Can Yoldaşım 289.Bölüm Özeti – 15 Mayıs Pazar

Can Yoldaşım 291

Sandiya’nın Yüzü Mavi OLDU!  

Can Yoldaşım 289. bölüm özetinde Sandiya büyülü tapınağın gizemini çözmekte karalıdır. Bu amaçla tapınakta bulunan yılanı yakalamaya karar verir. Ancak Sandiya’nın bu kararı köy halkının tepkisiyle sonuçlanır. Sandiya kararlılığını sürdürse de Santoş’un ona izlettiği video şok etkisi yaratır. Peki 289. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 289.bölüm özeti devam ediyor.

Ved suda yürüyor! Sandiya videoyu izlediğinde havuza düşen Ved’in bir yılan tarafından kurtarıldığını görür. Ardından Ved doğaüstü bir güçle suyun üzerinde yürür ve sudan çıkar. Bu görüntüler herkesi şoke eder. Halk Mukeş’in Ved’i kutsadığını düşünür.

Aynı düşünce Ved’e de olur. O da Mukeş’in kendisini kutsadığını düşünür. Yaşananları kendisi de anlatır. Suya düştüğünü sonrasında suyun üstünde yürüdüğünü. Bunun akılla açıklanmayacağını söyler. Sandiya bu düşüncelere kızgındır. Oğlunun da bu batıl inançlara kapıldığını görür. Sandiya bu durumun oğlu için kötü yere gittiğini fark eder. Ona atfedilen kutsiyet işleri çıkmaza sokacaktır. Bu yüzden Sandiya buradan gitmeleri gerektiği kararına varır.

Bavul yandı! Sandiya bu kararından sonra kendi iç benliği ile yüzleşir. Oğlu için her şeyi yapmıştır. Ancak tüm yaşananlar Sandiya’nın isteğinin tersi şeklinde olmuştur. Sandiya artık mücadele etmekten vazgeçtiğini söyler. Oğlu için gitmelidir. Onun zihninin daha fazla kirlenmesine göz yumamaz.

Sandiya bavulunu toplayıp aileye gitmek için hazırlanmasını söyler. Bahane olarak Arzo’nun evde tek kaldığını onu daha fazla yormamaları gerektiğini söyler.  Herkes gitmek işine sıcak bakarken Ved gitmek istemez. Haftaya yapılacak olan festivale katılmak ister. Sandiya oğlunu ikna etmek için uğraşır. Bu esnada Sandiya’nın bavulu ve eşyaları alev alır. Herkes bunun bir işaret olduğunu düşünür. Sandiya ise kızgındır. Tüm bunları kim yapıyorsa onu sürekli köşeye sıkıştırıyordur.

Can Yoldaşım 289.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Korkutan olay! Sandiya buna rağmen gitmek ister. Aile toplanarak köyden çıkmak için yola koyulurlar. Bu esnada Mukeş’in yılanı bir ağaca çıkar. Ağacın dalı kırılır e ailenin üzerine düşer. Suraj son anda herkesi korumayı başarır.

Bu olaya rağmen Sandiya gitmekte kararlıdır. Aileyi arabaya bindirir. Ancak yılan da arabaya girer. Sandiya korkmamalarını söyler. O yılanı silahıyla vuracaktır. Yılan camı çatlatarak arabadan kaçar. Bu esnada kadın Sandiya’yı durdurur. Yılana zarar verirsen tüm köy seni ve aileni öldürür der. Ved arabadan inince yılan uzaklaşarak gider. Santoş tüm bu olanlardan sonra festivale kadar köyde kalmaya karar verir. Sandiya oğlunu bu batıl inanca kaptırmaktan korkar!

Sandiya Maviye döndü! Tüm bu durum Snadiya’ı korkutur. Gece rüyasında oldukça kötü şeyler görür. Oğlunun ağlara kapıldığı ve onu kaybettiğini. Ertesi gün Sandiya gizlice Ved’i kaçırmayı düşünür. Onu Suraj’la beraber arabaya bindirir. Ancak aksilikler ve gizem yine yaşanmaya başlar. Hava birden kötüleşir. Lambalar patlar. Sandiya buna rağmen gitmek isterken birinin onu takip ettiğini hisseder. Karanlıkta neler olduğunu anlamaya çalışırken boynunda bir acı olduğunu fark eder ve gözleri kararır.

Can Yoldaşım 289.Bölüm Özeti – 15 Mayıs Pazar Günü Neler Olacak?

Suraj Ved’i götürürken Sandiya kendine gelir. Yüzünü gördüğünde is şok olur. Mavi hastalık ona da bulaşmıştır. Sandiya kendini çok yorgun ve kötü hisseder. Aile endişeye kapılır. Suraj Ved’i alarak geri döner. Ved annesine tapınağa gitmesini söyler. Ancak öyle iyileşebilirsin der. Ancak Sandiya bunu reddeder. Suraj’da Sandiya’yı doktora götüreceğini söyler.

Sandiya’nın kararı ne olacak? Aile, Ved ve Santoş ne kadar ısrar etse de Sandiya kabul etmez. O tapınağa giderse oğlunu sonsuza dek kaybedecektir. Onun batıl bir inanca batmasını istemez. Ancak her geçen dakika Sandiya’nın durumu kötüye gitmeye başlar.

Santoş herkes ondan tapınağa gitmesini ister. Sandiya’nın elleride giderek maviye dönerken Suraj onu araca bindirir. Herkes Sandiya’nın ne karar vereceğini düşünür.

 • Candan Öte 3.Bölüm Özeti – 31 Mayıs Çarşamba
  Candan Öte 3.Bölüm Özeti – 31 Mayıs Çarşamba Manan Jevika’ya Aşkını İtiraf Etmek İçin Geliyor!Candan Öte 3. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mayıs Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 3. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 3.Bölüm Full İzle.Candan Öte 3.bölümde neler olacak? Candan Öte 3. bölüm özetinde Manvi’nin çevirdiği oyunu Virat anlıyor. Viren ise Jevika’dan hoşlanıyor. Evlilik kararı olumlu.. Candan Öte 3. bölüm özeti devam ediyor.
 • Redemption Episode 123 Trailer – Redemption Wednesday, May 31
  Redemption Episode 123 Trailer – Redemption Wednesday, May 31 Hello Redemption lovers. A rebellion is coming from Orhun in the series of redemption! Orhun does not want Hira to stay for Ali and wants him to leave as soon as possible. In this, he rolled up his sleeves and started to spend time with Ali. You can also express your opinions in the analysis of the next chapter with your comments…
 • Esaret 123. Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Mayıs Çarşamba
  Esaret 123. Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Mayıs Çarşamba Hira’dan Orhun’a Veda…Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Orhun’dan baş kaldırış geliyor! Orhun, Hira’nın Ali için kalmasını istemiyor ve bir an önce gitmesini istiyor. Bunun içide kolları sıvayarak Ali’yle vakit geçirmeye başladı. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…Esaret 123.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 123.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 31 Mayıs Çarşamba günü 123 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 123.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 31 Mayıs Çarşamba yaşanacaklar…
 • Candan Öte 2.Bölüm Özeti – 30 Mayıs Salı
  Candan Öte 2.Bölüm Özeti – 30 Mayıs Salı Viren, Jevika’dan Hoşlandı! Evlenmek İstiyor…Candan Öte 2. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 2. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mayıs Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 2. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 2.Bölüm Full İzle.Candan Öte 2.bölümde neler olacak? Candan Öte 2. bölüm özetinde Manvi’nin çevirdiği oyunu Virat anlıyor. Viren ise Jevika’dan hoşlanıyor. Evlilik kararı olumlu.. Candan Öte 2. bölüm özeti devam ediyor.
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 112 Watch Trailer – Wednesday, May 31 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 112 Watch Trailer – Wednesday, May 31 Trailer Is Serap in Love with Baran?Hello Blood Flowers lovers. Serap came and Dilan had fits of jealousy. So, what kind of person do you think this Serap is? What will happen in the 112th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments.Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 112th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Wednesday, May 31th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 112th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 112h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 112th episode of Blood Flowers are in our news…

Bir cevap yazın