Can Yoldaşım 36.Bölüm Özeti – 4 Eylül Cumartesi

Can Yoldaşım 36

Suraj Boşanma Belgelerini Gördü! Gözyaşları DİNMEYECEK!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 36.bölümünde Sandiya, Santoş’un ona tanıdığı 15 günlük süreyi başarıyla tamamlamış ve evde kalmayı başarmıştı. Ancak Santoş’un Sandiya’ya olan güvensizliği devam eder. Santoş her fırsatta Sandiya’nın açığını kollar. Can Yoldaşım 36.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 36.bölümde Suraj’ın kafası karışıyor! Son yaşanan olayda Sandiya’nınn Suraj’a gereksiz yüklenmesi Suraj’ın moralini bozar. Sandiya ise yaptığı hatanın farkındadır. Bu yüzden Suraj dönünce ondan özür dilemeyi düşünür.

Sandiya’nın bu düşüncesinden habersiz dükkana geri dönen Suraj, Chotu’dan onu şaşırtacak şeyler duyar. Chotu, Sandiya’nın dükkana geldiğini, tatlı sattığını ve oldukça başarılı olduğunu söyler. Üstelik Chotu’ya derslerinde de yardım etmiştir. Suraj Sandiya’nın yaptıklarına şaşırır. Morali oldukça bozukken şimdi tam tersi bir durum yaşanmıştır.

Suraj evlilik kağıtlarını gördü! Suraj bu şaşkınlıkla eve gittiğinde Sandiya’nın tatlılar için kese kağıtları yaptığını görür. İkili kağıtlarla uğraşırken Sandiya, Suraj’dan özür dilemek için harekete geçer. Ancak Preti’nin zamansız telefonu Sandiya’nın sözünün keser. Sandiya Preti ile konuşur. Preti ona boşanıp boşanmama konusunda tekrar baskı yapar. Sandiya boşanmayacağını, evliliğine devam edeceğini söyler.

Sandiya ve Preti bu konuşmaları yaparken Suraj ise şoke olur. Odada bulunan kağıtları toparlarken şans eseri boşanma belgelerini bulur. Suraj bu belgeleri görünce adeta başından kaynar sular dökülür. Sandiya’nın ondan boşanmayı planladığını düşünür. Suraj’ın gözleri neredeyse dolma noktasına gelir. Elini ısırarak acısını içinde yaşamaya çalışır.

Can Yoldaşım 36.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Suraj’ın morali bozuluyor! Sandiya odaya tekrar geldiğinde Suraj’ın bu halini görür. Onun kalbini incittiği için böyle olduğunu zanneder. Sandiya Suraj’ın kalbini tekrar nasıl alacağını düşünürken Suraj terk edileceğini zannediyordur.

Suraj için işler giderek daha da kötüleşir. Tüm gece gözünü uyku tutmaz. Her anında ise geçmişi hatırlamaya başlar. Sandiya’ya yaptıkları haksızlıkları düşünür. Onun bu boşanma kararı vermesindeki sebepler bir bir gözünün önüne gelir. Suraj’ın bu durgun hali Sandiya’nın dikkatinden kaçmaz. Pojada dahi Suraj’ın morali düzelmez. Sandiya’nın yapması gereken ritüelleri bile istemez. Ne de olsa Sandiya ondan boşanmak istiyordur ve tüm bu oyunu sürdürmesine gerek yoktur.

Suraj’ın bu ruh hali işlerine de yansır. Oldukça özensiz davranmaya başlar. Onun tam tersine Sandiya işlere daha da yönelmiştir. Paketlemede yapılan yanlış yüzünden ezilen tüm ladoları Sandiya fark eder. Bu kötü sevkiyatın olmasını engelleyerek durumu düzeltmek ister. Anak Suraj Sandiya’ya yine kaba davranır.

Suraj kötü davranmaya başlıyor! Chotu bile Suraj’ın hasta olduğunu düşünmeye başlar. Bu tarz hareketler Suraj’dan beklenmeyecek cinstendir. Nitekim Suraj’ın bu tavrı evde de devam eder. Ankur’un Amerika’dan yolladığı hediyelere bakarken Mena saride 120 dolar etiketini görür. Bunu rupi zanneder ve Sandiya’nın abisinin ne kadar ucuz mallar yolladığını söyler. Mohit onun dolar olduğunu söyler. Yani toplamda 6 bin rupi ediyor deyince bu sefer herkes bu denli pahalı olmasına şaşırır.

Can Yoldaşım 36.Bölüm Özeti – 4 Eylül Cumartesi Günü Neler Olacak?

Tüm bunları duyan Suraj bu işi bir gurur meselesi haline getirir. Etiketi Sandiya’ya göstererek abisi ile ne amaçladıklarını sorar. Etiketi bilinçli olarak üzerinde bıraktıklarını ve onları zenginlikleriyle ezmeyi hedeflediğini dile getirir. Sandiya yanlış anlaşılma olduğunu açıklamak isterken Suraj eğitimli olduğun içinde bizi ezdin diyerek işi kişiselleştirir.

Sandiya Suraj’ın neden böyle kötü davrandığını bir türlü anlam vermez. Bu arada Ankita onu arar. Hediyeleri beğenip beğenmediklerini sorar. Sandiya bu durumdan ona bahsetmez ve teşekkür eder. Ankita Sandiya’nın durumunun iyi olmasına sevinirken Sandiya’nın morali çok kötüdür. Sandiya’nın aksine Santoş durumdan memnundur. Oğluna sözlerine katılarak onu destekler. 

Can Yoldaşım Hint Dizisinin Gelecek Bölümünde Neler Olacak? Can Yoldaşım 37.Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

  • Suraj Sandiya’ya karşı anlayışsız halini sürdürecek. Sandiya ise ne yapacağını bilemiyor.
  • Menakşi ve Vikram, çiftin arasındaki soğuk rüzgarları fark ediyor. Menakşi Sandiya’nın ağzını arayacak!
  • Biliyorsunuz ki Sandiya’nın bir hassas noktası var. Memurların rüşvetle işini yaptırması. Sandiya bu duruma engel olmaya çalışırken Suraj’ın baskısıyla karşılaşacak. Suraj bu tavrıyla Sandiya’yı hayal kırıklığına uğratacak! Sandiya ise aile fotoğrafına sarılıp ağlayacak.

Gelecek bölümü kaçırmayın. Can Yoldaşım özetleri her gün 15.00’da yayında!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir