Can Yoldaşım 288.Bölüm Özeti – 14 Mayıs Cumartesi

Can Yoldaşım 290

Büyülü Tapınak Sandiya’yı ŞOKE ETTİ! Neler Oluyor?

Can Yoldaşım 288. bölüm özetinde Sandiya köydeki gizemli hastalığın peşine düşmüş, hasta bir kadını şehir hastanesine götürmüş ancak bir sonuca ulaşamamıştı. Sandiya şimdilik geri adım atarak her şeyin kaynağı olan Mukeş’i takibe almaya karar vermişti. Peki 288. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 288.bölüm özeti devam ediyor.

Çocuklar kayıp! Sandiya hasta kadını takibe alır. Onun nereye gittiğini ve Mukeş’in neler yaptığını görmek ister. Belki böylelikle bir sonuca varabilecektir. Ancak Sandiya’nın takibi pek işe yaramaz. Çünkü kadını ormanda kaybederler. Kadın bir anda ortalıktan kaybolur.

Tıpkı Sandiya gibi Ved’de bu olayın ne olduğunu merak eder. Annesi gibi bu mucizenin sahte olduğuna inanır. Yine aynı çocuğu ikna eder ve ikili ormana girerek tapınağa gitmeye karar veriler. Bu yolculuk zorlu olsa da Ved’in vazgeçmeye niyet, yoktur. Çocukların yokluğu ise kısa sürede anlaşılır. Santoş durumu fark eder. Ved’in tapınağa gitmeye çalıştığını öğrenir. Herkes çocukları aramaya koyulur. Bu esnada Ved ise hasta kadının peşinden tapınağa girmiştir.

Gizemli tapınak! Ved ve kadın tapınağa girerken Sandiya ve Suraj’da gelir. İkili tapınağın yılanlı kapısını görürler. Sandiya ieri girmek ister ancak oldukça esrarengiz bir olay yaşar. Önce bir yılan görür sonra da birinin onu ittiğini hissederek yere düşer. Bu olay Sandiya’yı bile ürkütür. Suraj onu alarak geri döner.

Can Yoldaşım 288.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu esnada içeride olan Ved’de korku dolu anlar yaşar. Kadın tapınakta aarti yaparken yine bir ışık belirir. Işığın ardından Mukeş ortaya çıkar. Bu durum karşısında şoke olan Ved ve kadın bayırlı. Bu esnada Sandiya ve Suraj ormanda Ved’i aramaya çıkan aile ile karşılaşır. İkili Ved’in tapınağa girdiğini öğrenirler. Ger tapınağa doğru koşarlarken yolda kadın ve Ved’e rastlarlar. Ved’in durumu iyidir. Ancak köylüler hasta olmayan birinin tapınağa girmesinin kötü olduğunu ve Ved’in öleceği kehanetinde bulunurlar.

Ved’e bir şeyler oldu! İşler giderek daha da tuhaflaşır. Ved’in bayılması ve kendine geldiğinde yaptığı garip hareketler herkesi korkutur. Köylüler bu durumun düzelmesi için Sandiya’nın Mukeş’e bağlılığını bildirmesi gerektiğini söyler. Sandiya ise buna karşı çıkar. Batıl şeylere inancı yoktur. Ancak oğlu Ved’in Mukeş’in adını sayıklaması ve yaptığı tuhaf hareketler işin ciddiyetini açıkça gösterir.

Ved tapınakta çift başlı ve çift ayaklı Mukeş’i gördüğünü anlatır. İnançsızlığından dolayı da tapınağa çıplak ayakla yürür. Mukeş’in onu affetmesini ister. Sandiya oğlunun bu durumu karşısında şaşkındır. Ancak bir çocuğu kandırmak kolaydır. Sandiya ne olursa olsun bu gerçeğin peşini bırakmayacaktır. Tapınağa girdiğinde o gizemli gücü, yılanları, Ved’in anlattıkalrını hepsini çözmesi gereklidir. Mena’nın fareleri yakalamak için kapan kurması Sandiya’ya bir fikir verir. Sandiya tüm bu soruları cevaplamak için yeni bir plan yapar.

Can Yoldaşım 288.Bölüm Özeti – 14 Mayıs Pazar Günü Neler Olacak?

Yılanın peşinde! Sandiya planı için bir ekip çağırır. BU ekip yılan yakalama uzmanıdır. Sandiya’nın planı bu devasa yılanı yakalamak ve Mukeş’in neler çevirdiğini ortaya çıkarmaktır. Ancak bu o kadar kolay bir iş değildir. Başta köylüler bu durum karşı çıkar. Sandiya’ya saldırmak isterler. Sandiya’nın Mukeş’i rahatsız edip köye bela salacağını söylerler. Suraj köylülerle kavgaya tutuşur.

Santoş gelerek herkesi ayırır. Sandiya köylülere tüm bunların batıl inanç olduğunu söyler. Ved’in tapınağa girdiğini ve hastalanmadığını anlatır. Bu esnada Ved havuza düşer ve gözden kaybolur. Sandiya bu durumdan habersizdir. Köylü Ved’in Mukeş tarafından kutsandığını ve korunduğu cevabını verir. Sandiya köylülerden yeni şeyler uydurmamalarını ister. Ancak Santoş’un Sandiya’ya izlettiği video onu şoke eder. Sandiya bu videoyu izleyince dona kalır? Videoda ne olduğu gelecek bölümde…

 • Candan Öte 3.Bölüm Özeti – 31 Mayıs Çarşamba
  Candan Öte 3.Bölüm Özeti – 31 Mayıs Çarşamba Manan Jevika’ya Aşkını İtiraf Etmek İçin Geliyor!Candan Öte 3. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mayıs Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 3. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 3.Bölüm Full İzle.Candan Öte 3.bölümde neler olacak? Candan Öte 3. bölüm özetinde Manvi’nin çevirdiği oyunu Virat anlıyor. Viren ise Jevika’dan hoşlanıyor. Evlilik kararı olumlu.. Candan Öte 3. bölüm özeti devam ediyor.
 • Redemption Episode 123 Trailer – Redemption Wednesday, May 31
  Redemption Episode 123 Trailer – Redemption Wednesday, May 31 Hello Redemption lovers. A rebellion is coming from Orhun in the series of redemption! Orhun does not want Hira to stay for Ali and wants him to leave as soon as possible. In this, he rolled up his sleeves and started to spend time with Ali. You can also express your opinions in the analysis of the next chapter with your comments…
 • Esaret 123. Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Mayıs Çarşamba
  Esaret 123. Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Mayıs Çarşamba Hira’dan Orhun’a Veda…Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Orhun’dan baş kaldırış geliyor! Orhun, Hira’nın Ali için kalmasını istemiyor ve bir an önce gitmesini istiyor. Bunun içide kolları sıvayarak Ali’yle vakit geçirmeye başladı. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…Esaret 123.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 123.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 31 Mayıs Çarşamba günü 123 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 123.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 31 Mayıs Çarşamba yaşanacaklar…
 • Candan Öte 2.Bölüm Özeti – 30 Mayıs Salı
  Candan Öte 2.Bölüm Özeti – 30 Mayıs Salı Viren, Jevika’dan Hoşlandı! Evlenmek İstiyor…Candan Öte 2. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 2. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mayıs Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 2. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 2.Bölüm Full İzle.Candan Öte 2.bölümde neler olacak? Candan Öte 2. bölüm özetinde Manvi’nin çevirdiği oyunu Virat anlıyor. Viren ise Jevika’dan hoşlanıyor. Evlilik kararı olumlu.. Candan Öte 2. bölüm özeti devam ediyor.
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 112 Watch Trailer – Wednesday, May 31 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 112 Watch Trailer – Wednesday, May 31 Trailer Is Serap in Love with Baran?Hello Blood Flowers lovers. Serap came and Dilan had fits of jealousy. So, what kind of person do you think this Serap is? What will happen in the 112th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments.Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 112th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Wednesday, May 31th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 112th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 112h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 112th episode of Blood Flowers are in our news…

Bir cevap yazın