Can Yoldaşım 35.Bölüm Özeti – 3 Eylül Cuma

Can Yoldaşım 35

Sandiya Sınavı GEÇTİ! Konakta KALACAK!!!

Can Yoldaşım 35.bölüm özetinde Sandiya’nın suçsuzluğu kanıtlanmıştı. Diğer yandan Sandiya’ya verilen süre tamamlanmış ve Santoş’un kararı büyük bir merak konusu olmuştu. Can Yoldaşım 35.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 35.bölümde Santoş kararını verdi! Sandiya Santoş’a kararının ne olduğunu sorar. Ancak Santoş kararını açıklamak yerine ondan çay ister. Sandiya çay yapıp getirirken bu durum Suraj’ı üzer. Mena’nın imalarıyla beraber artık herkes Santoş’un Sandiya’yı kovacağını düşünmeye başlamıştır.

Herkes Santoş’un kararını beklerken Ankur’da kardeşini almak için gelmiştir. Santoş dua tepsisinin alıp aarti yapar. Ardından Sadniya’nın yanına gelerek onu da kutsar. Ankur kardeşini götürmek için Santoş’tan müsaade isterken Santoş müsaade istemesine gerek olmadığını söyler. Ankur bunun ne anlama geldiğini anlamaz. Santoş Sandiya’nın her sınavı geçtiği gibi kendi sınavlarını da geçtiğini söyler. Sandiya isterse burada kalır isterse evine gider. Artık karar ona aittir der.

Suraj tedirgin oluyor. Santoş’un bu kararı Suraj’ı mutlu etse de Suraj’ın endişeleri devam eder. Peki Sandiya ne karar verecektir. Gitmeyi mi tercih edecek yoksa onunla mı kalacaktır? Suraj bu tedirginliği yaşarken evin babası da Sandiya’nın affedilmesinden mutludur. Durumdan yine tek hoşnut olmayan Mena’dır.

Can Yoldaşım 35.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Neyse ki Suraj’ın korktuğu başına gelmez. Sandiya abisinin tekrar Amerika’ya gelme teklifini reddederek onu uğurlar. Suraj bunu duyunca kimseye çaktırmasa da mutluluktan içi içine sığmaz. Suraj dükkana dönerken Chotu Suraj’ın mutluluğunu hemen fark ederek onunla alay eder. Suraj bu sefer mutluluğunu ondan saklamaz. Sandiya’ya güzel bir hediye almayı planladığını söyler. Ancak alacağı şey Sandiya’nın çok istediği bir şey olmalıdır.

Can Yoldaşım 35.Bölüm

Suraj’ın hediyesi ne olacak? Hediye almak için gezintiye çıkan Suraj ne alacağını düşünürken bir kitapçıya girer. Sandiya’ya kitap alarak onu mutlu edeceğini düşünür. Ancak Suraj kitaplardan anlamıyordur. Ne alacağını elbette bilemez.

Bu esnada kitapçıya Sandiya yaşlarında bir kadın girer. Suraj bu kadının Sandiya yaşlarında olduğunu görünce onun aldığı kitaptan almaya karar verir. Anak Suraj’ın bu düşüncesi pekte olumlu ilerlemez. Kadın diyabet ve sağlıkla alakalı bir kitap almıştır. Bu pekte Sandiya’nın sevebileceği bir kitap değildir.

Santoş’un sözleri Sandiya’yı üzdü! Suraj eve dönerken epey mutludur. Santoş oğlunun bu mutluluğunu fark eder. O da tüm olanlardan sonra her şeyin yoluna girmesinden oldukça mutludur.

Can Yoldaşım 35.Bölüm Özeti – 3 Eylül Cuma Günü Neler Olacak?

Ancak Santoş’un bu gülen yüzü pekte gerçeği yansıtmaz. Arun karısıyla baş başa kaldığında ona Sandiya’yı gerçekten affedip, affetmediğini sorar. Santoş ise haal daha Sandiya’ya güvenmediğini itiraf eder. Son yaşanan olayla beraber Sandiya haklı çıksa da onu karakola şikayet edenin Sandiya olduğunu düşünür. Bu yüzden Sandiya’nın yalanını ortaya çıkartmakta kararlı olduğunu vurgular.

Moraller yine bozuluyor! Santoş tüm bunları söylerken Sandiya her şeyi duyar. Kendini oldukça kötü hissederek odasına gider. Suraj ise mutlu bir şekilde odada bekliyordur. Sandiya’ya hediyesini verecek ve onun burada kalışını kutlayacaktır. Ancak işler hiçte öyle gitmez. Sandiya Suraj’ı görür görmez ona içini dökmeye başlar.

Can Yoldaşım 35.Bölüm

Evde yaşanan tüm olumsuzlukların kendi üzerine kaldığını söyler. Mohit’in bilgisayar alması, hırsızlık olayı, Santoş’un tutuklanması. Sandiya artık tüm bunlardan yorulmuştur. Evde gelecekte de yaşanan tüm sorunların ona kalacağını düşünür. Bu yüzden ne yapacağını bilmez haldedir. Suraj onu teselli etmek istese de Sandiya’nın tek istediği şey sessizlik olur.

Rucha Hasabnis Neler Yapıyor?

Masum Dizisinin Rashi’sinden Haber Var…

Oldukça üzülen ve gözyaşı döken Sandiya ertesi gün konakta adeta ruh gibi dolaşır. Tüm neşesi gitmiştir. Santoş Sandiya’ya alışveriş görevlerini verirken Mena’ya da ev işlerini verir. Sandiya tüm olanlara rağmen kendi görevlerini yerine getirir. Hatta Suraj’ın yokluğunda tatlıcıyı dahi idare eder.

Can Yoldaşım Dizisinde Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Son yaşanan gelişmelerden sonra Sandiya evde kalmaya devam ediyorken Santoş’un açığını kollaması devam edecek.

Sandiya ruh halindeki gel gitlerde sonra Suraj’a gereksiz yüklendiğini fark edip ondan özür dilemenin yollarını arayacak.

Preti’nin Sandiya’ya gönderdiği belgeleri gören Suraj ise her şeyi yanlış anlayacak ve Sandiya’ya kaba davranmaya başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir