Can Yoldaşım 290.Bölüm Özeti – 16 Mayıs Pazartesi

Can Yoldaşım 290

Sandiya Tüm Gizemi ÇÖZDÜ! Üçüz Sahtekarlar!

Can Yoldaşım 290. bölüm özetinde Sandiya köyde yaşanan esrarengiz olaylara açıklık getirmek istemiş ama başaramamıştı. Sandiya’nın çabalarının tersine Ved’te giderek batıl inanca kapılmıştı. Sandiya onu köyden kaçırmak istemiş, başarılı olamamış ve mavi hastalığa yakalanmıştı! Peki 293. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 290.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya iyileşecek mi? Sandiya ve Suraj doktor doktor gezseler de bu gizemli hastalığa bir teşhis konulamaz. Sandiya bu hastalığın etkisinin güneşte daha çok arttığını fark eder. Doktorlara bu konuda bilgi verir. Ardından köye dönerler.

Köyde Ved annesini görünce çok üzülür. Ondan tapınağa gitmesini ister. Ancak Sandiya bu isteği reddeder. Batıl bir düşünceye kaybetmek istemez. Sandiya her ne kadar böyle düşünse de Ved’in yaptıkları onu bu kararından vazgeçirir. Sandiya oğlu için Mukeş tapınağına gitmeye karar verir.

Purvi yaşıyor! Diğer tarafta ise işler oldukça ilginç bir hal alır. Emily Purvi’nin ölümüne neden olduğunu düşünerek Om ile evlenmişti. Ancak gerçek çok farklıdır. Purvi çok daha önceden kaza geçirmiş ve komaya girmiştir. Masa tüm bu oyunu tezgâhlamıştır. Emily ise gerçeği henüz bilmemektedir.

Bu arada Sandiya ise tapınağa gitmek için hazırdır. Poja tabağını alarak Ved ile tapınağa giderler. Yine aynı yılanı kapıda görür. Ancak bu sefer yılan ona bir şey yapmaz. Kapı açılır. Sandiya içeri girer ve poja yapar. Bu esnada aynı ışık belirir. Ortalık sis olur ve Mukeş ortaya çıkar. Sandiya onu görünce şoke olur ve bayılır. Kısık gözlerle baktığında bir adamın ona doğru geldiğini görür.

Sandiya’nın planı! Sandiya aslında baygın değildir. BU gazın bayıltıcı etkisi olduğunu bilir. Nefesini tutarak gaza karşı direnir ve bayılma numarası yapar. Ona gelen adamın elindeki iğneyi fark eder. Hamle yaparak adamı yakalamak ister. Ancak adam elindeki elektro şokla Sandiya’yı bayıltır. Sandiya tekrar kendine geldiğinde iyileşmiş olduğunu görür. Ancak bu işin ardından birinin olduğunu artık anlamıştır.

Sandiya’nın planın asıl harika kısmı ise daha sonra ortaya çıkar. Pojadaki malzemelere görünmez mürekkep süren Sandiya bu gizemli kişinin kim olduğunu açığa çıkaracaktır. Mavi ışıkta mürekkebin izleri belli olmaktadır. Sandiya köylülerin ellerine sırayla bakmaya başlar. Bu esnada olayı fark eden Binny ortalıktan kaçmaya çalışır.

Gerçek ortaya çıktı! Sandiya bu süreçte ailenin desteğini de almayı başarır. Tüm aile beraber hareket ederek yaşananları video da kaydederler. Burada Binny şüpheli olsa da Sandiya onun tek bu işin içinde olmadığını düşünür. Bu yüzden onun adını vermez. Nitekim kayıtlar izlendiğinde asıl suçlu da ortaya çıkar. Tüm bu oyunu tezgâhlayan kişi en başta hasta olan kadın Riddhi’dir. Aile bu durumu görünce şoke olur. Ancak videoda eli boyalı olan Ridhi’nin gerçekte eli boyalı değildir.

Sandiya bu işin arkasında sadece Riddhi’nin olmadığını düşünür. Bu yüzden ona minik bir oyun daha oynarlar. Ridhi’nin duyabileceği şekilde sarı boyayı giderecek bir krem üzerine konuşurlar. Bunu duyan Ridhi gizlice kremi çalar. Sandiya ve Suraj Ridhi takip ederler. Ridhi ormana gider ve kremi başka birine verir. Sandiya ve Soraj diğer kişiyi görünce şoke olurlar. İki tane Ridhi vardır! Sandiya onun ikizi olduğunu anlar. Diğer kızın elindeki boyayı fark eder. Ancak ikilinin asıl şoku bununla da kalmaz. Bir kız daha gelerek Ridhilere tokat atar. Bu kızda Ridhi’dir. Yani anlayacağınız 3 tane Ridhi vardır. Kızlar üçüzdür!

Bir cevap yazın