Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti – 8 Haziran Çarşamba

Can Yoldaşım 313

Sandiya Arkadaşını VURDU! İşte Haydutların SONU!

Can Yoldaşım 313. bölüm özetinde saldırganlar Sandiya ve ailesini esir almıştı. Hindistan’dan kaçmak için doktor kılığına girmeyi planlayan suçlular birbirlerine düşmüş ve silahlarını liderlerine çevirmişti. Köşeye sıkışan lider ne yapacağını bilememişti. Peki 313. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 313.bölümde neler olacak?

Plan etkisiz! Saldırganlara üç kişiyi kaçırabileceğini söyleyen Sandiya onları birbirine düşürdüğünü zanneder. Saldırganlar silahlarını liderine doğru çevirmiştir. Ancak gerçek Sandiya’nın hayal ettiği gibi olmaz. Lider arkadaşlarının kendisine can bağıyla bağlı olduğunu söyler. Silahlarını indiren diğer üyeler gülmeye başlar. Sandiya’nın çeteyi birbirine düşürme planı böylece hayal kırıklığına uğramış olur. Lider Sandiya’dan herkesi çıkaracak şekilde düzenleme yapmasını aksi takdirde tüm mahalleyi uçuracağını söyler.

Bu arada Arpita konağa gelir. Bu durum büyük bir panik yaratır. Saldırganlar tüm aileden normal davranmalarını aksi takdirde herkesi vuracaklarını söyler. Arpita içeri girdiğinde herkesi normal görür. Ev halkını normal ama gergin görür. Cenaze işleri ile ilgili sorular sorar. Saldırganların lideri yaşananları gözlemler. Arpita Vansh ile konuşmak istediğini açıklar. Herkes Vansh’ın teröristleri ele vermesinden korkar.

Vansh’ın değişimi! Herkesin korkusunun aksine Vansh gerçeği açıklamaz. Ved ve kardeşi Kanak için susar. Ancak Ankur ve Ankita’nın ölümü büyük bir travma yaratır. Sandiya kendini ağlamamak için zor tutar. Vansh’a sarılıp onu teselli etmek ister. Ancak Vansh ona karşı koyar. Sandiya’yı kabullenmez. Anne ve babasının intikamını alamamakla suçlar. İleride bir suçlu olmak istediğini açıklar. Böylelikle herkes ondan korkacaktır. Sandiya Vansh’ın bu düşüncesine karşı çıkar.

Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Diğer tarafta Arpita’nın şüpheleri devam eder. Durumu komisere anlatır. Komiserin Sandiya’ya güveni tamdır ancak Arpita’nın şüphelerini dindirmek gerekir. İkili Sandiya’yı izlemeye alır. Sandiya ise saldırganları kaçırmak için son hazırlıkları yapmaya devam eder. Saldırganlar oldukça iyi kılık değiştirir. Sandiya onların bu halde tanınmayacaklarını düşünür. Karakolda gizli belgeleri almaya tekrar giden Sandiya amir ve Arpita’nın baskını ile karşılaşır.

Arpita’yı vurdu! Ancak Sadiya oldukça iyi bir polistir ve minimum izle oradan çıkar. Amir Arpita’dan suçlama için daha büyük deliller sunmasını ister. Bu esnada konakta Santoş fenalaşır. Tansiyon hastası olan Santoş’un ilaçlara ihtiyacı vardır. Aile odaya gidip ilaçları almak ister. Ancak saldırganların lideri onları engeller. Sandiya kimlik kartları ve gerçek bilim adamları ile gelene kadar kimse hareket etmeyecektir.

Sandiya gerçek bilim adamlarını alarak konağa gelir. Ancak peşinde Arpita vardır. Arpita saldırganları ve Sandiya’nın planını öğrenir. Onun teröristlerle işbirliği yaptığını düşünür. Durumu komisere bildirmeye karar verir. Arpita bunu yapmak isterken Sandiya tarafından fark edilir. Sandiya silahını çıkartarak Arpita’yı vurur. Arpita uçurumdan düşerek kaybolur. Saldırganlar bu hareketinden dolayı Sandiya’ya övgüler dizer. Aile ve Suraj ise Sandiya’nın bunu yaptığına inanamaz.

Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti – 8 Haziran Çarşamba Günü Neler Olacak?

Saldırganlar kaçıyor! Bu kötü olayın ardından Sandiya saldırganları alarak araca atlar. Tüm kontrol noktalarından bir bir geçerek onları götürür. Konakta ise saldırganlar bombalı tuzak kurarlar. Bir şey olursa tüm konağı patlatacaklardır. Kısaca saldırganlar için her şey iyi gidiyor görünür.

Ancak bilmedikleri bir durum vardır. Arpita yaşıyordur. Sandiya onu elinden yaralamış ve bir ip yardımı ile uçurumdan düşmesini engellemiştir. Arpita hastanede kendine geldikten sonra Amir’i ile görüşür ve durumu ona anlatır. Ayrıca Sandiya’ya da yaptıkları için teşekkür eder.

Hainlerin sonu! Durumun açığa çıkması ile beraber Sandiya, Amir ve Arpita yeni bir plan yaparlar. Sandiya saldırganların güvenini kazandığını söyler. Özellikle Aprita’yı vurması çok işine yaramıştır. Sandiya’nın planı ise şöyledir.

Konaktaki gerçek bilim adamlarını kullanarak bir çözüm yapacaklardır. Bilim adamlarının bilgisi ve teknolojisi ile hologram yapılacak ve saldırganlar alt edilmeye çalışılacaktır. Amir bu tehlikeli plan için Arpita ve Sandiya’ya başarılar diler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın