Can Yoldaşım 307.Bölüm Özeti – 2 Haziran Perşembe

Can Yoldaşım 307

Mısri Tacirlerin Eline Düştü! Sandiya Onu Kurtarabilecek mi?

Can Yoldaşım 307. bölüm özetinde kayıp kız davası giderek büyümüş Sandiya bir insan kaçakçılığı şebekesini keşfetmişti. Çeteye sızmak için kılık değiştiren Sandiya planını uygulamaya başlamıştı. Aynı zamanda Mena ise kızı Mısri’yi bilmeden bu çetenin ellerine itmişti. Peki 307. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 307.bölüm özeti devam ediyor.

İpucu peşinde! Tamir atölyesine sızan Sandiya ve Arpati burada delil ararlar. Ancak burası oldukça sakin bir iş yeri gibi görünür. İş yerindeki tamirci dilsiz bir adamdır. Sandiya insan tacirleri tarafından kaçırılmış Mansi’yi arar. Şeker hastası olan Mansi’nin şekersiz çay içtiği üzerinden ilerleyen Sandiya tabaklara bakar. Ancak çay içilen tabaklar hep şeker doludur. Arpati ortamın fotoğraflarını çektikten sonra ikili buradan ayrılırlar.

Konakta ise Mena’nın Mısri üzerinde yaptıkları dikkat çekmeye başlar. Santoş ve Vikram Mısri’ye ağda yapıldığını öğrenir. Vikram bu duruma kızar ve Mena’ya şiddet uygulamak ister. Mısri araya girerek annesini korur. Santoş ise Mena’nın ne yapmaya çalıştığına anlam veremez.

Mısri tehlikeli ellerde! Mena bu tatsız durumdan sonra Mısri ile insan taciri kadının yanına gider. Kızını bilmeden bu tacirlere verir. Kadın Mena’ya kızınızı Dubai’de ünlü yapacağız der. Mena bu duruma sevinirken başına gelenlerden habersizdir.

Can Yoldaşım 307.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Mena ayrıca kadından aldığı kısırlık ilacını da vitamin zannederek Mısri’ye içirmek ister. Sadiya’nın tam bu esnada gelişi durumu kurtarır. Mena ilaçları saklar. Sonrasında ise unutur. Sandiya ise yeni bir ipucu keşfeder. Tamircide ki dilsizin yazısı ile intihar mektubunun aynı olduğunu fark eder. Bu ipucunu değerlendiren Sandiya Mansi’nin kılık değiştirdiğini fark eder. Arpati ile hızlıca dilsiz numarası yapan Mansi’nin peşine düşerler.

Mansi bulundu! Sandiya ve Arpati tekrar harekete geçip Mansi’yi yakalamayı başarırlar. Ancak kayıp kız Mansi oldukça korku içindedir. Sandiya ondan sakin olmasını ister. Polis onun yanındadır. Neler olduğunu anlatmasını söyler. Ancak tüm ısrarlara rağmen Mansi konuşmaz. Farklı yalanlar uydurarak insan tacirleri ile yaşadıklarını anlatmaz.

Sandiya Mansi ailesi ile bırakıp çıkar. Ancak şüpheleri aklını kemirir. Arpati ile tekrar delilleri gözden geçirirler. Mansi’nin ailesi ile hiç mutlu olmadığını fark ederler. Telefon kayıtları üzerinden bu ailenin sahte olabileceği gerçeğine varırlar. Tekrar Mansi ve ailesinin peşine düşerler.

Can Yoldaşım 307.Bölüm Özeti – 2 Haziran Perşembe Günü Neler Olacak?

Sandiya suçluları yakalıyor! Sandiya tacirlerin peşine düşerken Mansi ise hızla öldürülmek için tenha bir yere götürülür. Mansi tacirlere yalvarır. Yalan söylediğinde onu bırakacaklarını söylediklerini hatırlatır. Tacirler Mansi’nin çok şey bildiğini bu yüzden ortadan kaldırılacağını söyler.

Mansi tam infaz edileceği esnada Sandiya imdadına yetişir. Mansi’yi son anda kurtarır. Hastaneye götürülen Mansi’nin durumu oldukça kötüdür. Doktor kızın travmaya girdiğini söyler. Darp izleri, yanık, şiddet, yaşadığı kötü muamele. Tüm bunlar onun travmaya girmesine sebep olmuştur. Doktor böyle akıllı kızların kandırılıp kötü yollara çekildiğini sözlerine ekler. Sandiya kendini oldukça kötü hisseder. Ayrıca Mansi’yi sorgulayamadığı için çaresiz bir bekleyişe girer.

Mısri kurtulacak mı? Tüm bunlar olurken Mısri ise hastalanır. Mena onu Dubai gönderirken bu duruma girmesine canı sıkılır. Mısri böyle hastayken onu nasıl yollayacaktır. Bu durum Mısri zaman kazandırırken Sandiya’nın bir an önce gerçekleri öğrenmesi gereklidir.

Bu esnada Santoş Sandiya’yı arar. Mısri’nin gideceğini gitmeden önce onu görmesini söyler. Sandiya yoğun olduğu için gelemeyeceğini iletir. Mena ise hasta olmasına rağmen Mısri’yi kadına teslim eder. Tüm aile kızlarının yemek eğitimine gideceğini düşünür. Mena ise yalanlarıyla kızının geleceğini düşündüğünü kendi kendine söyler. Sandiya Mısri kurtarmayı başarabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.