Can Yoldaşım 34. Bölüm Özeti – 2 Eylül Perşembe

Can Yoldaşım 34

Beklenen Gün Geldi! Sandiya KOVULACAK MI?

Can Yoldaşım 34.bölüm özetinde Sandiya’nın kolyesi kaybolmuştu. Santoş kaybolan kolyeden Sandiya’yı sorumlu tutarken arka planda Menakşi ise korkuya kapılmıştı. Can Yoldaşım 34.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş’un ağır suçlamaları! Ancak suçlamalar Menakşi’den çok Sandiya’nın üzerine kalır. Santoş abisi ile birlik olup kolyeyi çalmakla suçlar. Sandiya ve abisini yalancılıkla hatta kendini karakola attırmakla suçlar. Tüm bu suçlamalar karşısında Sandiya şaşkınken Mena’nın keyfine diyecek yoktur.

Santoş bu suçlamaları Ankur’a yöneltmek ister. Sandiya buna karşı çıkar. Tüm olanların aile içi mesele olduğunu bunu dışarı taşırmamaları gerektiğini düşünür. Santoş ne kadar duruma Ankur’u dahil etmek istese de Sandiya bunu engeller. Şu an Santoş onu suçluyordur ancak gerçek er yada geç gerçekler ortaya çıkacak ve doğru anlaşılacaktır. Sandiya’nın bu sözü Menakşi’nin pek hoşuna gitmez.

Preti yaşananları duydu! Sandiya kapıda bekleyen abisinin yanına giderek onu konaktan yollar. Ankur meselenin ne olduğunu merak etse de Sandiya hiçbir şey söylemez. Sandiya içeri geri dönerken Santoş laf sokmak için hazırda bekliyordur. Bu esnada Preti Sandiya’yı arar. Sandiya daha sonra konuşalım diyerek telefonu kapatır. Ancak ahize tam kapanmaz. Preti, Santoş’un Sandiya’ya yönelik tüm hakaretlerini duyar. Santoş ev halkına takılarını iyi saklamalarını öğütler.

Can Yoldaşım 34.bölüm

Tüm bu olumsuzluklara en çok üzülen Suraj olur. Sandiya’yı kurtarmak için bir şeyler yapması gereklidir. Suraj bu amaçla kuyumcuya gider. Aynı kolyeden bir tane daha satın almak ister. Amacı bu tatsız meselenin bir an önce bitmesidir.

Can Yoldaşım 34. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandiya gerçeğin peşinde! Suraj kendi planını devreye sokarken Sandiya Ankur ile buluşur. Ona bankadan çektiği kredinin detaylarını sorar. Ankur’un nasıl kredi aldığı ile ilgili belgelerin kopyasını ister. Ankur neler olduğunu sorsa da Sandiya cevap vermez. Ankur bu işten vazgeçmesini ve onunla gelmesini söyler. Santoş’un verdiği sürenin dolacağını ve onu evden atacağını dile getirir. Sandiya Ankur’un yanından ayrılırken Preti ile karşılaşır. Preti ona tüm gerçeği duyduğunu söyler.

Evde ise Chaturi yanlışlıkla kameraya çarpar. Kamera yanıp sönünce onu bozduğunu düşünerek Sandiya’ya götürmek ister. Dükkanda Suraj’ı görünce kamerayı ona teslim eder. Suraj kamerayı incelerken resimleri açar. Sırasıyla tüm resimlere bakarken Mena’nın kayıp kolyeyi boynuna taktığını görür!

Suraj kolyeyi çalanı buldu! Fotoğrafı gören Suraj hemen Mena ile yüzleşmek için dükkandan ayrılır. Menakşi başta kolyeyi almadığını söylese de fotoğrafları görünce gerçeği itiraf eder. Ardından Suraj’a yalvarmaya başlar. Santoş bunu duyarsa beni evden kovar diye duygu sömürüsü yapar.

Can Yoldaşım 34.bölüm

Sandiya ise Preti’nin baskısı altındadır. Preti Sandiya’ya çeşitli belgeler verir. Bunlar boşanma evrakları ve yeni bir hayat kurması için gerekli belgelerdir. Preti seni hırsızlıkla suçlayan bu insanları bırakıp kendi hayatını kurmalısın der. Sandiya bu soruları cevapsız bırakarak eve döner. Ankur’dan aldığı belgeleri Santoş’a göstererek çektiği kredi için kolye vermediğini kanıtlar. Santoş belgelerin sahte olabileceğini söyler. Sandiya Mohit’in bankadan teyit edebileceğini söyler.

Can Yoldaşım 2 Eylül Perşembe Günü Neler Olacak?

Mena gerçeği itiraf etti! İkili arasında belgelerle ilgili tartışma sürerken Suraj ve Mena konağa gelir. Mena tüm gerçekleri itiraf eder. Kolyenin kendisinde olduğunu ve Sandiya’nın boşuna suçlandığını söyler. Tabi kolyeyi alma hikayesinin yanlışlıkla olduğunu söyleyerek kendi düştüğü durumu yumuşatır. Santoş yaptığı suçlamalarla kala kalırken Sandiya’nın kalbi bu süreçte oldukça incinmiştir.

Masum Dizisi 2.Sezon Yayınlanacak Mı?

Tüm bu karmaşa Sandiya’nın masum oluşuyla sonlanırken beklenen günde artık gelmiştir. Santoş’un 15 günlük süre içinde Sandiya’nın akıbetini söyleyeceği o gün. Suraj son gelişmelerle birlikte Santoş’un Sandiya’yı kabul edeceğini düşünür.

Santoş’un kararı ne olacak! Menakşi ve Vikram’da bu konuda aynı düşüncedediler. Son yaşanan olay Sandiya’nın konaktan gitmesini engelleyebilecek düzeydedir. Ertesi sabah Suraj uyandığında Sandiya’yı bulamayınca korkar. Neyseki Sandiya banyodadır. Suraj’ın korkusu bir anlığına gitse de Sandiya’nın eşyalarını toplaması onu üzer.

Sabah yapılan törene Sandiya ve Suraj geç katılır. Tüm konak avluda Santoş’un vereceği kararı çaktırmadan bekler. Bu meraka son verecek kişi ise Sandiya olur. Santoş’n yanına giden Sandiya ondan kararını açıklamasını ister. Santoş’un kararı ne olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir