Can Yoldaşım 305.Bölüm Özeti – 31 Mayıs Salı

Can Yoldaşım 305

Vansh Yürekleri Dağladı! Sandiya Kayıp Kız Vakasını ÇÖZECEK Mİ?

Can Yoldaşım 305. bölüm özetinde Sahtekar adam Vansh’ı babası olduğuna inandırmış ve ondan hırsızlık yapmasını istemişti. Vansh evden para çalıp bu adama götürmek için harekete geçmişti. Diğer tarafta Sandiya’nın gerçekleri anlattığı mektubu ise kaybolmuştu.  Peki 305. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 305.bölüm özeti devam ediyor.

Vansh gerçeği öğrendi! Parayı dolaptan alan Vansh adamı arayıp buluşma noktasına gider. Ancak elindeki kağıdı Sandiya’nın mektubu ile karıştırır. Mektubu alarak çıkar. Ev halkı dolabı ve paraların çalındığını kısa sürede fark eder. Vansh’ın karıştırdığı diğer notu görürler. Onun bir adam tarafından kandırıldığını anlarlar.

Suraj ve Sandiya zamanında giderek adamı yakalamayı başarırlar. Parayı alarak gerçeği ortaya çıkarırlar. Ancak babası sandığı adamın dolandırıcı çıkması Vansh’ı çok üzer. Aile konağa geri döner. Suraj ve Sandiya artık gerçeği anlatmaları gerektiğini düşünür. Ankur’un gelmesini beklerler.

Ancak ikili anlatmadan Vansh tüm gerçeği mektubu okuyunca anlar. Vansh öğrendiği bu gerçekle gözyaşlarına boğulur. Aynı şekilde Sandiya ve Surja’da gözyaşları içinde kalır. Vansh onları sorgulamaya başlar. Neden ona yalan söylediklerini, gerçeği niçin anlatmadığını ve neden onu verdiklerini sorar? Bu ağır sorular altında Sandiya ve Suraj ezilir.

Can Yoldaşım 305.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Yürekler dağlandı! Vansh’ın merak ettiği tek şey ailesinin onu neden bir başkasına verdiğidir. Neden Ved değil de onu vermişlerdir. Santoş bu anda Vansh’ın daha zayıf doğduğunu anımsar. Elbette bunu ona söyleyemezler. Suraj ve Sandiya durumu açıklamak istese de başarısız olur. Vansh onu sevmediklerini düşünür. Bu esnada konağa giren Ankur’u gören Vansh ona koşar ve sarılır. Baba buradan hemen gitmek istiyorum der.

Ankur ona gideceklerini söyler. Durumu öğrenen Ankur yaşananlar için üzülür. Vansh’ın bu şekilde gerçekleri öğrenmemesi gerektiği konusunda herkes aynı fikirdedir. Ancak olanlar olmuştur. Vansh’a en büyük destek ise Ved’den gelir. Onun yanına giden Ved üzülmemesini ister. Tüm bu duruma rağmen ikimiz kardeşiz der. Üstelik Kanak’ın iki abisi olduğunu söyler. Vansh ve Ved birbirlerine sarılıp ağlarlar. Vansh, Ved’e küçük kardeşini de alıp  ziyarete gelmesini söyler.

Kayıp kız vakası! Tüm bu olanlar Sandiya’nın yüreğini dağlarken aklını dağıtacağı yeni bir dava Sandiya’nın ayağına gelir. Bir çift Rathi konağına gelerek Sandiya’dan yardım ister. Kızlarının kaybolduğunu anlatırlar. Sandiya çiftin evine gider ve detayları dinlemeye başlar. Sandiya’nın yanında Arpita’da vardır.

Anne ve baba çocuklarını anlatmaya başlarlar. Kızlarının oldukça akıllı ve iyi biri olduğunu söylerler. Hatta notlarını bile gösterirler. Kayıp kızın ailesi bunları anlatırken bir grup adam ortaya çıkar. Bu adamların çıkmasıyla beraber durum daha da karmaşıklaşır. Adamlar kızın başka bir kasttan biriyle kaçtığını düşünmektedir. Her yerde bu ikiliyi arayarak onları öldüreceklerdir. Sandiya bu davada batıl geleneklerle de uğraşacağını anlar.

Can Yoldaşım 305.Bölüm Özeti – 31 Mayıs Salı Günü Neler Olacak?

Mısri tehlikede! Sandiya bu kayıp kız davasına bakarken diğer tarafta kendi ailesi ise tehlikeye girer. Kötü niyetleri olan bir kadın Mena’ya kendini dansçı olarak tanıtır. Yetenekli kızları Dubai gönderdikelrini söyler. Orada özel dans eğitimi veriyorlardır. Mena bunu duyunca hemen atlar. Mısri dansı çok seviyordur. Ancak bu dansçı kadının niyeti çok farklıdır. Sadece Mısri’nin götürüleceğini söyler. Aileden birinin gelmesinin yasak olduğunu anlatır. Mena Mısri’nin eğitimi için ne yapması gerektiği konusunda kararsız kalır.

Mena en sonunda kızını göndermeye karar verir. Bunu aile yalan söyleyerek yapacaktır. Mısri’yi yemek kampına gönderdiğini söyleyecektir. Mena bu yalanı söylerken sahtekar kadın Mena’dan kızıyla ilgili testler yapmasını ister. Mena bunlar niçin derken kadın prosedür der. Bu esnada kayıp kız vakasında Sandiya ise önce okula ardından da hastaneye gelmiştir. Hastanede kayıp kıza yapılan testleri görünce şaşırır. Sandiya bu testlerin insan kaçakçılığı için yapıldığını anlar. Hastanede Mena ile karşılaşır. Mena Sandiya’yı görünce bir hayli korkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.