Can Yoldaşım 33. Bölüm Özeti – 1 Eylül Çarşamba

Can Yoldaşım 33

Sandiya Hırsızlıkla SUÇLANDI! Kolye Nerede?

Can Yoldaşım 33.bölüm özetinde Sandiya evliliği konusunda büyük baskılara maruz kalmıştı. Sandiya üzerindeki bu baskının acısını yine Suraj’dan çıkarmış, Suraj ise bu duruma şaşırıp kalmıştı. Can Yoldaşım 33.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya kendini yetersiz hissediyor! Suraj şaşkınlığı devam ederken Sandiya iyi bir gelin olmak için çabaladığını ama asla iyi bir eş olmak için uğraşmadığını söyler. Bu süreçte Suraj’ın beklentilerini karşılayamamıştır.

Suraj ise Sandiya’dan hiçbir beklentisinin olmadığını söyler. Suraj beraber gülmeyi, mutlu olmayı vurgular. Aralarındaki saygı ve güvene dikkat çeker. Suraj yine sözleriyle Sandiya’yı sakinleştirir. Böylelikle ikili arasındaki bu gerilim şimdilik sona erer.

Can Yoldaşım 33.Bölüm

Preti, Sandiya’yı sorguluyor! Ertesi sabah Sandiya gözlerini yeni bir güne açar. Bugün Santoş’un isteğiyle tekrar pazara gidecektir. Sandiya son pazar deneyiminde sadece bir karnabahar ile eve döndüğü için alay konusu olmuştu. Şimdi ise tekrar onu bir sınav bekliyordur. Sandiya geçen sefere göre bu kez daha bilgilidir. Çünkü Suraj onu pazarlık konusunda eğitmiştir. Sandiya pazarda Suraj’dan öğrendiği taktikleri kullanır.

Sandiya alışveriş yaparken Preti yanına gelir. İkili beraber alışverişe devam ederken Preti, Sandiya’nın evliliğini sorgulamaya başlar. Suraj’ın onu neden Santoş’a karşı savunmadığını sorar. Suraj’ın Sandiya’ya iyi davranmadığını söyler. Sandiya ise tam tersi Suraj’ın iyi biri olduğunu söyler. Preti öyleyse neden evliliğinde mutsuzsun deyince Sandiya susup kalır.

Can Yoldaşım 33. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandiya’nın kafası karışık! Preti’nin Sandiya’ya tavsiyesi ise bu denli sorunlu bir evliliği sürdürmekte diretmemesidir. Suraj ile boşanıp kendi hayallerinin peşinden koşmasıdır. Preti, Sandiya’nın kafasında soru işaretleri oluşturduktan sonra oradan ayrılır.

Preti oradan ayrılırken Sandiya ne yapacağını bilemez. Sandiya alışverişe devam ederken Suraj gelir. Suraj, Sandiya’nın elindeki paketleri alırken onun bu seferki alışverişinden mutlu olur. İkili beraber eve dönerken Sandiya yolda kadın bir polis görür. Preti’nin sözleri zihninde konuşmaya devam ederken hayalleri de gözlerinin önünden akıp gider.

Santoş’un şaşırtan övgüsü! Chavi’nin başı ise yabancı bir adamla derttedir. Chavi’ye ilanı aşk eden bu adam onun peşini bırakmaz. Chavi Santoş’un bu durumu duymasından korkar. Bu arada Vikram eve fotoğraf makinesi ile gelir. Vikram makinayı bir türlü çalıştıramaz. Sandiya müdahale etmek ister ancak Santoş ona laf sokunca geriler.

Can Yoldaşım 33.Bölüm

Elinde kamera olan Vikram epey uğraşsa da makineyi çalıştıramaz. En sonunda makine bozuk demeye getirir. Sandiya mecburen duruma el atar. Kameranın nasıl çalıştığını gösterir. Santoş çok kısa da olsa uzun süre sonra Sandiy’yı öven bir söz söyler. Bu durum herkesi şaşırtırken makine ile hep birlikte fotoğraf çekilir.

Can Yoldaşım 1 Eylül Çarşamba Günü Neler Olacak?

Sandiya’nın kolyesi nerede? Bu mutlu durumdan sonra Sandiya odasına gider. Suraj ile ikili odayı toparlarken Sandiya takılarını Santoş’a götürür. Santoş saklamak için takıları aldığında kutuların birinin boş olduğunu fark eder. Santoş kutuyu alıp koşarak Sandiya ve Suraj’ın odasına gider.

Masum Dizisi 2.Sezon Yayınlanacak Mı?

Santoş bu hırsızlıkla ilgili Sandiya’yı suçlar. Sandiya buna şiddetle karşı çıkar. Kendisinin hırsızlık yapmadığını ve tüm odanın aranmasını söyler. Suraj Sandiya’yı sakinleştirmek isterken Santoş bu duruma bozulur. Oğlunun kendisinden yana olmasını bekliyordur.

Kayıp kolyenin akıbeti! Kayıp kolye ise Mena’dadır. Menakşi kölenin arandığını duyunca çok endişelenir. Vikram ona bu konuda kızarken Mena kolyeyi Vikram’ın boynunda saklamaya karar verir. Kolye Vikram’ın boynundayken oda aranır. Elbette odada bir şey bulunamaz. Vikram’ın sürekli boynunu kaşıması ise Arun’un dikkatini çeker. Arun Vikram’a ne olduğunu sorar. Vikram sinek ısırığı der. Arun krem getirir ve sürmek ister. Vikram bunu istemezken Arun gömleği açmaya çalışır. Bu manzarayı gören Menakşi korkuya kapılır.

Arun çok daha fazla diretmez. Böylelikle Mena ve Vikram rahat nefes alır. Sandiya ve Suraj odalarına gider. İkili kolyenin nerede olduğunu düşünmeye başlar. Yalnız kalan Vikram ve Mena ise kolyeyi satma konusunda hem fikir olurlar. Tabi ikili yanlışlıkla kameranın onları kaybettiğinden habersizdir.

Sandiya bu olayın büyütülmesini istemez. Kolye yüzünden ailenin bölünmesinden endişelenir. Santoş ise tam tersi Sandiya’yı suçlamaya devam eder. Bu sefer Sandiya’yı kolyeyi çalıp Ankur’a vermekle suçlar. Bu tezinin Ankur’un bankadan yüklü miktarda kredi çekmesiyle destekler. Sandiya bu iddiaları reddederken gerçeği bulması gerektiğini fark eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir