Can Yoldaşım 303.Bölüm Özeti – 29 Mayıs Pazar

Can Yoldaşım 303

Vansh Gerçek Anne Babasını Arıyor!  

Can Yoldaşım 303. bölüm özetinde Suraj iyileşmiş Sandiya polisliğe geri dönmüştü. İkilinin ayrıca bebekleri dünyaya gelmiş. Santoş yeni doğan bebeğe Kanak adını vermişti. Bebeğin gelişi ve yaşananlar tüm aileyi mutlu etmişti. Peki 303. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 303.bölüm özeti devam ediyor.

Vansh geri geldi! Bölüm Santoş ve Masa ile başlar. İkili mücevherleri parlatmak için bir adamla konuşurlar. Bu adam dolandırıcıdır. Adamın gerçek yüzünü ortaya çıkaran ansızın misafirliğe gelen Vansh olur. Masa bu küçük çocuğun tıpkı Sandiya gibi olduğunu söyler. Santoş bu sözlerden sonra düşüncelere dalar.

Sandiya’da Vansh’ın gelişiyle mutlu olur. Vansh yeni doğan Kanak bebeği görmek için gelmiştir. Sandiya’nın kafası Vansh’ın gelişiyle biraz karışsa da aileye Vansh ile ilgili gerçeği kimseye anlatmamaları için baskı yapar. Ancak Vansh için işler çok farklıdır. Vansh gece gizlice Ankur ve Ankita’yı dinlemiş ve üvey evlat olduğunu öğrenmiştir. Vansh Ved’e durumu anlatır. Anne ve babasını bulmak için ondan yardım ister.

Sandiya sahalara döndü! Ved ve Vansh el ele vererek gerçek anne ve babayı ararken Sandiya işine geri döner. İlk görevi ülkeyi bataklığa çeviren bir uyuşturucu çetesini dağıtmak olur. Burada Sandiya’yı baltalamak isteyen biri vardır. Bu kişi Arpita adında biridir. Sandiya’nın yokluğunda karakola atanmış ve onun yerine geçmek isteyen biridir.

Can Yoldaşım 303.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya Arpita’ya rağmen uyuşturucu kuryelerinden birini yakalar. Üstelik onca yıldan sonra silahıyla minibüsün lastiğini vurup adamı durdurmuştur. Medya ve diğer tüm polisler Sandiya’nın dönüşüne hayran kalır. Bu durumdan memnun olmayan tek kişi Arpita’dır.

Çocukların oyunu! Ved ve Vansh ise gerçek anne ve babaları bulmak için bir plan yapar. Plan Vasnh’ın hasta taklidi yapmasıdır. Vansh’ın çok hasta olduğunu öğrenen anne ve babası onu iyileştirmek için gelecektir. Çocukların bu planı komik dursa da aslında bir noktada çokta başarılıdır. Sandiya Vansh için konağa gelmeyi düşünür. Annenin bir çocuğa ilgisiyle onun iyileştireceğini düşünürler.

Ancak Suraj yalanı ortaya çıkarınca işler değişir. Vansh ve Ved’in yalanı neden söylediğini sorar. Ved Vansh’ın anne ve babası gelsin diye yaptık der. Suraj çocukların Ankur ve Ankita’yı kastettiğini düşünür.

Sandiya azarı yedi! Sandiya karakola geldiğinde ise büyük bir şokla karşılaşır. Tutukladığı adamın masum olduğu ortaya çıkar. Amir Sandiya’ya bir çuval laf söyler. Onun için yanılmış olduğunu tatlıcılığa geri dönmesini açıklar. Sandiya şaşkınken gerçekler çok farklıdır. Arpita ihbar bilgilerini değiştirerek Snadiya’yı yanlış yönlendirmiştir. Tüm bunları terfi için yapmıştır. Üstelik Arpita kısa süre sonra asıl suçluyu da yakalayarak övgüleri alır. Sandiya bu durumdan şüphelenir.

Can Yoldaşım 303.Bölüm Özeti – 29 Mayıs Pazar Günü Neler Olacak?

Diğer tarafta Ved ve Vansh hastaneye giderler. Görevliyi ödevleri olduğunu söyleyerek kandırırlar. Kayıt odasına giden Vansh ismini aramaya başlar. Suraj son anda hastaneye gelerek bu durumu engeller. Vansh şimdilik gerçek anne ve babasını öğrenememiştir.

Son uyarısı! Diğer tarafta Sandiya ise Arpita’nın yaptıklarını öğrenir. Onu sert şekilde uyarır. Şimdilik istihbarat bilgilerini değiştirdiğini raporlamayacaktır. Ancak bir kez daha önüne çıkarsa Sandiya ona acımayacağını söyler. Arpita şimdilik geri adım atar.

Vansh’ın durumu ise Sandiya’yı oldukça etkiler. Vansh anne ve babasının onu neden terk ettiğini sorar. Onları bularak bunu öğrenmek istediğini söyler. Sandiya ve Suraj bu gerçeği ona nasıl açıklayacaklarını düşünürler.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir