Can Yoldaşım 304.Bölüm Özeti – 30 Mayıs Pazartesi

Can Yoldaşım 304

Sandiya İtibarını Kazandı! Vansh Gerçeği ÖĞRENDİ!

Can Yoldaşım 3064 bölüm özetinde Vansh anne ve babasını aramak için hastaneye gitmişti. Hastane kayıtlarına ulaşan Vansh neredeyse gerçeği öğrenecekti. Suraj bu durumu engellerken Sandiya ile konuşarak ne yapacaklarını düşünürler. Sandiya için bir başka sorun ise karakolda Arpita’dır. Peki 304. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 304.bölüm özeti devam ediyor.

Banka soygunu! Suraj Vansh’ın durumunu düşünmeye devam eder. Onu bir türlü aklından çıkaramaz. Onun için ne yapması gerektiğine karar veremiyordur. Bu esnada Ved gelir. Babasının dalgınlığını fark der. Ona Vansh’ı düşündüğünü bildiğini söyler. Ved’ın Suraj’a teklifi Vansh’a anne ve babasının Suraj ve Sandiya olduğu yalanını söylemek olur. Suraj Ved’in bu teklifine karşı çıkar. Onun gerçeği bilmeyi hak ettiğini anlatır.

Diğer tarafta Sandiya için ise karakolda hiç iyi şeyler düşünülmez. Memurlar Sandiya’nın başarısızlığından utanır. Onun başka karakola gitmesini isterler. Amir ise bu fikirlere karşı çıkar. Sandiya’ya kendisini ispatlaması için süre verdiğini söyler. Tam bu esnada Sandiya ise bir banka soygunun ortasında kalır. Sandiya durumu karakola bildirmek ister ancak başaramaz. Suçlular ise bankadaki insanları rehin almaya başlamıştır.

Sandiya bildiğiniz gibi! Suraj’ın Sandiya’yı aramasıyla büyük bir gerçek ortaya çıkar. Bu gerçek Santoş ve miniklerin de bankada olduğudur. Sandiya durumu incelerken Arpita ve ekipte gelir. Arpita soygunculara saldırmaları gerektiğini söyler. Sandiya ona durmasını emreder. Senin üstünüm beni dinleyeceksin der. Arpita mecburen dururken Sandiya’nın saldırmama nedenini ailesinin içeride olmasına bağlar.

Can Yoldaşım 304.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ancak Sandiya silahlarla değil zekasıyla hareket eder. Önce hırsızların minibüsüne sızar ve benzini boşaltır. Aracın durduğunu fark eden soyguncular paniklerken Sandiya hepsini bir bir etkisiz kılar. En son bankada ki soyguncuları da haklayarak herkesi kurtarır. Sandiya’nın bu başarısı Amir’in övgülerine mazhar olur. Herkes efsane polis Sandiya Rathi’nin geri döndüğüne emin olur. Amir acemi biri olsa hemen ateş ederdi der. Bu sözleri duyan Arpati yerin dibine girer.

Ved’in korkusu! Sandiya karakolda da övgüleri alır. Ekip arkadaşlarının ona bakışı tekrar eskisi gibi olur. Sandiya ailesini düşünmek yerine diğer rehineleri düşünmüştür. Herkes onun bir kahraman olduğunu düşünür. Arpati hariç tabiki. Tüm bu olanlardan en çok etkilenen Ved olur. Yaşadığı bu durum onu korkutmuştur. Suraj ve ev halkı Ved’in korkusunu yenmesine destek olur.

Sandiya’nın itibarını kazanmasıyla birlikte diğer bir sorun ise Vansh’ın hala ailesini bilmemesi kalır. Masa bu durumdan şüphelenirken sonunda Santoş’a gerçeği itiraf ettirtir. Santoş Büllbül için yaptıkları fedakârlığı anlatır. Masa bu durumdan ona bahsetmemelerine kızar. Üstelik Vansh’ın üvey çocuk olduğunu öğrenmesi onun için bir travmaya dönüşebilir.

Can Yoldaşım 304.Bölüm Özeti – 30 Mayıs Pazartesi Günü Neler Olacak?

Gerçekler açığa çıkacak mı! Vansh’ın bir baba arayışında olduğunu öğrenen bir dolandırıcı ise miniklere musallat olur. Vansh’a giderek onun babası olduğunu söyler. Anne hasta gidip bana 1 lakh para getir der. Vansh buna inanır. Adama para bulmak için arayışa girer.

Şans eseri Suraj’ın dükkanın parasını Santoş’a verdiğini görür. Vansh duyguları ve mantığı arasında kalır. En son sahte babanın sözlerine kanar ve parayı almaya karar verir. Parayı çalan Vansh’ın diğer yapacağı şey adamın ona verdiği kağıttaki numarayı arayıp teslimat için onu çağırmaktır. Ancak işleri daha da karmaşıklaştıran Sandiya’nın Vansh için yazdığı mektubun ortadan kaybolması olur. Sandiya bu mektupta tüm gerçeği anlatıyordur. Aile mektubu Vansh’ın bulduğunu düşünür. 

 • Yerli Bilim Kurgu Filmine Hazır Olun!
  Türkiye’nin ilk sürdürülebilir film girişimi olan, iklim krizi ve kıtlık sebebiyle yeryüzünün yaşanılmaz hale geldiği gelecekte geçen Bir Zamanlar Gelecek: 2121, 28 Haziran 2024 tarihinde vizyona girecek.
 • Final Yapacak Diziler Belli Oldu!
  Sezon sonuna sayılı haftalar kaldı ve sevdiğimiz dizilere veda zamanı geldi çattı. Sevilen dizilerin bir kısmı gelecek sezon onayı alırken bir kısmının da fişi çekildi. Zayıf senaryolar, günü değişen diziler ve zamanla reyting kaybına uğrayanlar… Bu senenin tutunamayan o dizileri…
 • Divane Gönlüm Dizisi Başlıyor!
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!

Bir yanıt yazın