Can Yoldaşım 311.Bölüm Özeti – 6 Haziran Pazartesi

Can Yoldaşım 311

Acımasız Katiller Sandiya ve Ailesini Rehin Aldı!

Can Yoldaşım 311.bölüm özetinde saldırganlar tapınak bölgesinde bombalı bir eyleme girişmişti. Bu eylem esnasında Ankita ve Ankur’u öldürmüştü. Sandiya saldırganlarla girdiği tuzakta ağlara yakalanmış ve hayati bir tehlike yaşamıştı.  Peki Can Yoldaşım 311. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 311.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya’nın durumu iyi! Sandiya ağların içinde sıkışmıştır. Polis gücü gelerek onu oradan kurtarır. Sandiya zor duruma düşse de neyse ki bir sorunu yoktur. Sandiya kendine gelirken saldırganlar ise tapınak bölgesinden uzaklaştırılmış durumdadır. Kaçanlardan biri öldürülmüş diğeri ise yaralanmıştır. Durumu iyi olan teröristler ise yeni bir plan arayışı içine girerler.

Saldırganların yeni planı mahalleyi ele geçirmek ve insanları rehin alarak kaçma planı yapmaktır. Saldırganlar plana başladığında aile bir anda silah ve çatışma sesleri arasında kalır. Hepsi saldırganlar tarafından rehin alınır. Telefonlar ve iletişim araçları toplanır. Vikram bir şekilde Sandiya’ya haber vermek istese de başarısız olur. Teröristlerin dayağını yer. Tüm bunlar olurken Sandiya ise hastanededir. Ankur ve Ankita’yı morgda teşhis eden Sandiya oldukça duygusal anlar yaşar. Onların intikamını almaya ant içer.

Sandiya tuzağa çekiliyor! Bu zor anların ardından Sandiya Vansh’ı düşünür. Ardından evi arar. Ancak kimsenin telefonuna ulaşamaz. Bu durum Sandiya’yı şüphelendirir. Eve gidip aileyi kontrol etmek ister. Saldırganlar ise konakta Sandiya’nın resimlerini görürler. Bir subayın evini rehin aldıkları için mutlu olurlar. Suraj’a Sandiya’yı aratarak onun ne zaman geleceğini öğrenirler. Saldırganların amacı Sandiya’yı rehin alarak ellerini güçlendirmektir.

Can Yoldaşım 311.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya Suraj’ın kendisini aramasından şüphelenir. Ancak durumu tam anlayamaz. Suraj’a bir iki saat sonra eve geleceğini söyler. Suraj ona şimdi gelip yemek yemesini ister. Sandiya Suraj’a sefer tası yollamasını ister. Saldırganlar Sandiya’nın hemen gelmemesine bozulur. Ancak durumu anlamaması için beklemeye karar verirler. Aileden sefer tasını hazırlamasını isterler.

Masa tehlikede! Aile sefer tasını hazırlarken Masa içine not yazmaya karar verir. Ev halkı bu durumdan endişelense de Masa not yazıp kaba koyar. Ancak korkulan başa gelir. Saldırganlar Masa’nın yaptığını fark eder. Sefer tası Sandiya’ya gider ancak içinde not olmaz. Masa ise saldırganların cezalandırması ile karşı karşıya kalır.  

Saldırganlar Masa’nın saçını keserek onu cezalandırır. Diğer yandan Sandiya ise konağa gelir. Onu Suraj karşılar. Sandiya Suraj’ı endişeli görünce şaşırır. Kısa süre sonra ise saldırganların silahının gölgesini fark eder. Konaktan çıkmak ister ancak saldırganlar buna izin vermez ve Sandiya’yı da rehin alırlar. Sandiya tüm ailesinin rehin alındığını görünce şoke olur.

Can Yoldaşım 311.Bölüm Özeti – 6 Haziran Pazartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya ne yapacak? Saldırganların Sandiya’dan isteği açık ve nettir. Hindistan’dan kaçmalarına yardım etmesi. Sandiya bunu reddeder. Ancak Sandiya’nın bu cevabı masum bir rehinenin hemen oracıkta ölümüyle sonuçlanır. Sandiya başkalarının zarar görmemesi için teklifi kabul eder. Teröristleri kaçıracak bir plan yapmayı ve aynı zamanda onları nasıl tutuklayacağını düşünür.

 Sandiya’nın ilk planı dükkanın arkasında bulunan tünel hattından kaçma olur. Saldırganlar bunun bir tuzak olabileceğini düşünür. Sandiya kimsenin ölmemesi için size yanlış yapmayacağım der. Suraj öne atılarak o tüneli kontrol edeceğini söyler.

Diğer tarafta Arzo ise cüretkar davranmaya devam eder. Saldırganlarla iddialaşır ve iddiayı kazanır. Saldırganlara eşini aramak istediğini söyler. Chotu’yu başta arar ama ona ulaşamaz. Mesaj atmak ister. Saldırganlar buna da izin verirken Arzu Urducu mesaj atar. Mesajını Arpita’ya yollar. Urduca burada saldırganların olduğunu ve tehlikenin içinde kaldıklarını söyler. Arzo’nun mesajı polisin gerçekleri öğrenmesini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.