Can Yoldaşım 31. Bölüm Özeti – 30 Ağustos Pazartesi

Can Yoldaşım 31

Sandiya’yı Utandıran GERÇEK! Karı-Koca Olmadılar!

Can Yoldaşım 31.bölüm özetinde Suraj ve Sandiya gizlice törene gitmişlerdi. İkili Santoş’a bu durumu anlatmak istemiş ama başaramamıştı. Santoş ise ödül törenini görmüştü. Can Yoldaşım 31.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj, Sandiya’ya yardım ediyor! Santoş bunun üzerine yine ters davranmaya başlar. Arun çay ister ancak Santoş onu tınlamaz. Sandiya Arun’a çay getirirken Santoş buğdayları ayıklama işini ona verir. Sandiya bu işi beceremezken imdadına yine Suraj gelir. Suraj vantilatör açarak buğdayların ayıklanmasını sağlar.

Santoş geri geldiğinde buğdayların temizlendiğini görünce şaşırır. Tabi kısa süre sonra Suraj’ın vantilatörünü gören Santoş, Sandiya’nın yardım aldığını fark eder. Santoş, Sandiya’nın tek başına bir şey yapmamasını iğneler.

Sandiya haklarını biliyor! Bu arada Menakşi pazardan gelir. Mena’nın aldığı konserve gıdanın tarihi geçmiş olduğunu anlaşılır. Santoş, Mena’ya kızarken Sandiya bu olaya el atar. Hemen satıcıyı arayarak ürünün değişmesini talep eder.

Can Yoldaşım 31.Bölüm

Satıcı buna itiraz ederken Sandiya satıcıya tüketici haklarını hatırlatır. Tarihi geçmiş ürün ile ilgili şikayette bulunacağını söyler. Bunun üzerine satıcı değişikliği yapacağını şikayet etmemesini ister. Sandiya’nın bu hareketi herkesi şaşırtır. Özellikle Vikram ve Santoş’un aklında şüpheler oluşur.

Can Yoldaşım 31. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Santoş’u şikayet eden Sandiya mı? Sandiya’nın bu denli kuralları bilmesi üzerine Vikram Santoş’u şikayet edenin Sandiya olduğunu söyler. Üstelik İngilizce bilen tek kişi odur. Santoş Vikram’ın bu sözlerine inanır. Suraj’a bu gerçeği göstermeleri gerektiğine karar verir.

Diğer yandan Sandiya ve Suraj tarihi geçmiş ürünü değiştirmek için dükkana gider. Bu yolculukta Sandiya kuralları yine hatırlatır. Kask takmayan Suraj’ı zorda olsa ikna edip kask taktırmayı başarır. Suraj kaskı takmakta zorlanırken Sandiya ona yardımcı olur ve ikili arasında romantik anlar yaşanır. İkili ürünü değiştirip dükkana döndüklerinde Chotu, Suraj’ın bu değişimini görünce onunla dalga geçer.

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Doğum kontrol hapları kimin? Konakta ise Menakşi yüzünden yine ortalık karışır. Mena’nın ilaçları yere düşer. Santoş ilacı bulunca hemen Chavi’ye gidip bunun ne olduğunu sorar. Chavi bunların doğum kontrol ilacı olduğunu söyler. Santoş bu ilaçların Sandiya’ya ait olduğunu düşünerek onu çağırır. Bu esnada Mena oldukça gerilir.

Can Yoldaşım 30 Ağustos Pazartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya ilaçların kendine ait olmadığını söyler. Ancak Snatoş ona inanmaz. Mutfağa gittiğinde senden düştü der. Mena burada sessiz kalarak olaydan sıyrılmaya çalışır. Üstüne Sandiya’nın bu ilaçları almama gerek yok sözü herkesi şoke eder. Mena hemen bu sözün üstüne gider. Sandiya’ya Suraj ile yakınlaşıp yakınlaşmadıklarını sorar. Sandiya’nın sessizliği üzerine ikilinin karı koca olmadıkları ortaya çıkar.

Can Yoldaşım 31.Bölüm

Sandiya gözyaşlarına boğuldu! Bu esnada Suraj eve doğru gelmektedir. Sandiya bu utandırıcı durumu daha fazla kaldıramaz ve koşarak odasına gider. Suraj Sandiya’nın koşuşturmasına anlam vermez. Sandiya odasında gözyaşları içinde kalırken Mena Santoş’u gazlar. Amacı işin üstüne kalmasını engellemektir. Bu yüzden Santoş’a Sandiya’yı kötüler. Sandiya’nın eş olma vazifesini bile yapmadığını söyler.

Suraj, Sandiya’ya ne olduğunu merak eder. Bunu anlamak için Sandiya’ya yanaşır ancak Sandiya her fırsatta Suraj’dan kaçar. Sandiya her ne kadar bu konuda utangaç olsa da zeki bir kızdır. Menakşi’nin ona Sandiya ve Suraj ile ilgili konuşmalarına kayıtsız kalmaz. Mena’ya hapların sana ait olduğunu biliyorum der. Menakşi şoke olurken Sandiya Mena’ya çocuk istemiyorsan kimse seni zorlayamaz diye öğüt verir.

Tabi çok geçmeden gerçek Suraj tarafından da anlaşılır. Santoş bu konuda baskı yaparken Suraj bunun tam tersi düşünür. Sevginin fiziksel bir birliktelikten çok öte olduğunu, kalbin insanı diğer canlılardan ayırdığını söyler. Suraj’ın bu sözleri Sandiya’yı mutlu eder.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın