Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti – 8 Haziran Çarşamba

Can Yoldaşım 313

Sandiya Arkadaşını VURDU! İşte Haydutların SONU!

Can Yoldaşım 313. bölüm özetinde saldırganlar Sandiya ve ailesini esir almıştı. Hindistan’dan kaçmak için doktor kılığına girmeyi planlayan suçlular birbirlerine düşmüş ve silahlarını liderlerine çevirmişti. Köşeye sıkışan lider ne yapacağını bilememişti. Peki 313. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 313.bölümde neler olacak?

Plan etkisiz! Saldırganlara üç kişiyi kaçırabileceğini söyleyen Sandiya onları birbirine düşürdüğünü zanneder. Saldırganlar silahlarını liderine doğru çevirmiştir. Ancak gerçek Sandiya’nın hayal ettiği gibi olmaz. Lider arkadaşlarının kendisine can bağıyla bağlı olduğunu söyler. Silahlarını indiren diğer üyeler gülmeye başlar. Sandiya’nın çeteyi birbirine düşürme planı böylece hayal kırıklığına uğramış olur. Lider Sandiya’dan herkesi çıkaracak şekilde düzenleme yapmasını aksi takdirde tüm mahalleyi uçuracağını söyler.

Bu arada Arpita konağa gelir. Bu durum büyük bir panik yaratır. Saldırganlar tüm aileden normal davranmalarını aksi takdirde herkesi vuracaklarını söyler. Arpita içeri girdiğinde herkesi normal görür. Ev halkını normal ama gergin görür. Cenaze işleri ile ilgili sorular sorar. Saldırganların lideri yaşananları gözlemler. Arpita Vansh ile konuşmak istediğini açıklar. Herkes Vansh’ın teröristleri ele vermesinden korkar.

Vansh’ın değişimi! Herkesin korkusunun aksine Vansh gerçeği açıklamaz. Ved ve kardeşi Kanak için susar. Ancak Ankur ve Ankita’nın ölümü büyük bir travma yaratır. Sandiya kendini ağlamamak için zor tutar. Vansh’a sarılıp onu teselli etmek ister. Ancak Vansh ona karşı koyar. Sandiya’yı kabullenmez. Anne ve babasının intikamını alamamakla suçlar. İleride bir suçlu olmak istediğini açıklar. Böylelikle herkes ondan korkacaktır. Sandiya Vansh’ın bu düşüncesine karşı çıkar.

Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Diğer tarafta Arpita’nın şüpheleri devam eder. Durumu komisere anlatır. Komiserin Sandiya’ya güveni tamdır ancak Arpita’nın şüphelerini dindirmek gerekir. İkili Sandiya’yı izlemeye alır. Sandiya ise saldırganları kaçırmak için son hazırlıkları yapmaya devam eder. Saldırganlar oldukça iyi kılık değiştirir. Sandiya onların bu halde tanınmayacaklarını düşünür. Karakolda gizli belgeleri almaya tekrar giden Sandiya amir ve Arpita’nın baskını ile karşılaşır.

Arpita’yı vurdu! Ancak Sadiya oldukça iyi bir polistir ve minimum izle oradan çıkar. Amir Arpita’dan suçlama için daha büyük deliller sunmasını ister. Bu esnada konakta Santoş fenalaşır. Tansiyon hastası olan Santoş’un ilaçlara ihtiyacı vardır. Aile odaya gidip ilaçları almak ister. Ancak saldırganların lideri onları engeller. Sandiya kimlik kartları ve gerçek bilim adamları ile gelene kadar kimse hareket etmeyecektir.

Sandiya gerçek bilim adamlarını alarak konağa gelir. Ancak peşinde Arpita vardır. Arpita saldırganları ve Sandiya’nın planını öğrenir. Onun teröristlerle işbirliği yaptığını düşünür. Durumu komisere bildirmeye karar verir. Arpita bunu yapmak isterken Sandiya tarafından fark edilir. Sandiya silahını çıkartarak Arpita’yı vurur. Arpita uçurumdan düşerek kaybolur. Saldırganlar bu hareketinden dolayı Sandiya’ya övgüler dizer. Aile ve Suraj ise Sandiya’nın bunu yaptığına inanamaz.

Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti – 8 Haziran Çarşamba Günü Neler Olacak?

Saldırganlar kaçıyor! Bu kötü olayın ardından Sandiya saldırganları alarak araca atlar. Tüm kontrol noktalarından bir bir geçerek onları götürür. Konakta ise saldırganlar bombalı tuzak kurarlar. Bir şey olursa tüm konağı patlatacaklardır. Kısaca saldırganlar için her şey iyi gidiyor görünür.

Ancak bilmedikleri bir durum vardır. Arpita yaşıyordur. Sandiya onu elinden yaralamış ve bir ip yardımı ile uçurumdan düşmesini engellemiştir. Arpita hastanede kendine geldikten sonra Amir’i ile görüşür ve durumu ona anlatır. Ayrıca Sandiya’ya da yaptıkları için teşekkür eder.

Hainlerin sonu! Durumun açığa çıkması ile beraber Sandiya, Amir ve Arpita yeni bir plan yaparlar. Sandiya saldırganların güvenini kazandığını söyler. Özellikle Aprita’yı vurması çok işine yaramıştır. Sandiya’nın planı ise şöyledir.

Konaktaki gerçek bilim adamlarını kullanarak bir çözüm yapacaklardır. Bilim adamlarının bilgisi ve teknolojisi ile hologram yapılacak ve saldırganlar alt edilmeye çalışılacaktır. Amir bu tehlikeli plan için Arpita ve Sandiya’ya başarılar diler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …
 • Seninle Yeniden 8 Bölüm Özeti – 3 Ekim Pazartesi
  Raghav’a Araba Çarptı! Pallavi Başında Bekledi! Seninle Yeniden 8.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 8.bölümde Pallavi ve Raghav artık muhteşem ikili oldular. İkili birbirinin arkasını kollamaya başlar. Seninle Yeniden 8.bölüm özeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.