Can Yoldaşım 3. Bölüm Fragmanı

Soraj’ın Eşi DÜĞÜNDEN KAÇTI!

Can Yoldaşım 3.bölüm özetinde neler olacak? Can Yoldaşım 2 Ağustos Pazartesi fragman ve özeti yayında! Can Yoldaşım dizisinde Sandhya yaşanan patlamada anne ve babasını kaybetmişti. Soraj ise tam tersine evlilik yolunda hızlı adımlarla ilerlemeye devam etmişti. Can Yoldaşım dizisi 3.Bölüm özeti devam ediyor.

Sandhya acı dolu hatıraları! Anne ve babasını sonsuzluğa uğurlayan Sandhya için güzel günler geride kalmıştır. Artık onun için her yer acı dolu anılarla çevrilidir. Sandhya babasını düşünerek oldukça üzücü duygulara kapılır. Fakirlik içinde bir yaşam süren ailesi rahat bir nefes bile alamadan alçakça  bir saldırıyla hayata veda etmiştir.

Sandhya bu duruma karşı oldukça isyankardır. Herkes tanrının kaderi derken o bundan farklı düşünür. Savunma güçleri suçlularla iyi mücadele edebilse bunca insanın acı çekmeyeceğini söyler.

Suraj için işler kötü gidiyor! Diğer tarafta düğün telaşı Soraj ve ailesini sarmıştır. Bhabo her ne kadar kıskançlık krizleri yapsa da oğlunun evlenmesinden oldukça mutludur. Soraj’da annesine sarılarak çok yakında ona iyi bir arkadaşın geleceğini söyler.

Bhabo’nun yıllarca bu evi çekip çevirdiğini ve tüm bu zorlukları tek başına üstlendiğini söyler. Bhabo ise Sotaj’a boynundaki kolyeyi çıkararak verir. Aile mirası olan bu kolyeyi yeni gelinine takmasını ister.

Can Yoldaşım 3.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Gelin kaçmış, evlilik iptal! Anne ve oğul arasındaki bu duygusal konuşma babanın gelişiyle biter. Artık gelini almak için hareket etmeleri gerektiğini söyler.

Otobüse atlayan aile gelini almak için gelin evine doğru hareket eder. Soraj beyaz bir atın üstünde gelmiştir. Tüm aile gelini gelmesini beklerken gelin bir türlü gelmek bilmez. Bhabo bir sorunun olduğunu söyleyerek beklemeye devam etmelerini söyler. Ancak tüm bu bekleyişe rağmen gelin gelmiyordur. Tam bu esnada gelinin babası gelerek kötü durumu bildirir. Gelin düğüne gelmeyecektir çünkü bir başkası ile kaçmıştır!

Tüm bu durum Soraj ve ailesini şoke eder. Bhabo ve tüm aile rezil olmuşlardır. Bhabo bu duruma dayanamayarak kalp krizi geçirir.

Sandhya polis olmakta kararlı! Soraj için işler çıkmaza girerken diğer tarafta Sandhya ise çalışmaktan vazgeçmez. Abisi Ankur kardeşine süt getirip içmesini ister. Tam bu anda ikili bunu hep babalarının yaptığını anımsar. Şimdi ise ailesi yok olmuştur.

Can Yoldaşım 3.Bölümde Sandhya ve Suraj Evlenecek mi?

Tüm bunlar Sandhya ve Ankur’u gözyaşlarına boğar. Sandhya tüm bu olanlara karşı oldukça öfkelidir. Bu yüzden polis olmaktaki kararlılığına devam eder. Polis olduğunda bu patlamanın hesabını soracağını söyler. Bir daha başkasının canını kimse yakamayacaktır!

Can Yoldaşım Dizisi Oyuncu Kadrosu -Karakterler

Okumak için Hemen Tıkla

Bhabo alay konusu oldu! Soraj tarafında ise Bhabo derbeder olmuştur. Yerde baygınken dahi yakarmaya devam eder. Soraj ona su getirirken gelinin evinden ölse bir şey içmeyeceğini söyler. Soraj annesini kaldırarak otobüse bindirir ve eve geri dönerler.

Ancak eve geldiklerinde işler daha da kötü olur. Tüm komşular eve gelinin gelmediğini fark ederler. Bhabo ile hemen dalga geçmeye başlarlar. Gelinin Bhabo yüzünden mi yoksa Soraj yüzünden mi kaçtığını söylerler. Bhabo’nun stresi birse bin olur.

Soraj her şeye rağmen güçlü! Bhabo böyle derbederken onu kendine getirme işi Soraj’a düşer. Soraj annesine bu durumun onlar için daha iyi olduğunu söyler. Böyle bir gelini eve getirmedikleri için şanslı olduklarını söyler. Bhabo’nun duaları onları kurtarmıştır.

Soraj her ne kadar böyle konuşsa da kendi içinde oldukça üzgündür. Ancak bunu ailesine hiç belli etmez. Bhabo ise oğlunun bu güçlü halinden dayanak alarak tekrar ayağa kalkar.

Ankur’un zor seçimi! Diğer tarafta Sandhya’nın abisi ise kardeşine destek olur ve onu asla bırakmayacağını söyler. Ankur kardeşine bu sözü verirken postacı ona pasaportları getirince şaşıp kalır. Ankur Amerika’dan vazgeçişiyle iş yerinde kademesi düşer.

Soraj işyerini açarak tekrar işlerine başlar. Ancak mahalleli oldukça acımasızdır. Tatlıcı dükkanında Soraj’ı gören her kadın ona iğneleyici sözler söyler. O gelinin okumuş biri olduğunu böyle tatlıcıyı elbette kabul etmeyeceği lafını sokarlar. Tüm bunları duyan Bhabo kadınlara kızar. Öfkesiyle de dalga geçenlere meydan okur. 15 gün içinde oğluna en güzel kızı bulacağını ilan eder! Bhabo oğluna yeni bir gelin bulabilecek mi?

Can Yoldaşım 4.Bölüm Özeti

https://www.youtube.com/c/DiziHaber2/playlists

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.