ancak Ankur’un kafasındaki düşünceler hiçte öyle değildir. ABD gitme fırsatını kaçırmayı hiç istemez. İşlerinde büyük bir sıçrama yapacakken Sandhya bakmak için bunu tepemezdir.

Sandhya her fırsatta abisini babasının yerine koyarken işler hiç öyle olmaz. Ertesi gün Ankur oldukça geç gelince eşi Ankitha çok meraklanır. Ankur geldiğinde ona nerede olduğunu hemen anlatır. Ankur ABD gitmeyi istediğini ve Sandhya’nın sorumluluğundan 15 gün içinde kurtulması gerektiğini söyler. Bunun için tek yol ise Sandhya’yı evlendirmektir. Ankur tüm bunları söylerken Sandhya arkadan konuşmaları duyup şoke olur.

Sandhya evlenmeyi reddediyor! Elbette Sandhya evlenmeyi kesin bir dille reddeder. O hayallerinin peşinden gitmek istiyordur. Ankur ise geçmişte babasının da evlenmesini istediğini söyleyerek olayı dramatize eder. Sandhya ise geçmişte babasına söylediklerini tekrarlayarak bu evlilik işine yanaşmaz.

Sandhya odasına giderken Ankitha’da Ankur’a karşı çıkar. Sandhya’nın hayallerinden bahseder. Onun polis olmak istediğini böyle yaparak tüm hayallerinin biteceğini söyler. Ancak Ankur kendini düşünerek buna karşı çıkar. Tüm bunları duyan Sandhya ise oldukça üzülür. Abisinin kendine destek olacağını düşünürken şimdi abisi ona bir yükmüş gibi muamele ediyordur.

Çöpçatanlık oyunları! Sandhya evliliğe karşıyken Soraj için ise yeni gelin arayışları tüm hızıyla devam eder. Bhabo çöpçatanlarla konuşur ancak henüz olumlu bir haber gelmez.

Bu arada çöpçatan ile konuşan bir diğer kişi ise Ankur’dur. Ankur’da Sandhya için damat adayı arıyordur. Çöpçatan Soraj’ı düşünür ancak Bhabo’nun eğitimsiz bir gelin istediğini hatırlayınca vazgeçer.

Abisinin kendisine eş aramaya devam ettiğini gören Sandhya ise öfkelenir. Ankur ile yine kavgaya tutuşurlar. Ankur ABD ne olursa olsun gideceğini söyler. Sen evlenmiyorsan o halde Ankitha burada kalacak der. Yengesinin kendisi yüzünden burada kalacak olması Snadhya’yı bir hayli üzer. Ankur bu durumu kullanmaya devam eder. Kardeşine ya evlenirsin der ya da benim evliliğimi yıkarsın. Bu rest Sandhya’yı çok ama çok üzer.

Evlilik çıkmazı! Diğer taraftan Anku’un çöpçatanı ise bir türlü Snahya’ya koca bulamaz. Ona bulduğu adayın ise yaşadığı talihsizlik yüzünden 1 ay sonra düğün yapabileceğini öğrenir. Ankur kısa 15 gün içinde gideceğinden evliliği kısa sürede yapmalıdır.

Hem Ankur’un bu aceleciliği hem de Bhabo’nun 15 gün diretmesine bakarsak çöpçatan iki tarafıda ikna ederek bir görüşme ayarlar. Ankur bu görüşmeye giderken fakir ve düşük bir aileye kardeşini vermek istemez. Diğer yandan Bhabo’da akıllı bir gelin konusunda çekingendir.

Ankur’un fikrini değiştirecek tesadüf ziyarete gitmeden önce Soraj’dan tatlı almasıyla olur. Soraj Ankur’a oldukça nazik davranır. Ona tatlı ikram eder. Ayrıca Ankur telefonunu unuttuğunda hemen onu durdurup doğru olanı yapar.

Ankur tatlıcıdan ayrılıp görücü evine gittiğinde buradan hiç ama hiç hoşlanmaz. Gelenekleri, yaşam biçimleri, Bahbo’nun tavrı. Ankur kardeşini bu aileye kesinlikle vermemekte kararlıdır. Ancak damat adayını görünce şoke olur. Damat adayı kibar ve iyi yürekli tatlıcıdır. Ankur Soraj’ı görünce bu sert fikirlerinde yumuşama olur.

Can Yoldaşım 4. Bölüm Özeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir