Can Yoldaşım 32. Bölüm Özeti – 31 Ağustos Salı

Can Yoldaşım 32

Menakşi Suçunu İtiraf ETTİ! Holi Heyecanı!

Can Yoldaşım 32.bölüm özetinde  Sandiya ve Suraj henüz karı-koca olmadıkları ortaya çıkmıştı. Santoş bu konuda ikiliye baskı yaparken Suraj’ın bu konuya tavrı çok farklı olur. Can Yoldaşım 32.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj, Sandiya’nın yanında! İkili arasındaki bu durumun ortaya çıkması Sandiya’yı oldukça üzer. Suraj’ın Santoş’a karşı çıkıp evliliğin sadece fiziksel olmadığını duygusal bir süreç olduğunu söylemesi Sandiya’yı bir nebze de olsa mutlu eder.

Santoş ise bundan çok farklı düşünmektedir. Ona göre Suraj bir uykudadır. Santoş onu geç olmadan bu uykudan uyandırmak istemektedir. Santoş ne kadar konuşsa da Suraj bu uykudan uyanmadan onu asla anlamayacaktır.

Santoş’un şaşırtan kararları! Tüm ev halkı şenlik ateşinin yanına giderken Sandiya’da gelir. Santoş Sandiya’nı gelişinden pek memnun değildir. Santoş’un kafasını karıştıran çok soru vardır. Bunlardan ilki Suraj’ın nasıl Sandiya’ya kapıldığıdır? Bir erkeğin bir kadına bağlanması için iki sebep vardır der. Birincisi eşinin iyi yemek yapması diğer ise… Santoş tüm bunları düşündüğünde Sandiya’nın ikisini de yapmadan nasıl Suraj’ı kendine bağladığına anlam veremez. Oğluna büyü yapıldığını düşünmeye başlar.

Can Yoldaşım 32.Bölüm

Tüm bu karmaşa devam ederken Holi Bayramı hazırlıkları başlar. Konağa yeni bir misafir gelir. Santoş eve gelen çifte Sandiya ve Suraj’ın odasını verir. Bu karar herkesi şoke eder. Suraj ve Sandiya yeni evli bir çifttir. Onların odasının verilmesi şaşırtıcı bir karardır. Santoş’un elbette bu sözlere de cevabı olur. Santoş bu konağın evlileri ayrı yataklarda yatar diye Sandiya’ya laf sokar. Bırakalım da başka çiftler beraber uyusun. Sandiya Santoş’un bu laflarına çok bozulur. İkili salonda ayrı yataklarda geceyi geçirir.

Can Yoldaşım 32. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Mena sarhoş oldu! Ertesi gün Suraj dükkanda Holi için tatlılar yapar. Ev içinde laddolar yapıp Chotu’ya götürmesi için verir. Chotu yolda giderken bir adamla çarpışır. Bu çarpışma yüzünden laddolar karışır. Chotu eve tatlıları bırakırken Mena açgözlülük yaparak hemen tatlılardan 3-4 tan ağzına sokuşturur.

Mena’nın bu aç gözlülüğü onu oldukça zor duruma düşürür. Chotu’nun karışan tatlıları ilaçlıdır ve Mena bu yüzden kafayı bulur. Satoş’u çift görürken gülmeye ve oynamaya başlar. Santoş Mena’yı tutup odaya götürmek ister. Onu kilitleyerek bu rezilliğe son vermeyi hedefler. Ancak Mena elinden kaçmayı başarır. Bu esnada Vikra durumu görüp Mena’yı yakalamaya çalışır. Mena elindeki tatlıyı Vikram’a yedirince Vikram’da kafayı bulur. Karı-koca sarhoş olarak ortalığı birbirine katar.

Can Yoldaşım 32.Bölüm

Holi heyecanı! Mena ve Vikram’ın sarhoşluğuyla Holi heyecanı başlar. Her yer renk cümbüşü olur. İnsanlar eğlenir, dans eder ve koşuşturur. Sandiya ve Suraj’da Holi heyecanını yaşar. İkili birbirlerinin yüzlerini boyar. Hatta Mena ve Vikram’ın aşırılıkları yüzünden epey yakın anlar bile yaşarlar. Hol her zamanki gibi çiftleri yakınlaştırır.

Can Yoldaşım 31 Ağustos Salı Günü Neler Olacak?

Bu eğlence anılarında Mena ise sarhoşluğun etkisiyle Santoş’un yanına gelir. Ona her şeyi itiraf eder. Hapse onu kendisinin yolladığını söyler. Ancak Santoş gürültü yüzünden Mena’yı duyamaz.

Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput Aşkı!

Sandiya’nın sözleri Suraj’ı üzdü! Mena şimdilik paçayı kurtarır. Diğer yanda Holi’den sonra evli çiftler beraber yıkanmaya  gitme adetleri vardır. Sandiya başta Suraj ile beraber yıkanmak istemez. Ancak diğer yandan üzerindeki baskıdan da kurtulması gereklidir. Bu yüzden Sandiya gitmeye karar verir. Suraj ile beraber yıkanıp konağa geri dönerler. Bu anlar ikiliyi yine çok utandırır.

Çiftler konağa dönerken Santoi’un iğneleyici sözleri her zamanki gibi devam eder. Akşam olduğunda ise Sandiya ve Suraj başbaşa kalır. Suraj ellerini kaldırdığında gölgelerinin duvarda sarıldığını görür Sandiya’da gölgeye bakar ve derin düşüncelere dalar. Suraj’ın Sandiya’ya bakışları aşk doluyken Sandiya’nın bakışları büyük bir karmaşa ve korku içerir. Suraj Sandiya’ya güzel sözler söylerken Sandiya ise tam tersi sözlerle Suraj’ı şoke eder. Sandiya diğer çiftler gibi olamayacağını, Suraj ile geleceklerini sorgular.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.